fellatio

Przyznaj sama, fellatio brzmi dużo lepiej niż robienie loda czy obciąganie. Przez to, że seks oralny doczekał się tak wielu wulgarnych określeń, wiele kobiet ma problem, żeby się do niego przekonać. Tymczasem może być źródłem przyjemności. Jak zrobić idealne fellatio i sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie?

Dlaczego faceci lubią fellatio?

Faceci lubią fellatio, ponieważ pieszczoty językiem dostarczają im mnóstwo frajdy. Czy wiesz, że gdy pieścisz go oralnie, jego penis wydłuża się bardziej niż podczas tradycyjnego stosunku?  Zanim przystąpisz do fellatio, ustalcie wspólne zasady. Jeśli nie chcesz połykać spermy, to tego nie rób.  Wolisz podczas seksu oralnego korzystać z prezerwatywy, masz do tego prawo.  Najważniejsze, aby podczas seksu oralnego do niczego się nie zmuszać. Aby mężczyzna doświadczył orgazmu, musisz pieścić go z prawdziwym zaangażowaniem, a nie na odwal się, ponieważ wszyscy to robią i po prostu chcesz odhaczyć fellatio w swoim erotycznym CV.

Seks oralny wymaga wygodnej pozycji

Pamiętaj, że każda para ma inną pozycję, w której lubi uprawiać fellatio.  Twój były mógł to robić na stojąco, trzymając cię za włosy. Nie zakładaj jednak, że obecny partner też jest zwolennikiem tej pozycji. Po prostu zapytaj go, jak lubi uprawiać seks oralny. Niektórzy panowie wolą robić to na siedząco lub leżąco.

Jak pieścić penisa?

Pieszczenie penisa rozpocznij od jego główki. Chwyć członka w połowie trzonu i delikatnie zwilż językiem czubek główki, następnie dotykaj językiem całą główkę. Szczególną uwagę poświęć miejscu, w którym następuje uskok między główką a trzonem.

Kontynuuj pieszczoty penisa, biorąc go do ust i wykonując okrężne ruchy głową. Tak, jakby prącie było wskazówką zegara, a twoje usta jego tarczą.  Następnie weź penis nieco głębiej do ust,  przesuwając go w kierunku gardła, i zacznij go delikatnie ssać.  Teraz nadeszła pora na kilka posuwistych ruchów w przód i w tył. Pamiętaj, aby podczas seksu oralnego zawsze trzymać zaciśniętą dłoń u nasady penisa, to niezwykle intensyfikuje doznania twojego partnera i sprawia, że on ma wręcz ochotę krzyczeć z rozkoszy.

Pieszczoty jąder

Następnie wyjmij członek z ust i szybko przejedź językiem od spodu aż do nasady penisa. Nie zapomnij o pieszczeniu jąder – możesz je lizać, całować, ssać lub bardzo delikatnie podgryzać.  Pamiętaj, aby nie przesadzić z podgryzaniem, gdyż jądra są niezwykle podatne na dotyk.  Nie zapomnij o szwie mosznowym – przejedź po nim palcem i dojdź do krocza, czyli obszaru między odbytem a moszną.

Jak powstrzymać jego orgazm i przejść do seksu waginalnego?

Swojego partnera możesz doprowadzić do orgazmu za pomocą posuwistych ruchów wewnątrz ust. Niektóre kobiety wolą też dokończyć dzieła za pomocą szybkich, posuwistych ruchów rąk.  Jeśli nie chcesz, aby on doszedł oralnie lub manualnie, ponieważ masz ochotę na seks zakończony penetracją, poprzestań na etapie, w którym on jest pobudzony, ale nie doszedł jeszcze do szczytu erotycznych rozkoszy.  Jeśli on zbyt szybko dochodzi, a ty masz ochotę na erotyczne igraszki w pozycji na jeźdźca, naciśnij fragment skóry między penisem a jądrami. To powinno go nieco ostudzić i umożliwić wam wspólne szczytowanie podczas seksu waginalnego.