fantazje erotyczne kobiet

Fantazje erotyczne uchodzą za domenę mężczyzn, to panom zwykło się przypisywać ponadprzeciętne zainteresowanie seksem. Tymczasem ta sfera życia odgrywa równie istotną rolę zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Fantazje erotyczne kobiet nieco różnią się od tych, które rodzą się w głowach mężczyzn. Czy warto wprowadzić je w życie?

Fantazje erotyczne kobiet rzadko koncentrują się na innych mężczyznach niż partner

O czym marzą kobiety? Płeć piękna w przeciwieństwie do mężczyzn wcale nie pragnie seksu w trójkącie. Rzadko też marzy o kontrowersyjnych erotycznych uciechach. W fantazjach pań, które są szczęśliwie zakochane, rzadko pojawiają się też inni faceci. Kobiety są wyjątkowo „wierne” mężczyźnie, którego darzą głębokim uczuciem. To właśnie on odgrywa główną rolę w ich fantazjach erotycznych.

Marzenie kobiet – długa gra wstępna

Wiele pań skarży się na brak czułości w sypialni i tym, o czym marzą, jest długa i namiętna gra wstępna. Gorące francuskie pocałunki, obsypywanie całusami ich ciała, erotyczny masaż – wszystko to rozgrzewa kobiety i stymuluje ich pożądanie. Panie rzadko są od razu gotowe na seks, dlatego partner powinien wprowadzić je w erotyczny nastrój. Może tego dokonać za pomocą czułych pieszczot i pełnych miłości wyznań.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Fantazje erotyczne kobiet często przypominają kadry z filmu. Ona leży ubrana w czerwony, koronkowy gorset, on zapewnia ją o swoim pożądaniu, namiętnie całuje w usta, po czym zjeżdża ustami coraz niżej. Gra wstępna odbywa się w satynowej, czerwonej pościeli, obok łóżka stoi wazon z białymi liliami. Dopiero po pewnym czasie on zdejmuje z niej bieliznę i przechodzi do kolejnego etapu, jednocześnie stymulując jej punkt G. Niestety, dla wielu pań osiągnięcie orgazmu w wyniku samego zbliżenia w ogóle nie jest możliwe. Kobiety potrzebują szeregu dodatkowych bodźców, w tym namiętnych pocałunków, zapewnień, że są atrakcyjne dla mężczyzny, seksownej bielizny, która wprawi je w erotyczny nastrój.

Gdy kobieta inicjuje seks

Kobiety często wyobrażają sobie, że to one inicjują seks. Przychodzą ubrane w skąpą, koronkową bieliznę do swojego partnera, siadają na nim okrakiem i zaczynają go namiętnie całować, a ten nie potrafi oderwać od nich rąk. Panie często mają ogromny apetyt na seks i w ogóle chciałyby móc częściej wychodzić z inicjatywą, niemniej blokuje je myśl, co mężczyzna sobie pomyśli o ich zachowaniu. Czy nie wystraszy się ich odwagi i w rezultacie nie zdezerteruje.

Zmiana pozycji seksualnej kluczem do orgazmu

Czasem fantazje erotyczne kobiet dotyczą zmiany pozycji. Podobnie jak mężczyźni nie znosimy monotonii w sypialni, ale tutaj po raz kolejny wychodzi z nas lęk. Boimy się zaproponować zmianę, ponieważ nie chcemy, aby ukochany mężczyzna uznał, że robi coś nie tak. To, że marzymy o tym, aby od czasu do czasu być stroną dominującą, która nadaje tempo erotycznym igraszkom, nie oznacza, że dotychczasowe życie erotyczne było nieudane. Po prostu mamy ochotę na zmianę. Tak jak apetyt na lody ulega fluktuacjom, tak samo zmienia się apetyt na seks.

Seks na pralce w łazience

Fantazje erotyczne kobiet obejmują też inne formy ucieczki od rutyny. Czasem marzymy o seksie na pralce w łazience, pod prysznicem lub na kuchennym stole. Erotyczne igraszki podniecają nas wówczas, gdy jest w nich pewna niewiadoma. Czasem po prostu mamy ochotę rzucić się na partnera w środku dnia, gdy spotykamy go w przedpokoju. Zasadniczo nie ma w tym nic złego. Może więc warto przejść od marzeń do czynów i zacząć uprawiać seks w nietypowych miejscach o nietypowych porach?

Erotyczne fantazje wciel w życie

W związku z tym, iż fantazje erotyczne kobiet na ogół nie skrywają w sobie nic niebezpiecznego i nie stwarzają zagrożenia dla związku, warto pomyśleć nad ich stopniowym wprowadzaniem w życie. Nic tak nie podkręca atmosfery w sypialni jak duża różnorodność. Nuda i rutyna zabijają namiętność, która stanowi podstawę udanego związku. Gdy partnerzy ciągle próbują nowych rzeczy w obrębie tych, na które obydwoje się zgadzają, zbliżają się do siebie. Jak widać, by sprawić przyjemność kobiecie i doprowadzić ją do orgazmu, nie trzeba wcale decydować się ekstremalne rozwiązania. Wystarczy zmiana pozycji seksualnej, miejsca, w którym zwykło się uprawiać erotyczne igraszki czy rozbudowanie gry wstępnej. Namiętne pocałunki, pieszczoty szyi czy pleców – to nie są wyszukane pieszczoty, a potrafią dostarczyć kobiecie mnóstwo przyjemności i wprawić ją w erotyczny nastrój.

Magdalena Kukurowska