pikantny sms

Mężczyźni lubią być pozytywnie zaskakiwani przez swoje kobiety. Niewątpliwie możesz mu sprawić sporą przyjemność, wysyłając do niego pikantnego SMS-a.  Wiele kobiet nie wie jednak, jak podejść do sprawy. Boimy się, że nasza wiadomość będzie za bardzo wyuzdana lub za subtelna i on nawet nie zrozumie jej przekazu. Oto 9 pikantnych SMS-ów, na które ucieszy się niemal każdy facet.

Leżę na łóżku bez bielizny i myślę o tobie

To bardzo sugestywny SMS. Mężczyzna, który do odczyta, powinien zacząć wyobrażać sobie swoją kobietę nago i zapragnąć jej dotknąć. To jest wyraźny sygnał, że pragniesz swojego faceta i bardzo lubisz uprawiać z nim seks. Zauważ jednak, że nie jesteś wulgarna, lecz subtelnie rozpalasz jego wyobraźnię.

Lubisz, jak jestem niegrzeczna, prawda?

To zadziorny tekst, który przypadnie do gustu sporej rzeszy mężczyzn, ale nie wszystkim. Jeśli czujesz, że twojego faceta nie kręcą takie klimaty, wypróbuj innego tekstu z niniejszej listy lub wymyśl własny. Taki SMS warto wysłać dzień po udanym seksie, aby powtórzyć to, co było tak przyjemne.

Przyjdź do mnie zobaczyć moją nową bieliznę

Jesteś osobą, która ceni sobie subtelność, a twój facet jest estetą? Taki SMS powinien sprawić, że przyjedzie do ciebie w podskokach. Przyjemności zdjęcia ze swojej kobiety nowo zakupionej bielizny nie odmówi sobie żaden mężczyzna.

Co mam na siebie włożyć dzisiejszej nocy?

W ten sposób pokazujesz facetowi, że chcesz wyglądać na niego atrakcyjnie i pociągająco. Jednocześnie sprawiasz, że on automatycznie pragnie odpisać: najlepiej nic, lubię cię nago.  Pamiętaj, że mężczyźni też mają swoje fantazje. Niektórzy uwielbiają podziwiać swoją kobietę w pończochach, inni marzą, aby założyła gorset. Warto czasem spełniać męskie prośby.

9 pikantnych SMS-ów, na które ucieszy się niemal każdy facet. Moje łóżko jest bez ciebie puste

To jawna sugestia, że zapraszasz go do siebie na noc, dlatego nie zdziw się, że zamiast odpisać ci na wiadomość, zapuka do drzwi twojego mieszkania.  Bądź na niego gotowa i nie pisz takich SMS-ów, gdy np. leżysz z maseczką na twarzy i oglądasz swój ulubiony serial.

Na następną randkę nie zakładam bielizny

To zdanie, które silnie podnieca mężczyzn. Dlaczego tak się dzieje? Bez bielizny nie będziesz przecież naga, okryje cię sukienka lub bluzka ze spodniami. Mimo to świadomość, że pod spodem nic nie masz, jest niezwykle podniecająca dla płci przeciwnej. Poza tym zarysowujący się kształt biustu to niezwykle ekscytujący wynik.

Gdybym była teraz z tobą, to gdzie chcesz, abym cię dotknęła

To bardzo dobra wiadomość, jeśli chcesz poznać jego pragnienia. Mężczyźni też mają swoje fantazje, które warto poznać. Jeśli będziesz w tej materii dość otwarta, to twój partner z pewnością to doceni.

Mam ochotę zrobić coś ze swoim językiem. Zgadnij co?

W ten sposób sygnalizujesz, że rozpiera cię namiętność i chcesz dać jej ujście. Mężczyzna, który przeczyta taki komunikat, z pewnością będzie miał niegrzeczne myśli. Jeśli tylko będzie mógł, spotka się z tobą najszybciej jak to możliwe.

Marzę o tym, aby poczuć twój zapach

Ten komunikat, który bazuje na wrażeniach zmysłowych, jest aż nadto czytelny. Tylko kobieta spragniona swojego mężczyzny, jego bliskości i dotyku, może napisać coś takiego. To jednocześnie informacja, że jest niezwykle podniecającym facetem. W końcu pot mało którego mężczyzny odpowiada nam pod względem zapachowym. Twój facet po takim SMS-ie może poczuć się zatem wyróżniony.

Magdalena Kukurowska