Seks Stop z rutyną!

Zabawy erotyczne – spełnij ukryte fantazje

zabawy-erotyczne-spelnij-ukryte-fantazje

Czy miałaś czasem ochotę zrobić w łóżku coś szalonego albo wyuzdanego, ale obawiałaś się reakcji partnera? Przełam swój wstyd i zobacz, jak zabawy erotyczne odmienią Wasz związek!

Fantazjować – czy to normalne?

Fantazje erotyczne to naturalny element życia każdego człowieka, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kobieca wyobraźnia erotyczna jest znacznie bardziej bujna niż męska. Skupia się nie tylko na samym akcie seksualnym, ale również na odgrywaniu w wyobraźni całych scen ze szczegółami. Panie nie są skore do zwierzeń ze swoich najskrytszych marzeń, dotyczących sfery intymnej. Nie ma się jednak czego wstydzić. Każda z nas fantazjuje i jest to zupełnie normalne!

Jak wykorzystać fantazje w życiu erotycznym?

W Waszym łóżku powiało rutyną? On nie spełnia Twoich oczekiwań i nie wiesz jak mu powiedzieć o swoich ukrytych pragnieniach? Pomyśl o swoich fantazjach i zaproponuj partnerowi zabawy erotyczne! Zawsze marzyłaś, aby być pełną seksu i władczą dominą, a może wręcz przeciwnie – chciałaś być jak dziewiętnastowieczna, uległa służąca, którą zniewala pan? Spróbujcie wcielić się w role i odegrajcie sceny z Twojej wyobraźni! Oczywiście nie będzie to dokładna kopia scenariusza, ale jeśli tylko wejdziecie w role, bardzo szybko zauważysz, że to lepsze, niż Twoje marzenia.

M. Witczak

Czy miałaś czasem ochotę zrobić w łóżku coś szalonego albo wyuzdanego, ale obawiałaś się reakcji partnera? Przełam swój wstyd i zobacz, jak zabawy erotyczne odmienią Wasz związek!

Wyższy poziom zabaw erotycznych

Wydaje Ci się, że Twój partner tego nie zaakceptuje? On też ma niespełnione fantazje, które pewnie do tej pory krył przed Tobą w swojej wyobraźni! Możliwość zrealizowania marzeń erotycznych będzie dla niego bardzo podniecającą perspektywą. Spróbujcie wzajemnie bawić się swoimi fantazjami i na zmianę wcielać w role ze swoich scenariuszy. Jeśli spodoba Wam się ten sposób łóżkowej gry, możecie wprowadzić kolejne elementy – rekwizyty albo przebrania. Może Twój partner stanie się seksownym policjantem i zakuje Cię w kajdanki, albo Ty specjalnie dla niego zamienisz się w striptizerkę?

Zabawy erotyczne mają służyć ubarwieniu życia intymnego, pogłębianiu wzajemnego zaufania i spełnianiu seksualnych fantazji. Na to nigdy nie jesteście za starzy – ani wiekiem, ani stażem małżeństwa!

M. Witczak

Komentarze (6)

Emilly27k

11 lat temu

Na chwilę obecną nie myślę o fantazjach erotycznych. Chociaż dziś oglądałam fragment komedii i nie powiem , bo zaskoczyło mnie zachowanie Pani po 60.:)

mejgosia

11 lat temu

Nie mam szans wcielić moich fantazji ( ściany mają uszy!) , ale jak się nadarzy okazja, to założę sexowna koszulkę i zażądam ,aby mój Zbyś Miś mi ja rozerwał! 🙂

filodendron

11 lat temu

Oglądałam kiedyś program,w którym prostytutki opowiadały o poważnych panach na stanowiskach, którzy mają niesamowite zachcianki.Panowie wstydzą się przed żonami i chodzą do prostytutek.Opowiadała jedna z nich ,że pan udawał psa i miał radość z tego ,że ją obsikał , a inny udawał kurę i gdakał.
Nigdy nie bawiłam się w przebieranki, ale jak ktoś chce eksperymentować to ma do tego prawo, oby to tylko nie było psychopatyczne, sadystycznie i zbyt śmieszne, bo to chyba mija się z celem.

Zostaw komentarz