zabawy-erotyczne-spelnij-ukryte-fantazje

Czy miałaś czasem ochotę zrobić w łóżku coś szalonego albo wyuzdanego, ale obawiałaś się reakcji partnera? Przełam swój wstyd i zobacz, jak zabawy erotyczne odmienią Wasz związek!

Fantazjować – czy to normalne?

Fantazje erotyczne to naturalny element życia każdego człowieka, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kobieca wyobraźnia erotyczna jest znacznie bardziej bujna niż męska. Skupia się nie tylko na samym akcie seksualnym, ale również na odgrywaniu w wyobraźni całych scen ze szczegółami. Panie nie są skore do zwierzeń ze swoich najskrytszych marzeń, dotyczących sfery intymnej. Nie ma się jednak czego wstydzić. Każda z nas fantazjuje i jest to zupełnie normalne!

Jak wykorzystać fantazje w życiu erotycznym?

W Waszym łóżku powiało rutyną? On nie spełnia Twoich oczekiwań i nie wiesz jak mu powiedzieć o swoich ukrytych pragnieniach? Pomyśl o swoich fantazjach i zaproponuj partnerowi zabawy erotyczne! Zawsze marzyłaś, aby być pełną seksu i władczą dominą, a może wręcz przeciwnie – chciałaś być jak dziewiętnastowieczna, uległa służąca, którą zniewala pan? Spróbujcie wcielić się w role i odegrajcie sceny z Twojej wyobraźni! Oczywiście nie będzie to dokładna kopia scenariusza, ale jeśli tylko wejdziecie w role, bardzo szybko zauważysz, że to lepsze, niż Twoje marzenia.

M. Witczak