seks z wyjątkowym mężczyzną

Normalne kobiety raczej unikają jednonocnych przygód, ponieważ szybki seks z przypadkowym mężczyzną nie jest tym, czego pragną. Po pierwsze, z takim facetem nie łączy ich żadna bliska więź, a erotyczne igraszki są najprzyjemniejsze wówczas, gdy oddajemy się im w towarzystwie kogoś wartościowego. Po drugie, nigdy nie wiadomo, czy nie trafimy na jakiegoś psychopatę. Po trzecie, wbrew pozorom nieplanowana ciąża nie jest najgorszym, co może nam się przytrafić. O wiele gorszą konsekwencją jednonocnej przygody jest choroba przenoszona drogą płciową, w tym zarażenie się wirusem HIV czy kiłą. Wszystko to sprawia, że kobiety mają nieco inne podejście do erotycznych igraszek niż mężczyźni. Rzadziej gustują w jednonocnych przygodach, a częściej decydują się na seks z wyjątkowym mężczyzną.

Dlaczego kobiety nie lubią jednonocnych przygód?

Kobiety są dużo bardziej emocjonalne niż mężczyźni, dlatego też starają się unikać jednonocnych przygód. To, co dla faceta będzie tylko dobrą zabawą, dla płci pięknej nieoczekiwanie może stać się czymś więcej.  Nawet jeśli panie początkowo podchodzą do relacji erotycznych z dystansem, mając na uwadze, że to tylko układ nastawiony na obopólną przyjemność, nagle mogą zacząć oczekiwać czegoś więcej. Nie wynika to z ich złej woli czy nieumiejętności wywiązania się z pierwotnej umowy, po prostu emocje pojawiają się znienacka i trudno nad nimi zapanować.  Nic dziwnego, że panie w większości przypadków decydują się na seks z wyjątkowym mężczyzną.

Wyjątkowy mężczyzna, czyli kto?

Kim jest wyjątkowy mężczyzna? To facet, do którego czujemy coś więcej niż sympatię. Choć panie lubią oglądać się na ulicy za przystojnymi mężczyznami, to nie oznacza, że rzuciłyby się z miejsca na każdego z nich, gdyby tylko któryś z nich zaprosił je do swojej sypialni. Oczywiście pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, zależy nam bowiem na tym, aby facet na nas działał i wyglądał pociągająco.  Jednak to za mało, żebyśmy z miejsca nabrały ochoty na seks. Wyjątkowy mężczyzna z pewnością jest dla nas atrakcyjny fizycznie, ale musi też pociągać nas od strony emocjonalnej. Każda z nas wynosi z domu rodzinnego cechy wyjątkowego mężczyzny. Jego pierwowzorem może być ojciec lub ukochany wujek. To właśnie tych cech szukamy później w dorosłym życiu w mężczyznach, których napotykamy na swej drodze.

Bądź czuły jak jej wujek

Jeśli ukochany wujek zawsze nas przytulał, pytał, czy smakuje nam przygotowane przez niego spaghetti i proponował takie formy spędzania wolnego czasu, które sprawiały nam przyjemność, będziemy szukały faceta o podobnym nastawieniu. Wyjątkowy mężczyzna będzie musiał być przede wszystkim czuły, troskliwy i otwarty na nasze potrzeby. Jeśli wujek był duszą towarzystwa, lubił żartować, a my śmiałyśmy się z jego dowcipów do rozpuku,  od przyszłego partnera będziemy oczekiwały poczucia humoru, umiejętności przełamywania lodów i nawiązywania rozmowy.  Gdy tylko trafimy na mężczyznę, który już na początku pierwszego spotkania sprawi, że poczujemy się tak, jakbyśmy znali się od dawna, to stanie się on z miejsca niezwykle atrakcyjny i seksowny.

Pierwowzór idealnego mężczyzny a wybór partnera

Często zupełnie nieświadomie szukamy wyjątkowego mężczyzny, który do złudzenia przypomina nam wujka czy ojca. Jeśli stanowili oni chodzący ideał, to nasze poszukiwania mogą być długie, ale z pewnością nie wybierzemy sobie na partnera kogoś, kto nie jest czuły i nie potrafi okazywać uczuć.  Jeśli ukochany wujek zawsze opiekował się młodszym rodzeństwem, to mężczyzna mający dobry kontakt z młodszym bratem, podświadomie wyda nam się atrakcyjniejszy i wart uwagi.  Gdy tato był wrażliwy i zawsze widząc pisklaka, który wypadł z gniazda, przynosił go do domu i karmił strzykawką, to facet, który lubi zwierzęta i dostrzega piękno przyrody, wyda nam się bliższy. Z tego samego córki majsterkowiczów i złotych rączek podświadomie szukają mężczyzn, dla których problemem nie będzie wymiana koła, pomalowanie pokoju czy wymiana uszczelki. One po prostu są przyzwyczajone, że w tych pracach zawsze ktoś je wyręczał i pragną, aby ten stan został zachowany. Dlatego od mężczyzny oczekują zaradności. Pracowity tato rodzi też wymagania, aby wyjątkowy mężczyzna był aktywny zawodowo i nie liczył na niczyją łaskę. Nie oznacza to, że ma zarabiać kokosy, ważne jednak, aby nie żerował na mamie, która wysyła mu co miesiąc pieniądze na życie.

Seks z wyjątkowym mężczyzną jest bardziej podniecający

Gdy trafi się nam wyjątkowy mężczyzna, z którym świetnie nam się rozmawia, przy której czujemy się bezpiecznie i wyjątkowo, zaczynamy coraz częściej brać go pod uwagę jako potencjalnego kochanka. W sytuacji gdy relacja wkracza na poważniejsze tory i widzimy, że mamy okazję stać się dla faceta kimś więcej niż koleżanką na telefon, nabieramy ochoty na seks. Erotyczne igraszki sprawiają nam najwięcej przyjemności wówczas, gdy oddajemy się im w ramionach wyjątkowego mężczyzny, który jest dla nas kimś ważnym. Gdy natrafiamy na takowego,  nasze libido szaleje i najchętniej w ogóle nie wypuszczałybyśmy go z sypialni. Kobiety mają równie duży apetyt na seks jak mężczyźni, ale potrzebują znacznie więcej, by zdecydować się na erotyczne igraszki. Przede wszystkim ich potrzeby erotyczne nabierają na sile w miarę rozwoju znajomości. Mężczyzna, którego słabo znamy, raczej nie otrzyma zaproszenia do naszej sypialni. Tak samo facet, który nie wzbudza naszego zaufania,  nie potrafi okazywać czułości i troski.

Jeśli kobieta idzie do łóżka, to na ogół tylko z wyjątkowym mężczyzną

Seks z wyjątkowym mężczyzną to opcja, która najbardziej interesuje kobiety. Chcemy bowiem mieć pewność, że chwilowa przyjemność nagle nie przeobrazi się w oczekiwania na coś więcej, które nie mogą zostać spełnione, ponieważ w układzie, na który przystałyśmy, od początku obowiązywały zupełnie inne zasady. W związku z tym w większości przypadków mężczyzna, z którym idziemy do łóżka, jest dla nas kimś wyjątkowym. Kimś, kto zdecydowanie wyróżnia się z tłumu i sprawia, że zapominamy o Bożym świecie i innych facetach. Mężczyzną nie tylko atrakcyjnym fizycznie, ale też obdarzonym wartościowym wnętrzem.  Z takim facetem mamy ochotę eksperymentować w łóżku, spełniać jego sekretne pragnienia i regularnie uprawiać seks.