Powinnaś wiedzieć, że... Seks

10 rzeczy, które kobieta chciałaby, aby mężczyzna robił podczas seksu

udany seks

Seks nie tylko zbliża do siebie partnerów, ale też dostarcza mnóstwo przyjemności. Satysfakcja z erotycznych igraszek będzie większa, jeśli mężczyzna pozna twoje oczekiwania. W związku z tym warto z nim porozmawiać o swoich potrzebach i preferencjach. Już sama rozmowa na ten temat może stanowić element gry wstępnej i być piekielnie zmysłowa.  Jeśli nie potrafisz zdefiniować swoich oczekiwań, koniecznie zapoznaj się z niniejszym artykułem. Przedstawiamy 10 rzeczy, które kobieta chciałaby, aby mężczyzna robił podczas seksu.

 

Dbałość o detale

Kobiece pożądanie sprawia, że wyostrzają się nasze zmysły i zaczynamy odbierać świat intensywniej niż zazwyczaj. Zwracamy uwagę na detale, które umiejętnie zestawione tworzą erotyczny nastrój.  Mężczyzna powinien zadbać, aby podczas seksu nic nie rozpraszało partnerki, aby ta mogła w pełni skupić się na przyjemnych doznaniach. Bałagan w sypialni, nieciekawy widok z okna, zapach ogórków kiszonych  czy wielkie zdjęcie mamy nad łóżkiem to tylko niektóre czynniki, które mogą zepsuć erotyczny nastrój. Mężczyzna, który przewiduje, że tego wieczoru może uprawiać seks ze swoją kobietą, powinien zadbać o porządek w sypialni, włączenie nastrojowej muzyki. Niektóre panie lubią też świeczki zapachowe, inne z kolei ich woń może drażnić, a nawet przyprawiać o kichanie. W związku z tym, zanim zaprosisz ją do sypialni, to musisz rozeznać się w temacie.  Mężczyzna przede wszystkim powinien jednak pamiętać o potrzebach partnerki. Kobiety często zdradzają swoje oczekiwania – np. wspominają, że lubią być całowane w plecy. Prawdziwy mężczyzna powinien pamiętać o takich szczegółach i postarać się sprostać oczekiwaniom swojej partnerki.  Mile widziane są również szczere komplementy, które ośmielają kobiety i wprawiają ją w zmysłowy nastrój.

 

10 rzeczy, które kobieta chciałaby, aby mężczyzna robił podczas seksuCzułość

Jeśli chcesz uwieść kobietę, musisz się postarać. Panie lubią, gdy mężczyzna jest czuły. Jeśli facet zachowuje się gruboskórnie i zupełnie nie zwraca uwagi na drobne gesty, może być pewien, że nie stworzy erotycznej atmosfery, a jego kobiecie przejdzie ochota na seksualne igraszki.  Panie lubią być obejmowane, całowane i dotykane w zmysłowy sposób. Zwracają też uwagę na kontakt wzrokowy i czarujący uśmiech.  Jeśli nie potrafisz być czuły i delikatny, to jej nie uwiedziesz, a z mężczyznami, którzy nie potrafią rozpalić pożądania, nie idziemy do łóżka. To właśnie czułość w sypialni pozwala stworzyć bliską, intymną więź między partnerami.  Mężczyzna, który pragnie spędzić namiętną noc ze swoją wybranką, powinien być bardziej czuły niż zazwyczaj. Kobieta, której się podoba, z pewnością odwdzięczy się tym samym.

 

Dobrze dobrane komplementy

Kobiety lubią słuchać komplementów, ale  nie wszyscy mężczyźni potrafią je prawić. Niestety, wielu panów uważa, że to, co mówi, stanowi szczyt uznania. W rzeczywistości niektóre męskie komplementy przyprawiają o zawrót głowy. Czasem trzeba się mocno zastanowić, by stwierdzić, czy słowa, które przed chwilą padły, były miłe czy złośliwe. Przykład? „Wyglądasz jak Rumunka” – nie wiadomo, czy kobieta kojarzy się z namolną żebraczką czy wygląda atrakcyjnie jak mieszkanka południa Europy.  Mężczyźni powinni unikać takich dwuznaczności. Komplementować należy, zachowując zdrowy rozsądek. Komplement powinien być miły i kulturalny, a nie obcesowy. Ważne też, aby postawić na szczerość, bo jeśli pójdziesz w fałsz, ona natychmiast go wyczuje i tylko się zdenerwuje. Ani się zorientujesz, a pryśnie cały erotyczny nastrój.

Postaw na uśmiech w sypialni

Badania naukowe potwierdzają, że bardziej komfortowo czujemy się w towarzystwie osób, które się szczerze uśmiechają. Tacy ludzie budzą w nas zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. W ich towarzystwie czujemy się też stanowczo bardziej odważni i mniej skrępowani. W związku z tym, jeśli chcesz spędzić namiętną noc z kobietą, powinieneś jak najwięcej uśmiechać się do niej zarówno przed, jak i w trakcie seksu. Mężczyźni, z których ust nie schodzi uśmiech, jawią się nam jako bardziej atrakcyjni i seksowni. Pobudzają też nasze zmysły i pozytywnie nastrajają nas na erotyczne igraszki. Żadna kobieta nie chciałaby pójść z poważnym ponurakiem, ponieważ czułaby się jak na maturze lub egzaminie na studiach.

Kontakt wzrokowy

Mężczyzna, który odwraca wzrok i usilnie wpatruje się w podłogę lub w chodnik, wysyła sygnały antyerotyczne. Można odnieść wrażenie, że jego partnerka go nudzi i ma dość jej towarzystwa. Tylko utrzymując kontakt wzrokowy, jesteś w stanie stworzyć poczucie bliskości i obudzić w kobiecie ochotę na seks. Patrz jej głęboko w oczy zarówno przed, jak i w trakcie seksu, a dasz się zapamiętać jako namiętny i niezwykle pociągający kochanek. Kontakt wzrokowy stwarza poczucie bliskości, bezpieczeństwa i pokazuje, że mężczyzna ma wobec kobiety szczere intencje. Poza tym błysk w oku i rozszerzające się źrenice to najlepszy afrodyzjak zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Warto uważnie śledzić kobiecą mowę ciała, aby nie przeoczyć, że partnerka ma właśnie ochotę na seks.

Dotykanie włosów

Włosy znajdują się w bliskim sąsiedztwie szyi, czyli silnego miejsca erogennego, które jest mocno unerwione, stąd też zmysłowe dotykanie włosów kobiety, może przyspieszyć jej orgazm. Pamiętaj, aby nie szarpać włosów, tylko je gładzić i rozczesywać palcami. Poza tym ten prosty gest sprawia, że kobieta czuje się dostrzeżona i rozpieszczana.

Czułe pocałunki

Każda kobieta lubi czułe pocałunki, o czym niektórzy mężczyźni zapominają, od razu i bezceremonialnie przechodząc do rzeczy. Tymczasem namiętne całusy rozpalają kobiece pożądanie i powodują wyrzut endorfin, zwanych też hormonami szczęścia. Jeśli chcesz doprowadzić ją do bram rozkoszy, nie zapominaj, aby podczas gry wstępnej namiętnie ją całować. Możesz obsypywać pocałunkami jej usta, twarz, jak również całe ciało. Wiele pań lubi całusy w kark i w plecy, ponieważ są to silnie unerwione miejsca.

Stwórz nastrój, zanim traficie do sypialni

Mężczyźni w ogóle nie przywiązują wagi do wielu szczegółów. Tymczasem orgazm kobiet często zaczyna się w głowie.  W związku z tym, aby wprowadzić partnerkę w erotyczny nastrój, należy tak pokierować rozmową, aby poruszać wyłącznie lekkie tematy. Opowiadanie o byłych, swoich erotycznych podbojach, chorobach, problemach w pracy i sprzeczce z kumplem zdecydowanie nie tworzy odpowiedniej atmosfery. Poruszając tego rodzaju tematy, możesz być pewien, że tego wieczoru nie traficie do sypialni.

 

Zadbaj o jej orgazm

Nie bądź egoistą i zadbaj o to, aby kobieta także była zadowolona z seksu. Jeśli ty osiągniesz orgazm i zapomnisz o jej potrzebach, partnerka straci zainteresowanie tobą jako kochankiem.  Nic tak bardziej nie zniechęca kobiet do erotycznych igraszek, jak sytuacja, kiedy mężczyzna zachowuje się samolubnie i myśli tylko o zaspokojeniu własnych potrzeb. Zdarza się też, że panowie przesadzają w drugą stronę i traktują seks jako zawody sportowe. Przedwczesny wytrysk to nie koniec świata, większość kobiet jest wyrozumiała w tym względzie, dlatego też nie należy zamykać się w sobie. Jeśli coś pójdzie nie tak, po prostu zacznij ją całować i zmysłowo dotykać, gdy dojdziesz do siebie, spróbujecie raz jeszcze;)

Zachowanie po seksie

Nawet jeśli tego wieczoru doprowadziłeś kobietę do bram rozkoszy, nie dasz zapamiętać się jako namiętny kochanek, jeśli po wszystkim potraktujesz ją przedmiotowo i nie okażesz jej zainteresowania. Zakończenie ma znaczenie, dlatego też po udanych erotycznych igraszkach pocałuj ją lub przytul. Pokaż, że ci na niej zależy i jest dla ciebie kimś naprawdę ważnym. Jeśli tego nie zrobisz, kobieta poczuje się jak panienka na jedną noc, którą właśnie zaliczyłeś. Z pewnością nie zapamięta cię jako wspaniałego kochanka, tylko egoistę.

Nie jesteś zadowolona ze swojego życia erotycznego? Twój mąż lub partner nie zaspokaja wszystkich twoich potrzeb? Powiedz mu, czego pragniesz. Chcesz, aby po seksie cię przytulił, zanim odwróci się plecami i zaśnie? A może brakuje ci pocałunków i czułości? Jeśli od dawien dawna nie słyszałaś z jego ust komplementów, z pewnością czujesz się dla niego mało atrakcyjna.  Po prostu powiedz mu, co jest dla ciebie ważne. On naprawdę może się nie domyślać, czego pragniesz, tym bardziej, że nie ma szklanej kuli. Mężczyzna, któremu na tobie zależy, z przyjemnością zadba o stworzenie odpowiedniej atmosfery w sypialni.  Rozmowy nt. seksu cię krępują? Podeślij mu do przeczytania ten artykuł i powiedz, na które akapity ma zwrócić uwagę.  Większość mężczyzn lubi seks i zwraca uwagę na obopólne zadowolenie, zatem z przyjemnością wcieli twoje marzenia w życie.

Komentarze

Zostaw komentarz