Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Jakie cechy powinien posiadać idealny kochanek?

idealny kochanek

Każdy mężczyzna pragnie być idealnym kochankiem, dlatego też panowie przykładają ogromną wagę do ars amandi. Niestety, faceci często zapominają, że seks to nie tylko świetna technika i znajomość różnych pozycji, ale też emocje i budowanie więzi. O ile mężczyźni często są w stanie odseparować zmysłową przyjemność od uczuć, o tyle kobiety potrzebują także tych drugich, aby czerpać pełną przyjemność z erotycznej sfery życia. Jak cechy powinien posiadać idealny kochanek?

Delikatny dotyk mężczyzny

Mężczyźni nie zawsze zdają sobie sprawę, że to, co dla nich jest normalną pieszczotą, dla kobiety może ocierać się już o granicę bólu. Panie mają dużo delikatniejszą i cieńszą skórę, dlatego siłę i intensywność dotyku należy dopasować do ich potrzeb. Delikatne, czułe pieszczoty – to od nich dobrze wyjść na początku znajomości. Z czasem poznając lepiej preferencje partnerki i jej granicę bólu można intensyfikować doznania. Warto mieć to na uwadze i poświęcić też więcej uwagi grze wstępnej. Kobiety bowiem potrzebują trochę więcej czasu, by poczuć rozpalającą ich namiętność, która stanowi podstawę do osiągnięcia orgazmu. Delikatny męski dotyk w połączeniu z pikantnymi szeptami mocno rozpala kobiecą wyobraźnię i sprawia, że nabieramy ogromnej ochoty na seks.

Idealny kochanek wie, co to dyskrecja

Idealny kochanek to dyskretny kochanek, który nie czuje potrzeby rozgłaszania informacji o swoich erotycznych podbojach całemu światu. Kobiety bardzo nie lubią, gdy mężczyzna chwali się swoim kumplom, że właśnie się z nimi przespał, po czym zdradza intymne szczegóły. To, co dzieje się w sypialni, prawdziwy dżentelmen zatrzymuje dla siebie.  Tak, jak mężczyzn przeraża perspektywa opowiadania o ich erotycznych wyczynach naszej przyjaciółce, tak my nie lubimy, gdy oni poruszają te kwestie w męskim gronie przy piwie. Pochwalić można się wspólnym zdjęciem z wyjazdu, a najlepiej byłoby po prostu przedstawić partnerkę znajomym. Nie należy natomiast chełpić się tym, że z kobietą tej nocy uprawiało się namiętny seks. Brak dyskrecji to największa zbrodnia, jaką można sobie wyobrazić.

Szczerość i otwartość receptą na udany seks

Najlepszy seks uprawiamy z partnerem, który dobrze zna nasze oczekiwania. Skąd mężczyzna może wiedzieć, że lubimy być długo i namiętnie całowane w plecy, skoro nigdy mu o tym nie wspominałyśmy? Idealny kochanek jest szczery, dzięki czemu łatwiej przychodzi nam wyznanie mu swoich najskrytszych marzeń. Gdy widzimy, że mężczyzna jest skryty i nie zawsze potrafi zdobyć się na szczerość, my także mamy z tym problem. Jeśli on nie mówi nam szczerze, jakie pieszczoty lubi, my automatycznie też unikamy tego rodzaju rozmów.  W rezultacie uczymy się sobą metodą prób i błędów.

Kochanek-altruista

Idealny kochanek myśli zarówno o zaspokojeniu swoich potrzeb, jak i spełnieniu najskrytszych pragnień swojej kobiety. Nie chodzi o to, aby cały czas stresował się tym, czy stanie na wysokości zadania. Ewentualną dyspozycję łatwo mu wybaczymy, przecież wszyscy jesteśmy ludźmi. Gorzej, gdy gra wstępna w ogóle dla niego nie istnieje, nie interesuje go, jakie pieszczoty lubi jego partnerka, a po szybkim zaspokojeniu swoich potrzeb, on odwraca się bokiem. Czuły mężczyzna, który dba zarówno o swoją przyjemność, jak i satysfakcję partnerki, zasługuje na miano idealnego kochanka.

Wyrozumiałość a gotowość na eksperymenty w łóżku

Wszyscy jesteśmy ludźmi – zarówno kobietom, jak i mężczyznom w sypialni przytrafiają się różnego rodzaju wpadki. Idealny kochanek nie ma z tym problemu i potrafi wykazać się wyrozumiałością oraz poczuciem humoru. Obraca zaistniałą sytuację w żart i próbuje raz jeszcze. Wyrozumiałość to bardzo ważna cecha w relacjach damsko-męskich. Im głębsze jej pokłady, tym lepiej układa się w związku i w sypialni. U boku wyrozumiałego kochanka czujemy się bezpiecznie i chętniej eksperymentujemy z seksem.

Czułość kryje się w namiętnych pocałunkach

Cóż, my kobiety nie jesteśmy od razu gotowe na seks, co nie znaczy, że nie mamy na niego ochoty. Po prostu nasza fizjologia jest taka, a nie inna i zanim przejdziemy do rzeczy, mężczyzna musi nas rozgrzać za pomocą namiętnych pieszczot. Czułe pocałunki, delikatny dotyk, który z czasem nabiera na sile, wszystko to sprawia, że jesteśmy gotowe na seks i łatwiej osiągamy orgazm.

Dbałość o szczegóły a kobieca namiętność

Idealny kochanek przywiązuje wagę do szczegółów, jeśli wie, że lubimy zapach lilii, to ustawi je w wazonie w sypialni, włączy też naszą ulubioną, romantyczną muzykę. Zdaje sobie bowiem sprawę, że takie drobne gesty są niezwykle ważne dla kobiet. To, co dla niego nie ma większego znaczenia, może sprawić, że jego partnerka szybciej stanie się gotowa na seks, który stanie się dla niej źródłem niezapomnianej rozkoszy.

Dodaj komentarz