Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks?

ochota na seks

Pobudzenie seksualne sprawia, że ciało kobiety się zmienia. Jak nie przeoczyć sygnałów świadczących o jej apetycie na erotyczne igraszki? Należy nauczyć się odczytywać jej mowę ciała. Jest kilka prostych gestów, które świadczą o jej płonącym pożądaniu.  Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks?

Zwykło się mówić, że tylko mężczyźni mają rozbuchane libido, tymczasem pożądanie pań nierzadko bywa równie gorące, o ile nie gorętsze. Gdy kobieta jest podniecona, do pewnych części ciała zaczyna napływać więcej krwi, przez co jej skóra staje się zaczerwieniona. Na co należy zwrócić uwagę, aby mieć wgląd w jej erotyczny nastrój?

Erotyczna mowa ciała

Mężczyźni chcieliby móc jednym rzutem oka ocenić sytuację. Tymczasem nie jest to takie proste, trzeba nauczyć się erotycznej mowy ciała i trochę dowiedzieć się nt. kobiecej fizjonomii, by dobrze ocenić nastrój swej wybranki.  Nawet pary, które pozostają w wieloletnich związkach, często mają problem z trafieniem w odpowiedni moment.

Podniecenie seksualne wyczytasz z jej oczu

Pobudzenie seksualne kobiety możesz znaleźć w jej oczach. Gdy ona jest podniecona, wpatruje się w ciebie intensywnie, jej oczy lśnią, a źrenice stają się coraz większe. To znak, że ona pragnie w pełni przeżyć to, na co ma ochotę. Zawadiackie spojrzenie, które ci posyła, może świadczyć o rozbudzonym apetycie na seks. Podniecona kobieta też intensywniej mruga oczami, przez co jej rzęsy wydają ci się jeszcze bardziej zmysłowe.

Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks. Ruchliwy nos

Wielu mężczyzn nie bardzo rozumie, dlaczego nos kobiety staje się bardziej ruchliwy i zaczerwieniony. Wbrew pozorom nie zawsze jest to oznaka alergii na pyłki traw. W ten sposób panie reagują w sytuacjach, w których odczuwają silne podniecenie seksualne. Nos staje się ruchliwy, gdyż kobieta reaguje na męskie feromony i ocenia atrakcyjność seksualną swojego partnera.  Gdy jego zapach jej odpowiada, do nosa napływa więcej krwi, przez co staje się on zaczerwieniony.

Ochota na seks: szyja

Kobieta, która odczuwa pożądanie, mimowolnie zaczyna gładzić się po tylnej części szyi. Jeśli mężczyzna nie jest pewien, czy robi to z podniecenia seksualnego, czy z powodu swędzącego bąbla po ukąszeniu komara, może przetrzymać jej dłoń. Jeśli ona się nie wyrwie, a jej ciało wygnie się w łuk, to dobry prognostyk na wieczór.

Nabrzmiałe usta zdradzają jej pobudzenie seksualne

Gdy kobieta jest pobudzona seksualnie, do jej ust zaczyna napływać krew, przez co wargi stają się obrzmiałe, czerwone i bardzo ponętne. Jeśli masz wrażenie, że jej usta wyglądają bardziej całuśnie niż zazwyczaj, prawdopodobnie bardzo silnie na nią oddziałujesz i ona marzy tylko o tym, aby zatopić się w twoich ramionach.

Powiększony biust, czyli co sprawia pożądanie

Czy wiesz, że kobiecy biust także reaguje na pobudzenie seksualne? Jeśli mężczyzna silnie na nas oddziałuje, objętość piersi może zwiększyć się nawet o ¼. Opłaca się zatem zadbać o kobiece podniecenie i je podkręcić. Można to zrobić np. pieszcząc kobiecy biust. Piersi podnieconej kobiety stają się twarde, na dekolcie pojawia się zaczerwienienie, a brodawki sutkowe zaczynają „sterczeć”.

Apetyt na seks a rozpalone ciało

Podniecenie seksualne sprawia, że w ciele kobiety rozlewa się fala ciepła. W rezultacie jej skóra staje się zaczerwieniona, a tętno i oddech przyspieszają. Jeśli chcesz sprawdzić temperaturę jej uczuć, chwyć ją za rękę. Jeśli poczujesz, że jest gorąca, to znaczy, że silnie na nią działasz. Na dodatek jeśli ona nie będzie ci się wyrywać, to znaczy, że jesteś na dobrej drodze i twój dotyk sprawia jej przyjemność.

Komentarze

Escrava Isaura

4 lata temu

Ja miałam jakiś czas temu dużo na głowie i w pracy. Nie miałam czasu ale i ochoty na sex. Zauważyłam że nase stosunki ostygły nie tylko w sypialni. Zaczęłam brać Libidizer i te tabletki mi pomogły. Już jest jak dawniej 🙂

Zostaw komentarz