Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Jak powiedzieć mężczyźnie, że masz ochotę na seks?

rozmowa o seksie

Choć kobiety uchodzą za osoby, które lepiej sprawdzają się w codziennej komunikacji, nie na każdy temat rozmawiają równie chętnie. O ile bez trudu przychodzi im dyskusja nt. problemów w związku, łatwiej przepraszają też partnerów za swoje niewłaściwe zachowanie, to nierzadko nie potrafią wydusić z siebie słowa dotyczącego życia erotycznego. Rozmowy o seksie postrzegają jako krępujące, dlatego często wolą nie poruszać tych kwestii z partnerem. W ten oto sposób latami ich potrzeby erotyczne nie ulegają zaspokojeniu, a w nich narasta frustracja, której towarzyszy gwałtowny spadek libido. Jak powiedzieć mężczyźnie, że masz ochotę na seks?

Rozmowa o seksie, czyli naucz się mówić wprost, czego pragniesz

Kobiety często odczuwają duży opór, gdy przychodzi im porozmawiać o swoich potrzebach seksualnych. Nie chodzi tu nawet o ujawnianie szalonych fantazji erotycznych, ale o poproszenie partnera o to, aby poświęcił więcej czasu na grę wstępną czy częściej całował je w trakcie miłosnych uniesień. To duży błąd, ponieważ nawet najbardziej inteligentny i kochający mężczyzna może się po prostu nie domyślić tego, o czym marzymy. To normalne, ty też nie jesteś w stanie przewidzieć, czy on ma dzisiaj ochotę na łososia czy spaghetti. Gdy nie wiesz, co przygotować na obiad, po prostu pytasz. Dlaczego zatem zakładasz, że on domyśli się, że pragniesz by częściej całowana w plecy?

Panie często nie tylko nie potrafią rozmawiać o swoich potrzebach seksualnych, ale też nie potrafią wyjść z inicjatywą i zaaranżować namiętnego wieczoru w sypialni.  Boją się, że gdy powiedzą, że mają ochotę na seks, wyjdą na nimfomanki. Tymczasem mężczyźni lubią, gdy kobiety czasem wychodzą z inicjatywą i pokazują im, jak bardzo ich pragną. Kobiece pożądanie jest bardzo seksowne i zaostrza apetyt panów na erotyczne igraszki. Jeśli tej nocy chcesz mieć u swego boku namiętnego kochanka, to mu to zakomunikuj.

Schrupałabym cię już z samego rana

Najprościej byłoby oczywiście podejść do mężczyzny, uśmiechnąć się i z błyskiem w oku powiedzieć: „mam na ciebie ogromną ochotę”. Możesz być pewna, że nie ma faceta, który uznałby takie wyznanie za wulgarne czy niestosowne. Mężczyźni lubią czuć, że rozpalają swoje partnerki. Niestety, kobiety rzadko okazują im pożądanie, nawet jeśli nie potrafią skupić się na pracy, wyobrażając sobie, jak wtulają się w jego seksowną klatę.

Jak powiedzieć mężczyźnie, że masz ochotę na seks? Pikantny SMS

Jeśli nie jesteś aż tak odważna, by po prostu podejść do mężczyzny i powiedzieć, że masz wielką ochotę na seks, napisz do niego pikantnego SMS-a. On nie musi być jednoznaczny, możesz uciec się do delikatnych lub ostrzejszych sugestii. Np. „oglądam w sklepie nową bieliznę nocną, żałuję, że ciebie tutaj nie ma, bo mam dzisiaj dzień niezdecydowania”.  W subtelny sposób dasz mu do zrozumienia, że masz na niego ochotę.

Seksowna bielizna – potrzebna męska pomoc

Możesz też kupić nową bieliznę i poprosić partnera, aby ten ją zapiął. Gwarantujemy, że sam przejdzie do rzeczy, zanim zdążysz wypowiedzieć jakiekolwiek dodatkowe zdanie. Kobieta w bieliźnie działa na wyobraźnię panów. Żaden facet nie pozwoli, abyś sama mocowała się z zapięciem stanika czy gorsetu. Z przyjemnością cię wyręczy, obsypując przy okazji namiętnymi pocałunkami. Ale tego przecież pragniesz, więc ciesz się chwilą, oddając się zmysłowej przyjemności.

Namiętny pocałunek początkiem gry wstępnej

Kto powiedział, że gra wstępna to wyłącznie męska inicjatywa? Kobieta także może ją rozpocząć, namiętnie całując mężczyznę i stopniowo zmierzając ręką w kierunku jego spodni.  Jeśli chcesz, aby ta noc była gorąca, to zasygnalizuj, że masz ochotę na seks. Mężczyzna, który odwzajemnia twoje potrzeby, z przyjemnością spełni twoje erotyczne marzenia.

Wysokie kobiece libido kontra Liga Mistrzów

Masz wielką ochotę na seks, a on tymczasem ogląda nieudolne zmagania Lecha Poznań o awans do kolejnej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów? W przerwie usiądź mu na kolanach i zacznij namiętnie całować. W najgorszym przypadku skończy się na zmysłowych pieszczotach, w najlepszym on zrezygnuje z dalszego śledzenia porażki Lecha Poznań i skupi się na erotycznych igraszkach. Daj wyraz swojemu wielkiemu pożądaniu i zrób to, co od rana chodzi ci po głowie.

Mężczyźni lubią, gdy kobieta od czasu do czasu rzuca pikantne aluzje. To może brzmieć mniej lub bardziej erotycznie, zależy od tego, jaki sposób komunikacji obydwoje preferujecie.  Bądź kreatywna i nie bój się dzielić tym, co akurat przyszło ci na myśl.  Twój partner z pewnością się ucieszy, że tak rozgrzewa twoją wyobraźnię i nie tylko ją;)

Komentarze (2)

Mindi

4 lata temu

Mężczyznom w tej kwesti nic nie trzeba mówić, wystarczą drobne gesty, znaczący uśmiech, przeciąganie się, dłuższy pocałunek czy przytulanie 🙂

Zostaw komentarz