teksty

Niektóre teksty są zarezerwowane dla kobiet, które rzeczywiście spodobały się facetowi. Taka szczęściara może usłyszeć z ust faceta słowa, które wyrażą więcej niż niejeden gest. Sprawdź, czy wpadłaś mu w oko i czy wiąże z tobą swoje planu!

Jesteś piękna

Chyba każda kobieta uwielbia ten komplement. Kolega może powiedzieć koleżance co najwyżej, że ładnie dziś wygląda czy ma sukienkę w wyjątkowym kolorze, ale tylko zainteresowany facet, powie ci, że jesteś piękna. Takich słów nie kieruje się w stronę każdej mijanej dziewczyny. Możesz się cieszyć, gdy często słyszysz je od faceta. Na pewno mu się podobasz!

Zrobię to dla ciebie

Poświęcenie czy wyręczenie – możemy nazwać to jak chcemy. Facet zainteresowany konkretną kobietą bardziej, niż zwykłą znajomością, będzie starał się zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. A wtedy jest gotowy wiele poświęcić. Pójdzie na koncert, choć nie lubi tego zespołu. Odwiedzi teatr, mimo że do tej pory omija go szerokim łukiem. A wszystko to dla ciebie, pamiętaj o tym!

Masz cudowny uśmiech

Faceci uwielbiają uśmiechnięte kobiety. Uśmiech rozpromienia twarz, jest jak makijaż i słońce w pochmurny dzień. Dlatego warto się często uśmiech. Nawet nieśmiały z natury mężczyzna może skomplementować uśmiech kobiety. A my doskonale wiemy, że potrafimy czarować uśmiechem, prawda drogie panie?

Każdy chciałby mieć taką dziewczynę jak ty

To już komplement z poziomu wyżej. Nie codziennie słyszy się takie słowa. Jednocześnie mówią kobiecie, że jest bardzo atrakcyjna pod każdym względem i że facet ewidentnie jest nią zauroczony. Skoro każdy, to on też, więc naucz się czytać między wierszami. Bądź czujna i słuchaj wyraźnie kochana!

Jesteś idealną kandydatką na żonę

Level mistrz, czyli tekst, która każda z nas chciałaby usłyszeć. Od dziewczyny do żony daleka droga, więc takie stwierdzenie coś znaczy. Z pewnością coś ważnego dla faceta. Dla niego jesteś ideałem, z którym wiąże poważną przyszłość. Jeśli usłyszałaś coś takiego, to wiedź, że coś się dzieje!

Chciałbym, byś poznała moją rodzinę

komplementTego obawia się i zarazem oczekuje kobieta. Poznanie bliskich drugiej strony to kolejny krok w relacji. Przecież nie przyprowadzamy na rodzinny obiad czy herbatkę każdego, nowo poznanego człowieka. Rodzina jest naszą prywatną ostoją i wpuszczamy do niej tylko wybranych. W przelotnej znajomości nigdy nie padają takie teksty. W związku, zmierzającym do czegoś więcej niż tylko miłe spędzanie ze sobą czasu, tego typu tekst jest pozytywną wizją relacji.

Katarzyna Antos