Miłość i związki Seks

Jak uwieść mężczyznę? Poznaj sprawdzone sposoby uwodzenia

jak uwieść mężczyznę

Zobaczyłaś atrakcyjnego mężczyznę w hipermarkecie, który od razu wpadł ci w oko? A może zainteresował cię jeden z prelegentów na konferencji? Każde miejsce jest dobre, by zawrzeć nowe znajomości i znaleźć tego jedynego. Jak uwieść mężczyznę i sprawić, by nie mógł przestać  o tobie myśleć?

Wbrew pozorom wiele kobiet ma ten sam problem. Spotykamy na swej drodze przystojnego mężczyznę, nie możemy przestać o nim myśleć, ale nie wiemy, jak zrobić pierwszy krok, który pozwoliłby nam nawiązać znajomość.  Tymczasem istnieją subtelne sygnały wysyłane w komunikacji niewerbalnej, które mogą zasugerować facetowi naszych marzeń, że chętnie go bliżej poznamy.

Jak uwieść mężczyznę? Postaw na siłę spojrzenia

Spojrzenie ma ogromną moc, o której bardzo często zapominamy.  Tymczasem przypadkowe spojrzenia rzucane w jego stronę mogą zdziałać cuda. Zostaliśmy tak zaprogramowani, że gdy czujemy, że ktoś na nas spogląda, to automatycznie zwracamy na niego uwagę. Warto jednak zachować umiar. Nawet jeśli mężczyzna, który wpadł ci w oko, wygląda jak Apollo, nie powinnaś wpatrywać się w niego przez kilka minut. Twoje zachowanie bowiem może zostać uznane jako nachalne. Powinnaś spoglądać na niego przez 2 sekundy, po czym spuszczać wzrok. Takie subtelne spojrzenie warto wysłać 2-3 razy. Jeśli mężczyzna poczuje się nim zaintrygowany, z pewnością do ciebie podejdzie.

Mowa ciała w uwodzeniu

Czy wiesz, że mowa ciała odgrywa ważniejszą rolę w uwodzeniu aniżeli rozmowa? To za pomocą gestów wysyłasz do mężczyzny sygnały o swoim ewentualnym zainteresowaniu. Niestety, bardzo łatwo można zrazić do siebie przystojniaka, krzyżując ręce czy nogi. Twoim największym sprzymierzeńcem jest uśmiech. Możesz się do niego bezkarnie uśmiechnąć. Jest to bardzo subtelny sygnał, który zawsze będziesz mogła obrócić w żart.  Jeśli mężczyzna nie wykaże zainteresowania twoją osobą, to przynajmniej nie poczujesz się zażenowana wysłaniem do niego jednoznacznego sygnału.  Pamiętaj, że ludzie lubią optymistów, dlatego też łatwiej poderwiesz mężczyznę, ukazując mu swoje radosne oblicze.

Zmysłowe gesty działające na mężczyzn

Na mężczyzn działają gesty związane z włosami. Odgarnianie kosmyków, owijanie ich sobie wokół palca – wszystko to rozpala w nich ciekawość i zainteresowanie.  Jeśli chcesz dać mężczyźnie do zrozumienia, że wpadł ci w oko, zacznij bawić się swoimi włosami.

Uwodzenie to wysyłanie sygnałów odbieranych przez podświadomość drugiej osoby.  Uwagę przystojniaka przykujesz też, delikatnie gładząc skórę szyi i dekoltu. Boisz się, że twój gest będzie wyglądał zbyt odważnie? Skorzystaj z pomocy biżuterii. Zawieś na szyi łańcuszek i obracaj go w palcach tak, aby przystojniak to zauważył.

Uwodzicielska moc zapachów

Na zmysły mężczyzn silnie oddziałują kobiece perfumy. Pamiętaj jednak, że mężczyźni preferują subtelne zapachy. Nie spryskuj się zatem perfumami od stóp do głów, wybierając się na randkę z nowo poznanym przystojniakiem. Wybierz zapach, który jest subtelny, ale też oryginalny. Chcesz przecież, aby odtąd te perfumy kojarzyły mu się wyłącznie z twoją osobą.

Jak zagadać do nieznajomego faceta?

Nie masz talentu do uwodzicielskich gestów? Możesz spróbować zagadać do mężczyzny. Nie korzystaj jednak z gotowców z internetu, twój tekst powinien być oryginalny i adekwatny do sytuacji.  Jeśli spotkałaś go na spacerze z psem, zapytaj o czworonoga. Wpadłaś do niego pod blokiem? Nawiąż do najnowszych wydarzeń z osiedla np. planów przebudowy parkingu.  Pamiętaj, aby nie udawać kogoś, kim nie jesteś. Bądź sobą od początku do końca. Wbrew pozorom mężczyźni lubią być zagadywani przez kobiety, warto jednak rozmowę przeprowadzić w taki sposób, aby nie dać w jasny sposób do zrozumienia, że jesteśmy nimi zainteresowane.

Gdy już zdobędziesz się na odwagę i zagadasz do niego, pamiętaj, żeby aktywnie słuchać tego, co nowo poznany mężczyzna ma do powiedzenia. Podczas rozmowy staraj się patrzeć w oczy przystojniaka. Nie poruszaj kontrowersyjnych tematów, nie użalaj się nad sobą, nie narzekaj. Bądź uśmiechnięta i tajemnicza. Oczywiście nie bój się wyrażać swojego zdania, ale rób to kulturalnie.  Mężczyźni nie szukają osoby, która będzie za nimi powtarzać każdą wypowiedź, lubią indywidualistki oraz panie mające własne zdanie.

Jak przykuć jego uwagę ubiorem?

Ludzie lubią otaczać się osobami podobnymi do siebie. Warto więc dostosować swój strój do stylu mężczyzny, którym jesteśmy zainteresowane. Jeśli on na co dzień ubiera się dość oficjalnie – koszula, garnitur i eleganckie buty, ty też załóż szpilki i ołówkową spódnicę.  On preferuje rockowy ubiór? Załóż skórzaną kurtkę i jeansy. Niezależnie od okoliczności bądź sobą. Wprowadzaj drobne modyfikacje, nie zmieniaj całkowicie stylu na obcy.  Jeśli nigdy nie nosisz butów na wysokim obcasie, załóż baletki. W przeciwnym wypadku nowo poznany przystojniak zauważy, że zachowujesz się nienaturalnie.

Sposoby na podryw – ćwiczenia czynią mistrza

Jak uwieść mężczyznę? To pytanie codziennie zadają sobie miliony kobiet na całym świecie.  Nie zawsze jednak nasze wysiłki przynoszą oczekiwane rezultaty.  Nie zrażaj się jednak koszem.  To, że on nie jest tobą zainteresowany, nie oznacza jeszcze końca świata.  Na pewno poznasz jeszcze kogoś interesującego.  Pamiętaj, ćwiczenia w sztuce uwodzenia uczynią z ciebie mistrzynię. Poza tym kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Irmina Cieślik

Komentarze (5)

pati25

7 lat temu

Bardzo pomocne rady..Korzystając z tych wskazówek możemy w delikatny sposób zwrócić na siebie uwagę jakiegoś faceta.Postępujmy delikatnie,subtelnie.Nic na siłę

linea

7 lat temu

Musi przede wszystkim zadziałać chemia. Jeśli tego nie będzie, to nasze starania są bez sensu.
Miedzy mną a moim ukochanym ta chemia zadziałała już na pierwszym spotkaniu. Spojrzałam na niego i najwyraźniej uwiodłam go swoim spojrzeniem. Rozmawialiśmy chwilę, zostaliśmy sobie przedstawieni, ale ja też nie jestem taka szybka w relacjach damsko -męskich, więc musiał mnie odszukać poprzez znajomych i sporo czasu czekać na spotkanie, nie mówiąc już o numerze telefonu 🙂
Mężczyźni z pewnością nie lubią łatwych dziewczyn, chyba że na jeden raz 🙂 Mężczyźni lubią zdobywać.

Aneczka2015

7 lat temu

Ten artykuł byłby pomocny, w moim wypadku kilkanaście lat wstecz, teraz dla mnie już nie ale młodsze pokolenie może skorzystać z cennych porad 🙂

dulcynea

7 lat temu

Ciekawy artykuł , ciekawe i bardzo trafne spostrzeżenia.
Czytałam z uśmiechem na twarzy , takie rady mogłyby mi się przydać trzydzieści lat temu . A dziś sama mogłabym podobnych udzielić .
Fajne i interesujące porady 🙂

Mindi

7 lat temu

Podoba mi się ten artykuł, wymieniono tu bardzo taktowne sposoby na zainteresowanie sobą płci przeciwnej. Chodzi przecież o to aby dać delikatny znak, że ktoś mi się podoba a nie narzucać się. Można spróbować, nie ośmieszając się przy tym, gdyby okazało się, że mężczyzna jest zajęty albo kobieta po prostu nie wpadła mu w oko.

Zostaw komentarz