Kobieta i mężczyzna Psychologia

Jak zdobyć serce mężczyzny?

serce mężczyzny

My kobiety od wieków zastanawiamy się nad tym, jak zdobyć serce mężczyzny. Czy jest na to złoty środek? Niestety nie podamy idealnego sposobu na miłość, bo takiego nie ma. Możemy jednak podsunąć podpowiedzi, które być może doprowadzą nas do serca ukochanego.

Uśmiech czyli otwarte serce

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba. Nie potrzeba tony makijażu i najdroższej biżuteria. Samym wyrazem twarzy można oczarować drugą osobę. Piękny i naturalny uśmiech roztopi serce każdego mężczyzny. I niech inny myślą sobie co chcą, a ty uśmiechaj się gdziekolwiek jesteś, do kogo chcesz. Śmiechem wysyłamy pozytywną energię. Wtedy żyje się łatwiej i przyjemniej. Niech każdego dnia nie brakuje nam uśmiechu, a już na pewno tego, skierowanego do obiektu naszych westchnień.

Zadbane włosy

Jesteście w błędzie, jeśli uważacie, że mężczyźni nie zwracają uwagi na wygląd kobiety. Bardzo często poddają ocenie nasze włosy. Zadbana fryzura to podstawa dobrego wyglądu. Wcale nie musimy każdego ranka pędzić do fryzjera. Wystarczy, że będziemy pielęgnować nasze włosy. Długie czy krótkie, kręcone czy proste. Nie ma znaczenia jakiego rodzaju. Każdy mężczyzna ma inny gust, więc preferencje co do wyglądu przyszłej partnerki kwestia indywidualna. Jedno jest pewne, powinny być czyste i zadbane.

Świadomość swojego ciała

Wiele kobiet wstydzi się swojego ciała. Kompleksy przysłaniają atuty, na które mężczyźni zwracają uwagę. Piękne ciało to nie tylko wyrzeźbione mięśnie czy płaski brzuch. Waga nie ma znaczenia. Najważniejsze, to dobrze czuć się we własnej skórze i mieć świadomość swojego ciała. To dodaje nam pewności siebie, przez co jesteśmy bardziej atrakcyjne w oczach płci męskiej. Chcemy zdobyć serce mężczyzny? Zaakceptujmy siebie i podkreślajmy wszystkie swoje krągłości i inne atuty figury a szybko przekonamy się, jak to działa.

Intrygujący zapach

serce mężczyzny

Czy zdarzyło wam się kiedyś podążać za jakąś osobą, a właściwie jej zapachem? Zapach może uwodzić. Intrygujący aromat dociera do naszych zmysłów i sprawia, że czujemy dziwne przyciąganie. Pragniemy zbliżyć się do danej osoby. Stajemy się oczarowani jej zapachem – istna magia. Dobrze dobrany zapach działa jak afrodyzjak. Perfum warto uważać każdego dnia, rezerwując sobie wyjątkowy zapach na wieczór i specjalne okazje. Spryskane ulubionymi perfumami staniemy się bardziej atrakcyjne dla mężczyzny.

Zadbane ciało i włosy, uśmiech na twarzy oraz uwodzicielski zapach to elementy, które razem tworzą spójną układankę, która pozwala nam poczuć się pewniej i atrakcyjniej. Kobiety potrafią zastosować różne sztuczki aby zdobyć serce mężczyzny, jednak pamiętajmy o tym, że warto być sobą, bo nic nie przyciąga tak, jak naturalne piękno i prawda.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

Mindi

6 lat temu

Kiedyś mówiło się, że przez żołądek do serca, ale to już nie te czasy 🙂 Myślę, że ile ludzi tyle historii i tak naprawdę nie wiadomo co powoduje, że ludzie zakochają się akurat w tej osobie. Ale szczęściu trzeba trochę pomóc, dlatego kobieta powinna być zadbana i jak się jej ktoś podoba powinna się jak najładniej uśmiechać.

Tess

6 lat temu

To wszystko prawda, kobieta musi być zadbana aby oczarowała mężczyznę. Także wśród obowiązków nie zapominajmy, że musimy znaleźć czas także dla siebie. Panienki więcej czasu mają ale kobiety mające rodzinę często zapominają o sobie.

sirena46

6 lat temu

Pewnie ilu mężczyzn tyle różnych sposobów na zdobycie ich serca.
Jednak mężczyźni są wzrokowcami i w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd kobiety.
Przeczytałam ostatnio takie zdanie: ” Kiedy poznają kobietę, pierwszym na co zwracają uwagę jest wygląd (oczy, pupa, biust, sylwetka, schludny i atrakcyjny ubiór – dokładnie w takiej kolejności).” i myślę , że tak właśnie jest 🙂

pati25

6 lat temu

Świetny artykuł.Wiele nam podpowiada ,co dla mężczyzny jest ważne.Na co zwraca uwagę poznając kobietę.Na to samo my kobiety zwracamy uwagę.Nie ma jednak idealnego planu ,co zrobić,aby zdobyć mężczyznę.

filodendron

6 lat temu

Zgadzam się z autorka artykułu, mężczyzna zwraca uwage na takie rzeczy, ale i my zwracamy na to uwagę także u nich. Brudny facet i źle pachnacy tez by nam sie nie spodobał. Oprócz ładnego wyglądu i zapachu jeszcze potrzebny jest własciwy moment w zyciu obojga tych ludzi. Gdy mężczyzna będzie czymś zdenerwowany, zaabsorbowany to i tak nie zauważy nawet najatrakcyjniejszej kobiety.Trzeba więc wyczuć moment ,kiedy się do niego zbliżyć.

Zostaw komentarz