męskie pośladki

To o mężczyznach zwykło się mawiać, że patrzą tylko na wygląd kobiet. Tymczasem panie również  drobiazgowo lustrują facetów i przyznają im swoje noty.  Z badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców wynika,  że kobiety zwracają uwagę na trzy części męskiego ciała.  Są nimi tors, nogi i pośladki. Dlaczego fascynują nas męskie pośladki?

Dlaczego męskie pośladki są takie sexy?

Panie również są wzrokowcami i pewne części ciała mężczyzn potrafią rozpalić ich zmysły do czerwoności.  Wyniki badań amerykańskich naukowców okazały się zaskakujące. Aż 40% pań za najseksowniejszą część ciała facetów uważają męskie pośladki.  Aby budziły one pożądanie wśród kobiet powinny być niewielkie, aczkolwiek umięśnione, zgrabne i jędrne. Panowie, którzy regularnie uprawiają sport, mogą pochwalić się idealnymi pośladkami.  Gdy są one zgrabne i dobrze umięśnione mężczyzna jawi się jako kochanek idealny. Biolodzy zauważyli bowiem, że wyćwiczone pośladki przydają się panom podczas erotycznych uniesień. Znacznie usprawniają erotyczne igraszki.   Poza tym niektóre kobiety lubią wbijać paznokcie w męskie pośladki podczas orgazmu, tym samym intensyfikując swoje doznania.

Umięśniony tors i barki symbolem męskości

Na drugim miejscu w rankingu pań znalazł się umięśniony, owłosiony męski tors. Oczywiście ten najlepiej prezentuje się w towarzystwie wysportowanych barków. Kobiety lubią bowiem czuć, że ich mężczyzna ma dość siły, aby zanieść je na rękach do sypialni.  Cenimy sobie także mężczyzn, którzy wyręczą w pracach wymagających siły. Im kobieta drobniejsza i słabsza fizycznie, tym większego oparcia szuka w facecie, z którym się wiąże. Pragnie mieć pewność, że on podoła wniesieniu regału na książki na trzecie piętro w bloku bez windy. Sama bowiem nie poradziłaby sobie z tym zadaniem.  Silne ramiona i wysportowana klata dają też poczucie bezpieczeństwa. Mężczyzna, który ma w sobie dość siły, uchroni kobietę przed zaczepkami wyrostków na ulicy.  Dobrze, gdy tors jest owłosiony, wówczas wydaje się jeszcze bardziej męski i aż zachęca kobietę do jego „czochrania”.

Owłosione, wyrzeźbione nogi bywają podniecające

Ostatnią częścią ciała mężczyzn, która wzbudza ogromne pożądanie wśród kobiet, są wyrzeźbione, owłosione nogi.  Wprawdzie mają one nieco mniej zwolenniczek niż męskie pośladki i wyrzeźbiony tors, ale dla niektórych kobiet stanowią silny afrodyzjak. Najseksowniejsze nogi zdaniem pań mają piłkarze, w związku z tym warto kopać chociażby amatorsko lub zapisać się na siłownię, ewentualnie chodzić regularnie na długie spacery. Niektórzy mężczyźni zostali obdarzeni przez naturę męskimi, wyrzeźbionymi nogami – taki mają układ kości i mięśni, a na dodatek sporo chodzą w ciągu dnia. Jeśli do tego wysportowane nogi są mocno owłosione, to mogą przypaść do gustu niektórym paniom.

Nie pomoże wygląd Adonisa, kiedy w głowie pustka

Wiadomo, że zadbane ciało to nie wszystko, atrakcyjny wygląd mężczyzny może początkowo przykuć naszą uwagę, ale nie wystarczy, żeby stworzyć z nim udaną relację. Jeśli facet nie grzeszy intelektem, często nas okłamuje, nie traktuje nas tak, jak na to zasługujemy, nienawidzi kotów i ogląda się za innymi kobietami, to nawet duże podobieństwo do Rui Patricio mu nie wystarczy. Dobrze zbudowanych, przystojnych mężczyzn można bez trudu znaleźć na ulicy czy imprezie u przyjaciółki. Klucz do sukcesu stanowi atrakcyjny wygląd, za którym idą dobre cechy charakteru, w tym inteligencja, szczerość, wierność i czułość.