Miłość i związki

Miniaturki kosmetyków – dlaczego warto zabrać je na randkę?

miniaturki kosmetyków

Miniaturki kosmetyków budzą skrajne emocje. Część kobiet uwielbia je za to, że zajmują niewiele miejsca w kosmetyczce i można zabrać je ze sobą w podróż czy na weekendowy wyjazd za miasto. Inne  panie z kolei uważają wydawanie pieniędzy na miniaturki za marnotrawstwo. To prawda, niewielkie opakowanie szamponu do włosów czy odżywki potrafi kosztować zaledwie 2 zł mniej od pełnowymiarowej butli. Z drugiej strony żadna z nas nie wyobraża sobie walizki wypełnionej półlitrowym szamponem, półlitrowym żelem pod prysznic, wielką pianką do stylizacji włosów itp.  Oczywiście kosmetyki można przelać do mniejszych opakowań, ale ich zakup też generuje koszty. Poza tym nie zawsze udaje się bez problemu przelać wystarczającą ilość produktu. Miniaturki kosmetyków mają więc rację bytu. Dlaczego warto zabrać je na randkę?

Randka, czyli jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń

Randka to zawsze jedna wielka niewiadoma, na którą czekamy z wielką ekscytacją. Nigdy nie wiemy, w jakiej atmosferze przebiegnie spotkanie i jak się zakończy. Może się okazać, że wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci jako miłe wspomnienie. Zdarza się też, że randka okazuje się jednym wielkim niewypałem, podczas spotkania poznajemy mroczne oblicze mężczyzny, który wzbudził nasze zainteresowanie. Nagle okazuje się, że ten przystojny i miły facet nie cierpi zwierząt i najchętniej porozjeżdżałby wszystkie koty w okolicy.  Mężczyzna może zrazić cię też swoim kłamstwem, nachalnością lub naturą babiarza, który tylko ogląda się za spódniczkami.  Wiele randek jest jednak udanych, takie spotkania zbliżają do siebie ludzi i tworzą między nimi wyjątkową więź porozumienia.

Pierwsze randki a weryfikacja mężczyzny jako potencjalnego partnera

Pierwsze randki służą lepszemu poznaniu mężczyzny. To właśnie na ich podstawie stwierdzamy, czy chcemy kontynuować tę znajomość,  czy wolimy ją całkowicie przerwać.  Im dłużej z kimś rozmawiamy, im więcej nietypowych sytuacji przychodzi nam wspólnie przeżyć, tym więcej wiemy nt. mężczyzny, który wpadł nam w oko. Jeśli w kryzysowej sytuacji potrafi on zachować zimną krew i nie reaguje nerwowo, jest duża szansa, że w codziennym życiu też tak będzie postępował.  Gdy zawsze pisze SMS-y pełne troski i interesuje się tym, jak minął nam dzień, jest spora szansa, że trafiłyśmy na porządnego, czułego faceta. Człowieka, któremu nasze problemy nigdy nie będą obojętne.  Mężczyznę, który przyjedzie do nas w środku nocy, aby zawieźć naszego psa do weterynarza, gdy zajdzie taka potrzeba.  Jeśli widzisz, że facet, z którym się spotykasz, zawsze zachowuje się kulturalnie wobec innych ludzi – kelnerek, przechodniów itp., to sam sobie wystawia dobre świadectwo.

Czy on traktuje cię z szacunkiem?

Podobnie jak mężczyzna, który podczas rozmowy powraca do naszych wcześniejszych opowieści – widać, że przykłada wagę do tego, co mówimy i naprawdę nas słucha. Mężczyzna, który ma dobre intencje, nie będzie też od razu zaciągał cię do łóżka i opowiadał o swoich najskrytszych erotycznych fantazjach.  Facet, któremu naprawdę na tobie zależy, nie będzie się też spóźniał, odwoływał spotkania czy przekładał jego godziny. Oczywiście, czasem zdarzają się podbramkowe sytuacje, których nie potrafimy przewidzieć, należy wówczas wykazać się wyrozumiałością.  Czerwona lampka powinna włączyć się w naszej głowie wówczas, gdy widzimy, że  spóźnialstwo weszło mu w krew, podobnie jak ciągłe przekładanie spotkania.  Mężczyzna, któremu na nas zależy, pragnie wywrzeć na nas jak najlepsze wrażenie, dlatego też nie opowiada o swoich byłych, kobietach, które się za nim uganiają itp.  Dojrzały facet nie musi wywoływać w kobiecie zazdrości, aby zdobyć jej uczucie i uwagę.

Miniaturki kosmetyków a rosnące pożądanie

Gdy spotykamy się z mężczyzną, z którym dobrze nam się spędza czas, który po każdej randce wysyła nam jednoznaczny sygnał, że jemu też się podobało,  z czasem zaczynamy nabierać ochoty na więcej. Niewinne randkowanie z czasem przechodzi na wyższy poziom, zaczynamy coraz częściej marzyć o zmysłowym dotyku mężczyzny, który wpadł nam w oko.  Gdy obie strony czują to magnetyczne, fizyczne przyciąganie,  wspólny seks pozostaje tylko kwestią czasu. W związku z tym warto zawsze być przygotowaną na taką okoliczność i mieć w torebce kilka rzeczy.  Nigdy nie wiadomo, czy namiętny seks nie przerodzi się w nocowanie poza domem. W związku z tym miniaturki kosmetyków są jak najbardziej wskazane.  Malutki szampon, odżywka do włosów, żel pod prysznic,  dezodorant, płyn do higieny intymnej, płyn micelarny, pasta do zębów i szczoteczka to absolutne minimum, którego nie może zabraknąć w twojej torebce. Jeśli nawet rano przyjdzie ci pojechać od razu do pracy, zjawisz się w niej czysta i pachnąca z tym charakterystycznym błyskiem w oku, który z pewnością dostrzeże koleżanka, z którą dzielisz pokój;)

Aby pierwszy seks był udany

Panie często wstydzą przyznać nawet przed sobą, że marzą o tym, aby mężczyzna, z którym regularnie spotykają się już od jakiegoś czasu, wziął je w ramiona i zaprowadził do bram rozkoszy. W rezultacie nie przygotowują się na tę wyjątkową chwilę i gdy ona wreszcie następuje, odczuwają dyskomfort, ponieważ nie mają na sobie dostatecznie seksownej bielizny, a w ich torebce brakuje szczoteczki do zębów. W związku z tym, gdy czujesz, że pożądanie przenika każdą twoją myśl i rozpala cię od środka, przygotuj się na randkę bardziej niż zwykle.

Komentarze (5)

pati25

5 lat temu

Miniaturki kosmetyków są bardzo przydatne w wielu sytuacjach.Na randkę również.Bo nie wiemy jak się skończy.Warto być przygotowaną 🙂

Aneta

6 lat temu

Randkuję już tylko z mężem, więc w tym wypadku miniaturek kosmetyków nie potrzebuję, ale bardzo je lubię, bo bardzo przydają sie przy niedługich wyjazdach, a czasem w pracy (pasta do zębów, czy krem).

Goplana

6 lat temu

Też jestem wielką fanką miniaturek, mam ich mnóstwo w torebce, zajmują mało miejsca i są lekkie.

PS Zgadzam się, że na randkę, gdy chcemy już czegoś więcej, warto się gruntownie przygotować, aby później uniknąć dyskomfortu:)

Mindi

6 lat temu

Bardzo lubię miniaturki kosmetyków jak i testery. Często je mam ze sobą gdy wychodzę na imprezę, spotkanie, basen czy wycieczkę. Zajmują mało miejsca a ja jestem pewna, że w razie czego mogę odświeżyć się czy poprawić makijaż.

dulcynea

6 lat temu

Miniaturki są bardzo praktyczne na wakacje i na randkę również .
Dobrze posiadać je w kosmetyczce , by w każdej sytuacji poczuć się komfortowo .

Zostaw komentarz