Męska Strefa Seks +40

Udana randka – porady dla niego

udana-randka-porady-dla-niego

Pierwsza randka to zazwyczaj nic innego, jak wzajemne poznawanie się, badanie charakteru nowo spotkanej osoby, jej usposobienia czy życiowych priorytetów. Często my mężczyźni nie mamy pojęcia co nasza wybranka myśli w danej chwili i czy jest zainteresowana drugim spotkaniem. A może jest gotowa od razu pójść do łóżka? Oto kilka wskazówek, jak ją sobą zaciekawić oraz jak rozpoznać co czuje dziewczyna podczas pierwszej schadzki.

Optymizm przede wszystkim!

Oczywiście to przede wszystkim od Ciebie zależy czy wybranka wieczoru będzie Tobą oczarowana. Pamiętaj zatem o tym, żeby nie marudzić, bo na każde zdarzenie w życiu można popatrzeć z dystansem i humorem. Spotkaj się z kobietą, kiedy będziesz miał dobry nastrój, bo one lubią facetów, którzy potrafią sobie radzić z problemami.

Pytaj w prost!

Pamiętaj też, aby zadawać pytania wprost. Mężczyźni na ogół boją się na początku znajomości szastać bezpośrednimi pytaniami. Błąd! Jeżeli wyglądasz na naprawdę zainteresowanego, patrzysz w jej oczy i lekko pochylasz się w jej stronę, możesz uzyskać odpowiedź na niemal każde pytanie. Gdy odpowiada, miej skupiony wyraz twarzy, jakby to był najważniejsza informacja na świecie.

Niegrzeczny facet poszukiwany…

Masz być pogodny, pomysłowy i zaskakujący, bo ona słyszała już tysiąc razy banały, że ma piękne oczy czy uśmiech. Niech Twoja strategia różni się od innych, a na pewno wzbudzisz ciekawość swojej towarzyszki. Najbardziej seksowna jest mieszanka humoru i delikatnej arogancji, bo panie kochają niegrzecznych facetów, którzy potrafią także śmiać się z siebie.

Słuchaj z uwagą?

Jak zatem rozpoznać czy dziewczyna jest zainteresowana kolejnym spotkaniem? Przede wszystkim uważnie Cię słucha, reaguje na to co mówisz, śmieje się z Twoich żartów i nie patrzy co chwilę w stronę wyjścia. Zadaje pytania i sama opowiada o swoich przeżyciach czy marzeniach. Jeżeli widzisz, że nie patrzy nerwowo na zegarek i nie rozgląda się na innych ludzi, to śmiało możesz zaproponować kolejną randkę.

Czy może coś więcej?

Jeśli z kolei kobieta bez przerwy bawi się włosami, ma zaczerwieniony dekolt i rumieńce na twarzy, może to oznaczać, że jest podniecona i gotowa na pójście z Tobą do łóżka. Gdy na dodatek zaobserwujesz, że pocą jej się dłonie, ma lekko przymrużone oczy czy przyspieszony oddech, to wówczas nie bój się jej zaproponować pójście do Ciebie. Musisz być jednak czujny, bo nawet jedna lampka wina może spowodować, że niewiasta lekko się zarumieni i wzrok stanie się błędny. Dlatego przed niedwuznaczną propozycją miej całkowitą pewność, by zwyczajnie jej nie wystraszyć, a tym bardziej nie urazić!

Jak już zaznajomiłeś się z kilkoma powyższymi podpowiedziami, powinieneś być bogatszy o pewną wiedzę i gdy ją odpowiednio wykorzystasz, to na pewno efekt będzie murowany.

Poczytaj również: Szczęśliwa w łóżku

Paweł Chudy

Komentarze (16)

maniek

13 lat temu

Ostatnio na randki nie chodzę ale takich trików nie stosowałem, a i na reakcję kobiety też uwagi bacznej nie zwracałem, jakoś to samo szło spontanicznie a taka przemyślana strategia chyba się nie sprawdza.

Emilly27k

13 lat temu

Karola wszystko możliwe, możliwe. Ja też się czasem bawię włosami swoimi, ale to nie sprawia mi żadnych kłopotów.Rumieńca mam jak dostanę miły komplement:)Autor widocznie jest dobrym obserwatorem:)

karoligrz

13 lat temu

hehe racja, i później facet taka biedaczkę będzie ciągnął do łóżka, jak tu ona prędzej pomocy lekarza będzie potrzebowała 😛 heh

irysek7

13 lat temu

Oj summer, już ja wiem czego chcę 😉
To mężczyźni na własny użytek wymyślili sobie, że wyżej wymienione symptomy są zachętą.
Tak w ogóle to przyspieszony oddech i spocone dłonie mogą być objawem nadczynności tarczycy, a nie chęci na miłosne igraszki 😉

summer

13 lat temu

Haha!;) Oj, irysek! a nie pomyślałaś, że to może podświadomość każe Ci się tak zachowywać? Może Ty TEGO chcesz tylko nie wiesz?;) Tylko nie bij mnie! Dziewczyny, ratunku!;)))

irysek7

13 lat temu

Oj nie, panowie nie idźcie tą drogą! W moim odczuciu jedyna trafna porada dotyczy zachowania optymizmu. Nie wiem skąd autor zaczerpnął informację, że kobieta która bez przerwy bawi się włosami, ma zaczerwieniony dekolt i rumieńce na twarzy, może być gotowa na pójście z facetem do łóżka?
Mam długie włosy i często bezwiednie się nimi bawię w obecności mężczyzn, a gdy jestem zdenerwowana wyskakują mi rumieńce na dekolcie i twarzy.
Nie miałam pojęcia, że mężczyzna może to odbierać jako gotowość do aktu!

karoligrz

13 lat temu

ja też właśnie odniosłam takie wrażenie. Artykuł na zasadzie patrz, obserwuj, czekaj, a jak (wg. tych porad) będzie gotowa to bierz do łóżka

mjbz

13 lat temu

po przeczytaniu artykułu mam wrażenie że chodzi tylko o pozbycie się materiału genetycznego, a znam wielu fajnch facetów, którym nie tylko o to chodzi…ale może to tylko moje wrażenie, hmm

karoligrz

13 lat temu

Mi jednak te porady za bardzo się podobają tym bardziej ta końcówka. Mowa tu o pierwszej randce a tekst:”…może to oznaczać, że jest podniecona i gotowa na pójście z Tobą do łóżka” jak zwykle sprowadza wszystko do jednego. No ale artykuł napisany przez faceta więc nie ma co się dziwić

Emilly27k

13 lat temu

Moim zdaniem autor poruszył wiele ważnych kwestii dotyczących zachowania męskiego.
Zgodzę się z nim,że mężczyźni zazwyczaj boją się opowiadania o sobie samym podczas pierwszego spotkania.Brakuje im pewności siebie podczas randki. Podziękowania dla autora za przedstawienie ciekawej wizji z punktu męskiego oka.

issis

13 lat temu

Z każdym przeczytanym słowem szczęka opadała mi coraz niżej. Jeśli autor pisze to z własnego doświadczenia, to współczuje mu wyboru partnerek. Pierwsze spotkanie,a tu jakaś dziwna strategia, może jeszcze jakaś teoria spiskowa? O matko! Z chęcią spotkałabym się z autorem na „randce”. Ciekawa jestem, czy faktycznie wypróbował by podane triki. Z chęcią obalę większość mitów.

GloriaVictis

13 lat temu

Tak jak rożni są mężczyźni, tak (albo i bardziej) różnią się kobiety. Nie ma recepty na udany podryw, albo zaiskrzy albo nie. A korzystając z takich porad można co najwyżej zarobić w zęby…

topik4433

13 lat temu

Nie ma jednego przepisu na udaną randkę. Według mnie naturalność to podstawa, a jak wszystko potoczy się dalej, z pewnością nie zależy od stereotypów, czy jakichś zasad.

summer

13 lat temu

Autor artykułu wrzucił wszystkie kobiety do jednego worka! W moim przypadku np. wiele tych porad byłoby zupełnie nieprzydatnych;) . Każda kobieta jest inna! Znam też taką, którą chłopak po krótkiej znajomości zaprosił na 3-dniową wycieczkę. Gdy okazało się, że zamówił 2 pokoje i w pierwszą noc nie złożył jej wizyty, ona wymyśliła jakiś pretekst i wróciła następnego dnia obrażona do domu;)))

linet

13 lat temu

Składanie kobiecie na pierwszej randce niedwuznacznej propozycji, przekreśla natychmiast całe dobre wrażenie, jakie mógł na niej zrobic mężczyzna.
Tak samo jak wszystkie dobre rady Autora, unieważnia ta ostatnia wskazówka. Murowanego efektu nie będzie:(

Zostaw komentarz