Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Idealna randka na Walentynki

idealna randka

Jutro wielki dzień dla wszystkich zakochanych – Walentynki. Wiele osób zapewne planuje coś specjalnego. Restauracje będą przepełnione, podobnie jak kinowe sale. Jak powinna wyglądać idealna randka na Walentynki? Gdzie ją zorganizować? Prezentujemy nasze pomysły na święto zakochanych, które być może was zainspirują.

Randka w Walentynki

Niektórzy dość sceptycznie odnoszą się do święta, jakim są Walentynki. Tradycja przyszła do nas z Ameryki, gdzie walentynkowe szaleństwo cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzień 14 luty to idealna okazja do randki. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy w związku, czy dopiero rozpoczęliśmy interesującą znajomość. Pomysłów na tego typu spotkanie jest mnóstwo. Zaprezentujemy kilka, które mogą sprawdzić się doskonale. Weźmy jednak pod uwagę zainteresowania osoby, którą chcemy zaprosić na randkę, by nie okazała się totalną porażką. W końcu mamy na celu dobrą zabawę i miło spędzony wspólnie czas. Walentynki już jutro, więc najwyższa pora, by zaplanować coś wyjątkowego.

Wyjście do teatru

Miłośnicy kultury z pewnością docenią zaproszenie do teatru. Wyjście do teatru to o wiele lepsza propozycja niż randka w kinie. Teatr jest wyjątkowy, pobudza do refleksji oraz zapewnia niezapomniane wrażenia, o których można podyskutować po zakończeniu spektaklu. Po przedstawieniu z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów, jeśli będziemy kontynuować randkę. Na Walentynki polecamy komedie, na których spędzimy przyjemny czas. Dobry humor zwykle udziela się naszym towarzyszom, więc randka w teatrze będzie skazana na sukces. A być może to jedno wyjście będzie idealnym pretekstem, by wybrać się razem na premierę nowej sztuki, czy spektakl w innym teatrze.

Kolacja w domu

Wyobraźmy sobie tłumy zakochanych par w restauracjach. Brak wolnych stolików, brak intymnej atmosfery, warunków do rozmowy. To nie najlepsza wizja idealnej randki. Ale kto powiedział, że musimy iść do restauracji. Kolację możemy przygotować samodzielnie w domu. Bardziej zaskoczymy drugą osobę taką kolacją. Wtedy nie zapomnijmy o odpowiednim klimacie, czyli świecach, kwiatach i nastrojowej muzyce. Dobrym pomysłem będzie także wspólne gotowanie, które może was do siebie zbliżyć. To również dobre wybrnięcie z sytuacji, gdy nie mamy zdolności kulinarnych, niczym Master Chef.

Randka na lodowisku

WalentynkiLuty to zimowy miesiąc, a w ośrodkach miejskich zwykle pojawiają się lodowiska pod gołym niebem. Warto wykorzystać tego typu lokalizację na walentynkową randkę i wybrać się na łyżwy. Nie musimy jeździć niczym mistrzowie łyżwiarstwa figurowego. Braki w talencie sportowym mogą okazać się bardzo korzystne podczas randki. Pomocna dłoń będzie nieocenionym wsparciem i szansą na zbliżenie. Jada na łyżwach to świetna zabawa dla dwojga. A po wyczerpującym szaleństwie na tafli polecamy grzane wino czy kawę. Na lodowisko warto wybrać się wieczorem, kiedy światła i muzyka tworzą prawdziwie romantyczną atmosferę, którą dodatkowo podkreśla zimowa aura.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

6 lat temu

Jest tyle pomysłów jak uczcić Walentynki.Każda para zakochanych lubi ten dzień spędzić we dwoje.W miłej,romantycznej atmosferze 🙂

Tess

6 lat temu

Młodzi mają teraz tyle pomysłów jak spędzić dzień w Walentynki. Wnuczka pojechała z mężem na kolację do dobrej restauracji a wnuk zaprosił koleżankę do kina. Nie było kiedyś tego święta a i mężczyźni byli inni, nie starali się trak jak teraz.

dulcynea

6 lat temu

Na Walentynki w tym roku wyjdziemy z domu .
Syn zafundował nam kolację w restauracji po rewolucjach Magdy Gessler .
I bardzo się upiera byśmy skosztowali policzki wołowe , jemu bardzo smakowały.
A potem może do kina , bo na wieczorny spacer chyba za zimno .
Choć w piątek ma być nawet 8 na plusie 🙂

Zostaw komentarz