Libido

Jak rozbudzić w sobie pożądanie?

jak-rozbudzic-w-sobie-pozadanie

Chwile spędzone we dwoje wzmacniają związek. Jednak z czasem pożądanie może zgasnąć. Jak rozbudzić je na nowo?

Spadek libido może mieć różne przyczyny. Brak czasu, zbyt dużo pracy i przemęczenie sprawiają, że ostatnie o czym myślimy to seks. W pogoni za karierą zapominamy o bliskości i przyjemności, przede wszystkim zapominając o sobie.

Czas dla dwojga

Czas wolny to okazja nie tylko do odpoczynku ale także do rozpalenia na nowo żaru uczucia. Im więcej czasu spędzamy z partnerem, tym większa jest nasza więź. Bliskość i dotyk także są częstsze, co sprzyja intymnym kontaktom. Wspólna pasja czy sport pomogą rozpalić pożądanie.

Jak rozbudzić w sobie pożądanie? Zmysłowy zapach

Zapach to znakomity afrodyzjak. Jego siła może pobudzić nawet najbardziej skrywane uczucia. Kilka kropel zmysłowych perfum z pewnością zaintryguje partnera. Warto więc pamiętać o nich przed pójściem do łóżka. Odpowiedni nastrój w sypialni także wiąże się z zapachem wnętrza. W tym celu możemy zaopatrzyć się w zapachowe świece i kadzidełka. Dodatkowo rozświetlą one pomieszczenie, nadając mu romantycznego charakteru.

Zachęcający flirt

Słowo ma wielką siłę. Sprawdzi się w celu rozbudzenia uczuć. Już od samego rana możemy szepnąć do ucha miłe słówko naszemu partnerowi. Pisanie krótkich wiadomości w trakcie pracy podgrzeje atmosferę i sprawi, że obydwoje będziecie czekać na szybki powrót do domu. Taka zabawa pobudza zmysły i dodaje ochoty na seks.

Seksowna bielizna

Zmysłowa bielizna potrafi pobudzić każdego mężczyznę. Koronki czy delikatna satyna sprawią, że będziemy czuły się pewne siebie i bardziej kobiece. Dzięki temu wrośnie także nasze libido. Nasz partner z pewnością będzie pod wrażeniem a bielizna szybko wyląduje na podłodze.

Niezwykłe doznania

Nasze zmysły są bardzo wrażliwe. Związane oczy mogą być ciekawą formą zabawy podczas seksualnych uniesień. Nasze pozostałe zmysły zaczną działać lepiej, przez co doznania staną się intensywniejsze. Taka gra wstępna rozpali wyobraźnię i ciała. W ten sposób szybko zapomnimy o całym świecie oddając się chwilom wspólnej rozkoszy.

Katarzyna Antos

Komentarze (8)

elle@elle

9 lat temu

co do zapachu i zmyslowej bielizy to jestem jak najbardziej za ,i jeszcze delikatny makijaz,szpilki :)))

Tess

9 lat temu

Partnerzy powinni być zadbani i powinni okazywać sobie wiele dbałości o siebie i czułości. Pożądanie to nie jest stałe uczucie, ale gdy jest bliskość to stworzy się sprzyjający klimat 🙂

Mindi

9 lat temu

Podoba mi się tytuł, który kierowany jest jednakowo do kobiety jak i mężczyzny. Obie strony powinny dbać o siebie i podsycać ogień namiętności. Trafne podpowiedzi 🙂

Emilly27k

9 lat temu

Oczywiście,że o związek należy dbać każdego dnia.
Dla mnie ważne jest słowo kocham i potrzeba czucia kochanym to pomaga w związku. :):-)

sirena46

9 lat temu

Ciekawe podpowiedzi jak rozbudzić pożądanie 🙂
Często ludzie zwłaszcza po ślubie myślą, że mamy męża/żonę na własność i nie musimy już o nich zabiegać.
Szczególnie teraz, gdy zaczynają się wakacje i wyjazdy na urlop warto zadbać o naszą ukochaną osobę, aby żar miłość nie wygasł 🙂 :-X

pati25

9 lat temu

Świetne pomysły,aby na nowo rozbudzić namiętność w naszym partnerze.Warto z nich skorzystać.Zresztą nie
tylko w tym wypadku…Dbajmy o namiętność w związku każdego dnia

Zostaw komentarz