pozycja na jeźdźca

Mężczyźni często wspominają, że kręcą ich pewne siebie i odważne kobiety, które przejmują inicjatywę w sypialni. Wielu facetów też narzeka na bierność pań w sprawach seksu. Na szczęście można to zmienić poprzez wysyłanie odpowiednich bodźców. Przedstawiamy 6 sposobów, które skłonią kobietę do przejęcia inicjatywy w sypialni.

Daj jej trochę czasu

Mężczyźni często się skarżą na brak inicjatywy ze strony kobiet, ale wiele z nas potrzebuje trochę czasu. Pierwszy wspólny raz to raczej nie pora, kiedy to panie dominują. Po prostu większość z nas potrzebuje trochę więcej czasu, aby rozeznać się w sytuacji i przekonać się, czy dany facet lubi, gdy kobieta czasem inicjuje seks. Zatem nie naciskaj, spotykajcie się nadal, rozmawiajcie, bawcie się i miło spędzajcie czas w sypialni, a  z czasem ona cię zaskoczy.

Mów jej komplementy

Kobiety są bardziej skore do inicjowania seksu, gdy często słyszą komplementy z ust mężczyzny.  Każde miłe słowo utwierdza ją w przekonaniu, że jest dla faceta atrakcyjna. Mężczyźni często opowiadają we własnym gronie, że żadna partnerka nie chciała zrobić dla nich striptizu ani nie wymyśliła niczego oryginalnego. Tymczasem to nie jest tak, że kobieta nie ma ochoty na seks. Ma, ale gdy facet zapomina o prawieniu komplementów, to zasadniczo nie wie, czy mu się podoba, czy już zdążyła się znudzić, a może jest tylko opcją przejściową. Kobiety, które często słyszą miłe słowa z ust swojego mężczyzny, są bardziej otwarte w sypialni, bo czują się przez nich w pełni akceptowane. W końcu nie od dziś wiadomo, że ludzie mają różne gusty.

6 sposobów, które skłonią kobietę do przejęcia inicjatywy w sypialni. Powiedz, że cię kręci

Oczywiście można to zrobić na wiele sposobów, dobierając słowa do konkretnej kobiety i sytuacji. Można powiedzieć: zawsze mnie kręcisz, ale dzisiaj wyjątkowo na mnie działasz, bo wyglądasz super w takiej wyciętej bluzce. Równie dobre są słowa: myślałem, że dzisiaj oszaleję, bo ubrałaś tak dopasowaną sukienkę, a ja nie mogłem cię nawet pogładzić po pupie, bo wszyscy na nas patrzyli. Gdy widzę, że masz na sobie pończochy, to nie umiem usiedzieć na miejscu i myśleć o niczym innym. Ważne, aby powiedzieć to w sposób kulturalny.

Powiedz, że było ci z nią dobrze

Kobiety i mężczyźni często nie mówią w trakcie, ani tuż po, że było im ze sobą dobrze, ponieważ skupiają się na przyjemności i magii chwili. Tymczasem można to jeszcze nadrobić choćby krótkim SMS-em w stylu: pamiętasz, co robiliśmy podczas naszego ostatniego spotkania, chciałbym to powtórzyć, a ty? Kobiety to domyślne istoty, one wiedzą, że nie powtarza się tego, co było kiepskie i niemiłe, więc taki SMS odczytają we właściwy sposób. Na wszelki wypadek można napisać: bardzo miło wspominam nasze ostatnie spotkanie, więc może byśmy zadbali o kolejne miłe wspomnienie?

Daj do zrozumienia, że nie była to jednonocna przygoda

Jeśli kobieta ma być otwarta i wyjść z inicjatywą, musi mieć pewność, że nie była to jednonocna przygoda i nie zostanie źle odebrana, jeśli przy najbliższej okazji zacznie cię namiętnie całować.  Jeśli nie wiemy, na czym stoimy, bo mężczyzna nie da nam jednoznacznie do zrozumienia, że mamy u niego zielone światło na intymne zachowania, to nie robimy nic. Nie chcemy wyjść na nachalne, gdy on tymczasem nie jest zainteresowany powtórką.

Bądź dla niej czuły przed, w trakcie i po

Kobiety bardzo zwracają na to uwagę. Gdy mężczyzna jest dla nich czuły przed seksem, w trakcie i po, czują się przy nim komfortowo i bezpiecznie. A to najlepsza baza pod upojną noc zainicjowaną przez kobietę. Panie budują bliskość poprzez czułości, a potrzebują bliskości, żeby być otwartymi w sferze seksu i odważyć się na dominację, której tak bardzo pragną mężczyźni.

Magdalena Kukurowska