Miłość i związki

5 rzeczy, które kobieta chciałaby robić podczas sylwestra

sposoby na spędzenie sylwestra

Kobiety często narzekają, że faceci nie potrafią dostarczyć im satysfakcjonujących wrażeń podczas sylwestra. Jedne chętnie wyszłyby z domu, zamiast ślęczeć przed telewizorem kolejny rok z rzędu. Drugie w końcu pojechałyby na jakiś bal. Mamy różne oczekiwania, ale jedno jest pewne. Z pewnością nie interesuje nas sylwester z Jedynką.  Przedstawiamy 5 rzeczy, które kobieta chciałaby robić podczas sylwestra.

Wyjść z domu

Tak, to problem milionów Polek. Gdy mamy po dwadzieścia parę lat chętnie wychodzimy z domu, nawet faceci domatorzy są w stanie się poświęcić i celebrować nadejście nowego roku na rynku. Jednak z czasem panowie przyrastają do kanap i niechętnie z nich schodzą. Tak, jakby ktoś ich przyspawał do domowych mebli. Tymczasem kobieta nie widzi nic fascynującego w siedzeniu w domu przed telewizorem. Ileż można oglądać śpiewającą Beatę Kozidrak na zmianę z Marylą Rodowicz. Sylwester jest po to, aby się bawić, a nie robić to samo, co w każdy z pozostałych dni w roku.

5 rzeczy, które kobieta chciałaby robić podczas sylwestra. Potańczyć

Panowie często nie przepadają za tańcem. Niemniej kobiety są tu o wiele bardziej odważne. Często też nie potrafią tańczyć jakoś wybitnie, ba, mają problemy z błędnikiem, ale podchodzą do sprawy na luzie. Śmieją się z własnych potknięć, pomylenia kierunków etc., a panowie pragną wypaść idealnie, zatem w ogóle nie wychodzą na parkiet. To duży błąd, bo można się naprawdę świetnie bawić, nie potrafiąc tańczyć. To nic, że w ogóle nie jesteś w stanie odtworzyć kroków, grunt, że potrafisz się z tego śmiać.

Pośpiewać

To nie lada gratka dla kobiet, które lubią śpiewać. Dobrze jest znaleźć lub zorganizować taką imprezę, na której można dać upust swoim możliwościom wokalnym. Biała armia we wspólnym wykonaniu jest dużo fajniejsza od oglądania Beaty Kozidrak w sylwestrze z Jedynką, tudzież Polsatem.  Domówka to też dobra okazja do wspólnych śpiewów i dobrej zabawy.

Spędzić czas w większym gronie

Kobieta może pozostać w domu, ale w takiej sytuacji często oczekuje, że mężczyzna pomoże jej zorganizować domówkę, na którą będzie można zaprosić wspólnych znajomych. Spędzanie czasu w większym gronie to także możliwość zorganizowania domowego karaoke czy zorganizowania domowej sali tanecznej po przesunięciu mebli.  Kobiety chętnie też skorzystają z zaproszenia swoich przyjaciółek i zabiorą faceta na domówkę do jednej z nich.

Uprawiać namiętny seks ze swoim facetem

Możemy też zostać w domu, jeśli perspektywa spędzenia czasu tylko we dwoje wydaje się kusząca. Sylwester pod znakiem erotycznych igraszek – to ciekawa propozycja oraz doskonała okazja do wypróbowania seksownego gorsetu, który od dawna leży w szafie i czeka na odpowiednią okazję.  W tę wyjątkową noc warto zadbać o atmosferę – dobrą muzykę, intymny nastrój i kochać się niespiesznie.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz