Kultura

Kobiety mafii już w lutym w polskich kinach

Kobiety mafii

źródło: screen z YouTube

Po wielkim sukcesie Pitbulla i filmu Botoks, Patryk Vega powróci w nowym roku z kolejnym filmem, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Kobiety mafii już w lutym zobaczymy w kinach w całej Polsce. Kogo zobaczymy w nowej produkcji Vegi? Czy warto czekać na ten film?

Pitbull i Botoks

Patryk Vega zaprezentował nam w 2016 roku dwie części Pitbulla. Po kultowym serialu z Marcinem Dorocińskim, oczekiwania wobec tej produkcji były dość wysokie. Pitbull bowiem to jeden z najlepszych polskich seriali. Filmowa wersja, z nowymi aktorami przyciągnęła do kin miliony widzów. Po Nowych porządkach i Niebezpiecznych kobietach przyszedł czas na Botoks. Głośno zapowiadany film wzbudził wiele kontrowersji przez tematykę aborcji i funkcjonowania polskiej służby zdrowia. Ale i tym razem do kin powędrowały tłumy. Nowy rok 2018 zapowiada się równie ekscytująco, ponieważ czeka nas premiera kolejnego filmu Vegi – Kobiety mafii.

Kobiety mafii już w lutym

Premiera kinowa filmu Kobiety mafii zapowiedziana jest na 23 luty 2018. Fabuła skupia się na policjantce, która dostaje propozycję od ABW. Bela musi działać jako przykrywka, wdając się w łaski mafii. Grupą Mokotowską rządzi Padrino, w którego rolę wciela się Bogusław Linda. Bela zaczyna pracować jako prostytutka. Sprawy komplikują się gdy do akcji włączają się kolejne kobiety. W rolach silnych i zdecydowanych kobiet zobaczymy takie aktorki jak Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke czy Aleksandra Popławska.

Cerekwicka, Wieniawa i Sobota u Vegi

W filmie Vegi zobaczymy także inne znane nazwiska, chociażby z innych jego produkcji. Fabijański, Stramowski czy Oświeciński to dla wielu powtórka z rozrywki. Choć może zaskoczą widzów tym filmie. Oprócz nich, powiewem świeżości może okazać się rola Julii Wieniawy – młodej aktorki, znanej m.in. z serialu Rodzinka.pl. W Kobietach mafii pojawi się także akcent muzyczny w postaci Katarzyny Cerekwickiej czy rapera o ksywie Sobota, znany fanom polskiego rapu. Zobaczcie nieocenzurowany zwiastun filmu Kobiety mafii i sami zdecydujcie, czy warto wybrać się do kina.

Katarzyna Antos

Komentarze

dulcynea

5 lat temu

Wielbiciele twórczości Patryka Vegi znów będą mogli szturmować kina .Dla mnie fenomen Vegi jest niezrozumiały . Jak kiepski film odnotowuje tak wysoką ogladalność.
Nigdy tego nie pojmę 🙂

Zostaw komentarz