Miłość i związki

Co myśli facet, kiedy słyszy, że jesteś wolna?

myśli

Facet, któremu być może się podobasz, ma w głowie mnóstwo myśli, kiedy słyszy, że jesteś wolna. Taka zmiana sytuacji jest dla niego szansą. Nad czym się tak zastanawia? Co może powiedzieć nam jego zachowanie?

Analiza kobiety

Po takiej informacji jak zakończenie związku i powrót do singielskiego stanu kobiety, facet będzie ją analizował. Nie chodzi tylko o wygląd, ale o całość, czyli intelekt, poczucie humoru oraz inne aspekty. Mężczyzna musi zastanowić się nad tym, czy dana kobieta jest odpowiednią kandydatką na jego partnerkę. Nic dziwnego, że będzie myślał i myślał, aż w końcu dojdzie do jakiś wniosków. Jak się okazuje nie tylko kobiety analizują potencjalną relację, zanim w ogóle ją rozpoczną.

Zmiana zachowania

Zainteresowany facet zmieni swoje zachowanie. Będzie częściej pisał, zadzwonić, choć do tej pory dzwonił co najwyżej ze świątecznymi życzeniami albo wcale. Będzie inaczej traktował potencjalną partnerkę. Jego podejście się zmienia, ponieważ zmianie uległa sytuacja. Skoro kobieta jest teraz singielką, jest okazją do zbudowania nowej, bliższej relacji. Facet może także nagle unikać kobiety, obawiając się kroku, który mógłby ją wystraszyć, niszcząc dotychczasową znajomość. Wszystko zależy od konkretnego mężczyzny.

Kontrola słowa

Zmiana podejścia dotyczy także rozmów. Do tej pory facet swobodnie żartował, a teraz waży każde słowo? Boi się palnąć coś głupiego. Obawia się kompromitacji w oczach singielki. Będzie uważał na słowa, by dobrze wypaść i nie zranić potencjalnej kandydatki na dziewczynę. Zauważyłaś, że opowiada totalne bzdury, miesza się i najwyraźniej nie może wrócić do sedna rozmowy, możesz być pewna, że coś się dzieje. Inaczej nie zachowywałby się w ten sposób.

Chwila zastanowienia

wolnaNad czym może się zastanawiać facet, który właśnie usłyszał, że jesteś wolna? Uwierz, że nad wieloma rzeczami. Po pierwsze chciałby Cię zaprosić na randkę, ale nie wie czy to dobry moment, czy może jednak zaczekać. Nie ma pewności, czy on także jest dla Ciebie atrakcyjny, a to przecież bardzo ważne. Do tego facet będzie doszukiwał się powodów rozstania. Kobieta może nie szukać teraz nowego związku. Różne scenariusze są możliwe, więc mężczyzna będzie się nad nimi zastanawiał.

Czy jest coś, co dodalibyście do naszej listy? Jak myślicie, nad czym jeszcze może zastanawiać się facet?

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz