Boże Narodzenie 2018 Styl życia

Jakich prezentów kobieta nie chce dostać od faceta na gwiazdkę?

prezenty

Bywają prezenty długo wyczekiwane, ale także te, których raczej nie chcielibyśmy otrzymać, szczególnie na święta. Jakich prezentów kobieta nie chce dostać od faceta na gwiazdkę? Sprawdźcie naszą listę mało pożądanych upominków i koniecznie pokażcie ją swoim partnerom!

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to dobry prezent dla osoby której nie znamy i nie chcemy podarować jej czegoś, czego być może nie chciałaby otrzymać. W przypadku kobiety, takowy upominek będzie świadczył o braku jakiegokolwiek pomysłu i tym samym zaangażowania. Facet, który rzeczywiście czuje coś do kobiety, będzie starał się podarować jej wyjątkowy prezent. Bon upominkowy nie ma nic wspólnego z wyjątkowością, dlatego odpuśćmy sobie taką drogę na skróty.

Pieniądze

Podobnie jak w przypadku karty podarunkowej, niechcianym prezentem będą pieniądze, chyba że mamy styczność z prawdziwą materialistką, której oczy otwierają się na sam szelest gotówki. Wierzymy jednak, że kochające kobiety wiedzą, że nie pieniądze są najlepszym świątecznym prezentem. Gotówkę możemy podarować dziecku, ale nie kobiecie swojego życia. Wybranka serca mogłaby pomyśleć, że chcemy kupić jej miłość, a uczucia nie są przecież na sprzedaż.

Pluszowy miś

Pluszowy miś będzie świetnym prezentem dla malucha. Jeśli facet chce zrobić niespodziankę kobiecie, lepiej niech nie wpada na pomysł takiego prezentu. Miś kojarzy się z czasem dzieciństwa, więc dla dorosłej osoby będzie infantylnym prezentem. A żadna kobieta nie chce być traktowana przez mężczyznę jak dziecko, tylko jak poważna, życiowa partnerka. Misie zostawmy więc dla dzieci.

Sprzęt kuchenny

Jeśli nasza partnerka nie jest zagorzałą miłośniczką pieczenia i gotowania czy fanką nowych akcesoriów tego typu, nie kupujmy jej sprzętu kuchennego. Nie chcemy by pomyślała, że według nas powinna siedzieć w kuchni, niczym tradycyjna kura domowa. Nowy mikser czy blender sprezentujmy tym, którzy rzeczywiście o tym marzyli i nam wspominali.

Ubrania

prezentówNowy sweter czy sukienka będzie doskonałym prezentem dla mamy, siostry czy przyjaciółki – osoby której gust znamy na wylot. Facet może zwyczajnie nie trafić z rozmiarem, kolorem czy krojem ubrania. A nie zawsze mamy możliwość wymiany takiego upominku. Jeśli tak dobrze nie znamy preferencji modowych wybranki, nie ryzykujmy. Kobieta może nie być zachwycona takim prezentem. A w święta chodzi o to, by wywołać na czyjeś twarzy uśmiech, a nie rozczarowanie.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz