kobieta

Kobiety ubóstwiają komplementy, choć niektórzy faceci chyba zapomnieli co to takiego. Miłe słowa zawsze sprawiają, że kobieta czuje się niesamowicie. Jeden tekst, wypowiedziany przez faceta jest czasem wart więcej, niż długie wyznanie, szczególnie gdy chodzi o miłość i związek. Przedstawiamy 3 komplementy, o których marzy każda kobieta.

Komplement? Tak, poproszę!

Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby nawet koleżanka z pracy ani razu nie skomplementowała nowej szminki czy koloru włosów? Nijako, prawda? Z komplementami jest przecież tak miło i przyjemnie. To sposób na to, by dowartościować drugą osobę, w dodatku taki prosty. Słowa nic nie kosztują, choć wiele mogą znaczyć. Zwłaszcza te, skierowane do bliskiej osoby. Gdy zależy nam na danej relacji, budujemy związek, nie możemy zapominać o komplementach. Każda z kobiet pragnie od czasu do czasu usłyszeć, że pięknie wygląda w sukience czy zachowała się fantastycznie. Niektóre z tych miłych słów są wręcz wyczekiwane przez kobiety. Panowie, jeśli to czytacie, zrozumcie, jak ważne dla kobiet są komplementy. Także to, że słów nigdy nie rzuca się na wiatr.

Przy tobie jestem sobą

Nie ma nic piękniejszego, niż poczucie swobody i swoistej pewności przy drugiej osobie. Kiedy nie musimy nic udawać, możemy się całkowicie wyluzować, znacznie lepiej poznajemy drugą stronę. Nie hamujemy się, jeśli ufamy partnerowi. Gdy słyszymy tekst, zapewniający nas o poczuciu swobody i wolności, otrzymujemy zapewnienie takiego zaufania. Facet czuje się przy nas dobrze, więc jest szczery, a to jeden z ważniejszych aspektów każdej relacji, także związku. W życiu warto być sobą, nikogo nie udawać, nie zakładać żadnych masek, bo prędzej czy później, źle się to dla nas skończy.

Żaden facet nie może oderwać od ciebie wzroku

To coś w rodzaju – jesteś piękna, podobasz się wszystkim facetom wokół. Mniej banalny tekst, ale zapewniamy, że wywoła szeroki uśmiech na ustach każdej kobiety. Taki komplement chciałaby usłyszeć każda z pań. Uwielbiamy być adorowane. Teksty na temat naszego wyglądu, wypowiedziane w sposób kulturalny, są budujące, zwiększają samoocenę i pewność siebie. Dodają kobiecie blasku. Skoro kobieta jest piękna, warto jej o tym przypominać. W końcu uśmiech, to także element urody, a miło patrzeć na uśmiechniętych, zakochanych ludzi.

Jesteś inna niż wszystkie

komplementDość różnie odbierany tekst, ale nam chodzi o pozytywny jego wydźwięk. Ta inność jest tym samym co wyjątkowość. Kobieta inna, to kobieta wyjątkowa w oczach faceta. Postępująca zupełnie różnie od wcześniej spotkanych pań. Mająca swoje pasje, marzenia, plany i cele. To ta jedna na milion, której czasem szuka się przez długi czas. Tego typu komplement jest niczym podkreślenie ideału danej kobiety. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko się radować.

Katarzyna Antos