Miłość i związki

10 znaków, że jesteś dla niego za dobra

jesteś dla niego za dobra

Kobiety często usprawiedliwiają mężczyzn tak, jakby miały do czynienia z małymi dziećmi, które nie do końca wiedzą, co robią. Oczywiście, nie namawiamy cię, żebyś od razu popadła ze skrajności w skrajność i z dnia na dzień stała się zołzą. Nie o to chodzi, żeby urządzać awanturę o każdą błahostkę.  Nie powinnaś jednak być zbyt wyrozumiała, ponieważ twoja dobroć zemści się na tobie. Przedstawiamy 10 sygnałów, że jesteś dla niego za dobra. Jeśli zauważysz je u siebie, zmień swoje postępowanie lub zamień go na lepszy model;)

Nigdy nie wiesz, kiedy ci odpisze

W ogóle to może wydawać się drobnostką bez znaczenia, ale jeśli on ma problem z odpisywaniem na wiadomości i nierzadko zwleka z kontaktem zwrotnym, to coś tu nie gra. Nie ma nic dziwnego w tym, że każdy czasem odpisuje po paru godzinach. Jesteśmy w pracy, widzimy się ze znajomymi, a czasami po prostu nie słyszymy dzwonka wiadomości. Jeśli jednak odpisywanie po kilku godzinach stało się jego nawykiem, niezbyt dobrze wróży to waszej znajomości.  Zastanów się, czy on naprawdę jest taki zapominalski, czy może gra na dwa fronty lub po prostu ma cię w głębokim poważaniu. Faceci potrafią zwodzić kobiety i spotykać się z nimi z wielu naprawdę dziwnych i niezrozumiałych powodów. W związku z tym uważnie obserwuj jego zachowanie i jeśli dostrzeżesz w nim coś podejrzanego, uciekaj, gdzie pieprz rośnie. Zasługujesz przecież na kogoś, kto poświęci ci 100% swojej uwagi.

Jesteś dla niego za dobra. Bawi się telefonem w twoim towarzystwie

Widujesz go dwa razy w tygodniu, a on mimo wszystko uważa pisanie SMS-ów z innymi ludźmi za ważniejsze od rozmowy z tobą. Gdy jesteście razem, jego telefon wciąż dzwoni, a ty coraz częściej masz wrażenie, że albo się dla niego nie liczysz, albo on ma inną. Sprawdź to, pośród facetów, nawet tych, którzy deklarują wierność, chęć założenia rodziny i stabilizacji, można spotkać prawdziwe kanalie. Taki babiarz będzie miał po kilka kobiet, z każdą się regularnie spotykał. Tkwienie u boku takiego palanta to nie tylko strata czasu, ale przede wszystkim ryzykowne zachowanie. Nigdy nie wiesz, jaką chorobą się od niego zarazisz, a przecież nie chcesz przez całe życie brać leków antyretrowirusowych czy cierpieć z powodu późno rozpoznanej kiły.

Boisz się przedstawić go swoim znajomym

On jest nieobliczalny i źle wychowany. Raz zachowuje się perfekcyjnie, a kiedy indziej kłapie dziobem, sprawiając, że masz ochotę zapaść się pod ziemię. Gdy mówi brednie lub zdradza twoje umiejętności w sypialni – zwróć mu uwagę na osobności. Jeśli coraz częściej odnosisz wrażenie, że spotykasz się z przystojnym facetem o inteligencji pantofelka, rozejrzyj się za jego sobowtórem obdarzonym mądrością i pożądanymi przymiotami charakteru. Na pewno znajdziesz w swoim mieście niejednego faceta o podobnym typie urody, który nie kompromituje ciebie przed znajomymi i szefostwem.

Szasta pieniędzmi na prawo i lewo

Teoretycznie jego finanse to jego sprawa, chyba że zadłuża się tak bardzo, że w połowie miesiąca prosi ciebie o pożyczkę, której nigdy nie zwraca. Jeśli on lekkomyślnie traktuje swoje finanse, przestań go wspierać gotówką. Przejadł całą wypłatę lub wydał pieniądze na imprezy? Niech teraz sam martwi się o wyżywienie. To go nauczy większej odpowiedzialności.

On notorycznie cię okłamuje

Nieważne, czy kłamstwa dotyczą rzeczy drobnych czy kluczowych, nikt  z nas nie lubi być okłamywany. Skoro on ciągle cos kręci, to znak, że ma przed tobą coś do ukrycia. Może spotyka się równolegle z kimś innym lub cierpi na poważną chorobę psychiczną. Zarówno jedno, jak i drugie jest niebezpieczne. W ogóle nie lekceważ niepokojących zachowań. On może cię okłamywać, ponieważ zmaga się ze schizofrenią, ponieważ sypia z inną kobietą lub dlatego, że ma tak poważne kompleksy, że poprzez sprawianie ci przykrości pragnie zwrócić twoją uwagę.  Boi się zaangażować i pokazać zainteresowanie, więc sonduje, czy swoimi durnymi kłamstwami zada ci ból. Jeśli tak, to bingo, zależy jej. Jest obojętna na kłamstwa, chyba jej nie zależy. Choć może wydawać się to niewiarygodne, niektórzy faceci naprawdę tak robią, ponieważ są niedojrzali emocjonalnie. Nietrudno zgadnąć, że kobieta, która jest testowana przez mężczyznę w ten ohydny sposób, myśli o nim wszystko co najgorsze. Ma go za totalnego drania, prostaka, idiotę, osobę pozbawioną empatii i moralności.  Takie relacje najlepiej uciąć, aby zaoszczędzić sobie huśtawki emocjonalnej. Jeśli twój partner również notorycznie kłamie, nie masz do niego zaufania, czyli podstawowego fundamentu zdrowego związku.

On zachowuje się lekkomyślnie

Nieważne, czy chodzi o kolejny debet na koncie, czy szybką jazdę samochodem w centrum miasta, czy o to, że on godzinę spotkania traktuje li tylko orientacyjnie. Jego lekkomyślność coraz bardziej zaczyna cię razić i coraz częściej czujesz się w jego towarzystwie jak jego matka, która cierpliwie znosi wszystkiego jego ekscesy. Stop. Nie musisz być dla niego wyrozumiała, zwłaszcza jeśli po raz kolejny odwozi cię do pracy w tempie godnym Fernando Alonso. Ulice miasta to nie tor wyścigowy i nie chcesz zakończyć swojego życia, lądując na drzewie. Powiedz mu wprost, żeby trochę zwolnił, bo za szybko pędzi. Jeśli twoje słowa na niego nie zadziałają, cóż, pozostaje tylko zmienić faceta na bardziej odpowiedzialnego.

Zapomina o spotkaniu z tobą

To normalne, że każdy z nas czasem o czymś zapomina. Jednak czym innym jest sytuacja, gdy w drodze do domu zapominasz wstąpić do sklepu i kupić chleba, a czym innym, gdy jemu wylatuje z głowy spotkanie z tobą. Jeśli komuś na kimś zależy, to wspólne spotkanie stanowi wydarzenie, na które czeka się z niecierpliwością.  Nie sposób zapomnieć o czymś, o czym myśli się na okrągło. Jeśli on zapomina o spotkaniu z tobą, to nie traktuje cię poważnie. Może nie ma odwagi, by wprost uciąć waszą znajomość. Tak czy siak nie rób za jego pogotowie towarzyskie i po prostu daj szansę mężczyźnie, który jest tobą szczerze zainteresowany i który na dodatek wpadł ci w oko. Szkoda życia na spotkania z mężczyznami, którym zdarza się zapomnieć o naszym istnieniu.

Wiecznie się spóźnia

Jeśli on wiecznie się spóźnia, umawiacie się na 20, a on przyjeżdża do ciebie o 21 i nawet nie ma dobrego wytłumaczenia z zaistniałej sytuacji, to daj sobie z nim spokój. Nawet przyjaciółce nie wybaczyłabyś tego, że ciągle musisz na nią czekać. Dlaczego zatem masz być bardziej wyrozumiała dla mężczyzny, którego znasz od dwóch miesięcy? Cudzy czas należy szanować, ty trzymasz się tej zasady, niech i on weźmie ją sobie do serca.

Nigdy nie pyta, co u ciebie słychać

Facet,  z którym masz szansę nawiązać udaną relację damsko-męską lub chociażby zwykłe koleżeństwo, wykazuje zainteresowanie twoim życiem. Pyta, co u ciebie słychać, jak minął dzień w pracy itp. Stara się ciebie lepiej poznać i być na bieżąco ze sprawami z twojego życia. To naturalny stan. W końcu, gdy kogoś lubimy lub gdy ktoś nam się podoba, to chcemy dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Jeśli on mówi tylko o sobie, nigdy nie zapyta, co porabiasz, to go zostaw i zajmij się pogłębianiem znajomości z mężczyzną, który naprawdę jest tobą zainteresowany.

Komentarze (4)

pati25

3 lata temu

Mężczyzna zachowujący się w ten sposób nie ma szans u kobiet.Niektóre zachowania wskazują na to,że mężczyzna olewa kobietę,bawi się jej uczuciami

Goplana

3 lata temu

Takie zachowania są przede wszystkim żałosne. Tak się nie traktuje koleżanki z pracy, a co dopiero kobiety, z którą chce się być. Kobiety, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte i omijajcie szemranych typów.

dulcynea

3 lata temu

Każde w tych wyżej wymienionych powodów byłoby by przyczynkiem do rozstania z tak zachowującym się mężczyzną.
Te zachowania wyraźnie świadczą , że nie jest on zainteresowany osobą do której tak się odnosi 🙁

Mindi

3 lata temu

Każdy z tych znaków eliminuje w moich oczach faceta, nie dla mnie takie zachowania. Nie wyobrażam sobie nawet u męża takich zachowań, choć jesteśmy ze sobą ponad 25 lat. Przecież nawet przyjaciel nie zachowuje się w ten sposób a co dopiero partner.

Zostaw komentarz