Miłość i związki

Co możesz zrobić, by zatrzymać przy sobie faceta?

zatrzymać przy sobie faceta

Obawiamy się utraty bliskich osób. Gdy już pojawia się w naszym życiu ktoś szczególny, nie chcemy tego zepsuć. Staramy się więc zrobić wszystko, by miłość kwitła, a szczęście nigdy więcej nas nie opuściło. Nie chcesz, by twój wybranek spoglądał na inne kobiety? Sprawdź, co możesz zrobić, by zatrzymać przy sobie faceta!

Bądź spontaniczna

Nie ma nic gorszego niż rutyna i nuda w związku. Zaskocz swojego faceta i pokaż, że potrafisz być spontaniczna. Zabierz go w miejsce, którego kompletnie się nie spodziewa. Ugotuj kolację niespodziankę czy wymyśl ciekawą wycieczkę. Wyjdź poza schematy, a zobaczysz, jak w prosty sposób możesz wywołać uśmiech i zaskoczenie na jego twarzy. Bądź spontaniczna, a facet nigdy nie będzie się z tobą nudził, przez co nie będzie szukał rozrywki w ramionach innych kobiet.

Dbaj o siebie

Często bywa tak, że po ślubie wcześniej atrakcyjne kobiety chyba zapominają, że zawsze warto dobrze wyglądać. Pochłonięte domowymi obowiązkami i dziećmi nie malują się i zapominają o wizytach u fryzjera. Panowie zaś są wzrokowcami. Dlatego bądź dla faceta atrakcyjna, nie ważne czy rok czy 20 lat po ślubie. Dbaj o siebie, wygląd, figurę. Zakładaj seksowną bieliznę nie tylko od święta i nie paraduj non stop w dresie. Jesteś kobietą i nie zapominają o tym bez względu na wiek.

Zaprzyjaźnij się z nim

Bądź przyjaciółką swojego faceta. Kobieta jest nie tylko kochanką, ale towarzyszką życia, czyli wszelkich chwil, nawet tych trudnych. Przyjaźń pięknie buduje więzi między dwojgiem ludzi, więc zaprzyjaźnij się ze swoim mężczyzną. Wspieraj go, a będzie czuł, że ma na kogo liczyć. I nie będzie szukał nowej przyjaciółki od serca, bo ma ciebie.

Randkuj ze swoim facetem

Randki nie są zarezerwowane tylko dla par, które dopiero się poznają. Równie dobrze możesz randkować z mężem czy wieloletnim chłopakiem. Wręcz powinnaś, by na nowo pobudzić uczucie, poczuć ten dreszczyk emocji i motyle w brzuchu. Zaplanuj wieczór w teatrze, kolację w nowo otwartej knajpce czy romantyczny spacer. Podtrzymuj ogień miłości, by nigdy nie zgasł.

Spełniaj jego pragnienia

Nie chodzi o latanie a facetem i podsuwanie mu wszystkiego na srebrnej tacy. Spełnianie pragnień to nic innego, jak okazanie swojego zainteresowania i tego, że dobrze znamy partnera. Mogą to być drobne gesty, jak zakup biletów na mecz jego ulubionej drużyny czy ugotowanie dania, za którym tak przepada. Żaden facet nawet nie pomyśl o zmianie partnerki, jeśli będzie miał obok kobietę, która doskonale wie, czego pragnie.

Okazuj swoje zainteresowanie

zainreresowanieBycie w związku nie oznacza końca zainteresowania i starań. To, że już zdobyłaś faceta, lub on cię zdobył, to nie koniec całej zabawy. Tak naprawdę to dopiero początek wspólnego życia, waszego życia. Jeśli chcesz zatrzymać przy sobie faceta, staraj się, okazuj mu swoje zainteresowanie. Możesz robić to na wiele sposobów, prawiąc komplementy czy proszą go o pomoc. Niech facet wie, że jest dla ciebie najważniejszy na świecie.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Macie rację.Kobieta powinna cały czas dbać o związek a nie myśleć,że jak już zdobyła faceta to już nie musi się starać.Dbajmy i o siebie i o faceta.Interesujmy się też jego życiem,wspierajmy go

Irena

5 lat temu

Pewnie, że tak. Zdobycie mężczyzny to dopiero pierwszy krok. A kolejne są równie ważne.
Żeby związek był udany obie strony muszą o niego dbać, starać się.
Jeśli mężczyzna nie będzie dbał o związek to kobieta sama też nie da rady utrzymać tego żaru.
Ale sposobów na urozmaicenie wspólnego życia jest wiele.
Tak jak pisze w artykule – interesujmy się jego życiem, pasją – a może i nas ona wciągnie. Proponujmy wspólne wyjścia, nawet zwykły spacer po mieście czy parku może być fajny. Okazujmy sobie uczucia, nie kryjmy się z tym…

dulcynea

5 lat temu

Zdobycie faceta nie daje nam prawa do tego by spocząć na laurach .
Bo o związek trzeba dbać , nie tylko owinąć go i trzymać się jak pnącze.
Trzeba być samodzielnś , niezależną osobą . Rozwijająca się i pozwalającą się rozwijać partnerowi by wzbogacać związek .
Dbać o siebie i partnera 🙂 🙂 🙂

Zostaw komentarz