jak zdobyć serce faceta

Pierwsze spotkanie i to przyspieszone bicie serca. Coraz więcej wspólnie spędzonego czasu i nadzieja na coś więcej. Każda z nas, pewnie przeżyła to nie jeden raz. Jak zdobyć serce faceta? Co zrobić, by dostrzegł w nas kogoś wyjątkowego?

Sposób na faceta

Mówimy, że kobiety są skomplikowane, a faceci mają o wiele bardziej prostą instrukcję obsługi. Oni nie analizują tak ja my. Nie rozkładają na czynniki pierwsze każdego zdania. Nie zadręczają się brakiem odpowiedzi na wiadomość. Inaczej niż my postrzegają związek. Bywa, że są mniej wylewni w uczuciach i nie mają w sobie za grosz romantyzmu. Oczywiście każdy facet szuka kobiety, która będzie dla niego idealna. Istnieją sposoby, które doskonale działają na mężczyzn. Zawsze robią na nich wrażenie. Jak więc zdobyć serce faceta? Spieszymy z wyjaśnieniami!

Wykaż zainteresowanie jego osobą

Mówienie non stop o sobie nie jest dobrą drogą. Raczej przywołuje obraz dość egocentryczny i zarozumiały. Nie jesteś pępkiem świata, wokół ciebie są też inni, więc jeśli chcesz zdobyć serce faceta, pokaż mu zainteresowanie. Pytaj, słuchaj i pozwól, by on także mógł się wypowiedzieć. To także klucz do poznania drugiej osoby, a bez tego niczego się nie dowiesz. A zdobytą wiedzę będziesz mogła wykorzystać do zaplanowania następnego spotkania.

Zrób mu niespodziankę

Lubimy niespodzianki, o ile są pozytywne. Element zaskoczenia może zrobić duże wrażenie na mężczyźnie. Wystarczy, że zaproponujesz oryginalne miejsce spotkania. Zamiast na kawę czy spacer do parku, zabierz faceta na koncert albo gokarty. Zapewniamy, że taka niespodzianka będzie idealnym haczykiem na serce faceta. Teraz pozostaje już tylko zarzucić przynętę.

Bądź naturalna

Nie ma nic gorszego, niż stresowanie się, prognozowanie czy planowanie przyszłości na samym początku relacji. Początki są piękne, zawsze pełne emocji i wyczekiwania, więc warto się nimi cieszyć. Nie przejmuj się tym co będzie w przyszłości. Nie wyobrażaj sobie przed ołtarzem. Ciesz się chwilą i bądź naturalna oraz wyluzowana, a facet będzie taki sam przy twojej osobie.

Zaufaj mu

miłośćZaufanie to bardzo ważny budulec relacji. W początkach związku, nie musisz od razu wypytywać faceta o jego byłe kobiety. Nie kontroluj go, nie wydzwaniaj co pięć minut. Pozwól mu na oddech i własną przestrzeń. Każde z was pewnie ma pracę, przyjaciół, swoje ważne sprawy. Pamiętaj o tym i ufaj, bo bez tego nie można stworzyć szczęśliwego związku. Bardzo często skupiamy się na tym, co było. Przeszłość jest częścią naszego życia, ale jeśli facet spotyka się teraz z tobą, to chyba jasny argument.

Czy trudno zdobyć serce faceta? Zostawiamy wam to pytanie. Nikt przecież nie powiedział, że w miłości jest łatwo, ale jeśli można pomóc uczuciu, to warto, zawsze warto.

Katarzyna Antos