Miłość i związki

8 rzeczy, które uszczęśliwią twojego faceta

jak uszczęśliwić faceta

Mężczyźni też czekają na drobne gesty ze strony kobiet, które utwierdziłyby ich w przekonaniu, że są dla niej kimś wyjątkowym. Przedstawiamy 8 rzeczy, które uszczęśliwią twojego faceta.

Spędzaj czas z nim na 100%

Nieważne, czy oglądacie razem film, spacerujecie po parku czy poszliście na karaoke, spędzaj z nim wspólne chwile na 100%. W dzisiejszych czasach, gdy każdy ma w komórce internet, naprawdę ciężko poświęcić komuś swoją uwagę w pełni, czyli dokładnie tak, jak na to zasługuje.  Lubimy w trakcie spotkania czy rozmowy surfować w sieci, czy przeglądać selfie na swoim smartfonie.  Spróbuj się wystrzegać wszelkich rozpraszaczy i skup się w pełni na swoim facecie, na wspólnej rozmowie, zabawie i żartach. To naprawdę niewiele, a sporo zmienia w jakości waszej relacji.

8 rzeczy, które uszczęśliwią twojego faceta. Zaskocz go czymś

Ubierz coś innego niż zazwyczaj, pomaluj usta szminką w innym kolorze, zaproponuj spotkanie w nowo otwartym lokalu. Niech twój facet wciąż widzi w tobie żywą zagadkę, którą odkrywa się każdego dnia. W ten sposób unikniecie nudy, która jest zabójcą związku.

Pozwól mu przejąć inicjatywę w łóżku

Kobiety często myślą w zły sposób. Jestem inżynierem, prowadzę własną firmę, więc dlaczego w łóżku miałabym mu oddawać inicjatywę? To poważny błąd. Faceci lubią, gdy czasem to my stajemy się stroną dominującą w sypialni, ale właśnie, kluczowym określeniem jest tutaj słowo „czasem”. Pozwól mu przejąć inicjatywę w łóżku, a poczujesz się naprawdę przyjemnie. To całkiem miła perspektywa, gdy facet funduje nam erotyczne niespodzianki.

Nie urządzaj afer

Kobiety mają tendencję do popadania w przesadę. On tak naprawdę nie zrobił nic złego, ale w nas narasta irytacja podsycana komentarzami koleżanek i urządzamy aferę o nic. Spróbuj go lepiej zrozumieć, zanim następnym razem strzelisz focha z przytupem. Może jego niekonwencjonalna odpowiedź na twoją miłą wiadomość wcale nie jest umotywowana złą wolą.  Jeśli on na miłe wyznanie odpisuje: dlaczego, to może po prostu oznaczać, żebyś podała racjonalne argumenty, w końcu mężczyźni najlepiej czują się w świecie konkretu.

Bądź szczera

Jeśli popełnisz błąd i źle go ocenisz, przyznaj się do błędu i przeproś. Nie wstydź się też powiedzieć, że dzisiaj wprawdzie masz ochotę na seks, ale nie chcesz go uprawiać ze względu na okres. Otwarcie komunikuj mu swoje potrzeby. Jeśli chcesz, żeby częściej cię całował i nie robił tego tylko podczas gry wstępnej, to mu o tym powiedz. Inaczej mężczyzna nie domyśli się, że brakuje ci częstszych pocałunków z języczkiem. On wręcz może uważać, że ty nie lubisz , gdy on całuje cię w miejscach publicznych.

Nie ograniczaj go na każdym kroku

On chce wyskoczyć z kolegami na piwo lub zająć się tuningiem swojego samochodu. Zamiast protestować i mu tego zabraniać, spróbuj go lepiej zrozumieć. On też ma prawo do posiadania własnych przyjaciół i pasji. Może też wydawać swoje pieniądze zgodnie z uznaniem. Daj mu trochę wolności, a wasz związek tylko na tym zyska.

Przytulaj się do niego

Przyjęło się, że ochotę na przytulaski mają tylko kobiety, mężczyźni nie lubią tej formy czułości. To nieprawda, faceci też pragną zostać przytuleni przez swoje partnerki. W ten sposób utwierdzamy ich w przekonaniu, że są dla nas kimś wyjątkowym. Oni też potrzebują zapewnień o miłości.

Zaplanuj coś dla niego

Wszystko jedno, czy chodzi o spacer, wieczorne oglądanie filmów, czy wycieczkę za miasto. Wykaż się czasem inicjatywą i zaplanuj coś od a do z. Mężczyźni cenią sobie aktywne kobiety, które nie boją się wyjść z inicjatywą. Dzięki temu czują się kochani i szczęśliwi.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

Irena

5 lat temu

Kiedyś jak byłam młoda zdarzało mi się strzelać focha czy zrobić awanturę. Teraz wiele się zmieniło.
Poza tym trafiłam też na mężczyznę, który potrafi do mnie dotrzeć 🙂 a ja nie potrafię się na niego złościć.
Robię wszystko żeby był szczęśliwy, ale to działa oczywiście w obie strony. Uwielbiam się do niego przytulać, a on uwielbia jak to robię.
Jeśli poprosi mnie, abym założyła coś specjalnie dla niego – robię to z przyjemnością. Lubię też czasami zrobić mu niespodziankę – bo on je lubi 🙂

dulcynea

5 lat temu

Tak to także potrafi uszczęśliwić mojego męża , znaczy że jest typowym facetem .
A ja najczęściej staram się mu sprawiać przyjemność , bo dużo mnie to nie kosztuje .
Chyba ,że „zaskórzy” to koniec uszczęśliwiania 😉

Zostaw komentarz