Seks

7 rzeczy, które nie mają dla facetów żadnego znaczenia podczas seksu

zapach pochwy

Kobiety często nadmiernie stresują się szeregiem różnych rzeczy podczas seksu, zamiast czerpać radość z erotycznych igraszek. Tymczasem to, co dla nas często stanowi powód do wstydu, dla mężczyzn jest niedostrzegalne. Przedstawiamy 7 rzeczy, które nie mają dla facetów żadnego znaczenia podczas seksu.

Zapach pochwy

To normalne, że lubimy czuć się pod tym względem komfortowo. Żadna z nas nie chce uprawiać seksu, gdy nie mamy możliwości, aby się przed tym odświeżyć. Mimo szybkiego prysznica  wiele kobiet i tak ma zastrzeżenia co do zapachu własnej pochwy. Tymczasem mężczyźni albo w ogóle nie zwracają na niego uwagi, albo jest im on całkowicie obojętny. Nie urwali się przecież z choinki i zdają sobie sprawę, że pochwa pachnie pochwą, a nie najnowszymi perfumami Diora.  Dopóki dbasz należycie o higienę, nie masz żadnej infekcji, to twój zapach z pochwy jest przez mężczyzn akceptowalny.

7 rzeczy, które nie mają dla facetów żadnego znaczenia podczas seksu. To, że jesteś zbyt wilgotna

Stajesz się wilgotna na skutek podniecenia, a to jest bardzo seksowne. Mężczyźni nie mają pretensji o to, że tam na dole jesteś zbyt mokra. Cieszą się, że tak na ciebie działają, a ty jesteś dobrze nawilżona i gotowa na wielki finał. Pamiętaj, że seks jest satysfakcjonujący tylko wtedy, gdy lubrykacja jest dostateczna. Jeśli zatem jesteś wilgotna tam na dole, masz powód do radości.

Mimika twarzy podczas orgazmu

Kobiety nie kontrolują swojej mimiki twarzy podczas orgazmu i pieszczot. Wiele z nich wstydzi się tego, jak wygląda, gdy sięga erotycznego szczytu. Tymczasem mężczyźni nigdy nie odbierają źle naszego wyrazu twarzy podczas orgazmu. Ten wręcz napawa ich dumą, że udało im się doprowadzić partnerkę do rozkoszy.

Twoje zachowanie podczas orgazmu

Jeśli chcesz, możesz krzyczeć, łapać faceta za pośladki, mocno go przytulać, namiętnie całować w usta, powiedzieć mu coś miłego. To, jak przeżywasz swój orgazm, większości mężczyzn po prostu się podoba i mają oni dużą dozę tolerancji dla sposobu wyrażania emocji przez kobietę. Nie wymagają od ciebie dzikich jęków, jeśli nie masz takiej potrzeby. Nie mają na ogół też nic przeciwko, żebyś ich całowała, czy mocno przytulała.

Chęć wypróbowania nowej pozycji

Kobiety mają różne potrzeby. Zdarza się, że chcesz wypróbować nową pozycję lub powrócić do tej, którą doskonale już znacie. Możesz to spokojnie zakomunikować swojemu partnerowi. Mężczyźni nie mają nic przeciwko eksperymentom, jak również powrotowi do sprawdzonego repertuaru. Na ogół cieszy ich sam fakt, że kobieta wykazuje inicjatywę i mówi o tym, na co ma ochotę.

Czas potrzebny do osiągnięcia orgazmu

Jeśli potrzebujesz dłuższej gry wstępnej, bo nie jesteś jeszcze gotowa na finał, nie wstydź się tego powiedzieć wprost. Normalny partner będzie brał pod uwagę potrzeby obydwu stron, a nie tylko swoje. Pamiętaj, że tylko egoista myśli o jak najszybszym zaspokojeniu siebie samego. Dobry kochanek z przyjemnością poświęci ci więcej uwagi w trakcie gry wstępnej. Możesz mu spokojnie powiedzieć, że np. lubisz być całowana w piersi lub szyję.  Nie bój się wyjawić wprost tego, na co masz ochotę. On może się nie domyślić, że lubisz pieszczoty wewnętrznej strony ud.

Brak ochoty na seks oralny

Jeśli nie masz ochoty na seks oralny, to nie musisz się do niego zmuszać. Normalny facet to zrozumie i poczeka na to, aż będziesz miała nastrój na fellatio. W końcu to normalne, że czasem masz ochotę na tradycyjny seks ze swoim partnerem i tak bardzo go pragniesz poczuć w sobie, że chcesz jak najszybciej przejść do rzeczy. To kusząca perspektywa dla wielu facetów.

Dodaj komentarz