Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

orgazm sutkowy

Choć dla niektórych może wydawać się to zaskakujące, orgazm ma wiele twarzy. Nie zawsze konieczne jest odbycie tradycyjnego stosunku, by doświadczyć zmysłowej przyjemności. Sporo przyjemności dostarcza pieszczenie różnych części ciała, w tym piersi, pośladków i szyi. Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Pieszczoty piersi – wypróbuj je wszystkie

Czy wiesz o tym, że strefy erogenne nie zawsze są rozmieszczone symetrycznie? Czasem zdarza się, że jedna pierś jest bardziej wrażliwa na pieszczoty niż druga. W związku z tym należy poświęcić trochę uwagi obydwu sutkom i wypróbować różne pieszczoty, aby odkryć to, co sprawia nam najwięcej frajdy.

Orgazm sutkowy i pośladkowy istnieją naprawdę

Dla wielu kobiet orgazm sutkowy jest niczym yeti, wydaje się czymś nieprawdopodobnym i niespotykanym. Niektórzy nawet twierdzą, że on w ogóle nie istnieje. Mamy jednak dobrą wiadomość, orgazmu można doświadczyć w wyniku pieszczenia piersi, pośladków, szyi i wielu innych części ciała. Trzeba po prostu trafić z metodą stymulacji i jej intensywnością.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Choć każda kobieta ma nieco inne preferencje dotyczące pieszczot piersi, zauważono, że panie najłatwiej można doprowadzić do orgazmu dzięki powolnym i subtelnym pieszczotom. Ze statystycznego punktu widzenia delikatne pieszczoty dają większe prawdopodobieństwo osiągnięcia orgazmu sutkowego.

Jak pieścić piersi?

Do pieszczot piersi najlepiej wykorzystać palce, zmysłowe dotykanie opuszkami brodawek i nie tylko może dostarczyć wielu przyjemnych doznań. Dobre rezultaty dają też kostki lodu i pocałunki. Kobiety lubią być nimi obsypywane, można zawędrować z nimi nieco dalej i zacząć całować piersi. Dobre rezultaty przynosi też włączenie do akcji języka, można nim kreślić ósemki i nie tylko.

Pieszczoty piersi warto rozpocząć o delikatnego muskania piersi, by dopiero po chwili przejść do stymulacji brodawek. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ zauważono, że stymulacja samych sutków uwrażliwia na dotyk brodawki i zwiększa przyjemność czerpaną z pieszczot.

Orgazm sutkowy łatwiej osiągniesz przed okresem

Dobrze, gdy partner nie skupia się tylko na jednej piersi, lecz poświęca uwagę obydwu. W ten sposób z pewnością łatwiej odprowadzi kobietę do orgazmu sutkowego. Co ciekawe, łatwiej zdobyć szczyt rozkoszy tuż przed okresem, gdy piersi stają się niezwykle wrażliwe na dotyk. Trzeba wówczas jednak niezwykle delikatnie pieścić sutki – najlepiej poprzez subtelne pocałunki i dotyk opuszkami palców.

Komentarze (2)

Maja

5 lat temu

no to jest jednak sztuka… pamietam ze kiedys mialam cel, zeby rzeczywiscie osiagnac ten sutkowy orgazm i bylo ciezko. malo ktory facet wie co do czego… ale raz jeszcze zanim przeszlam na antykoncepcje dlugoterminowa na wkładkę levosert, zwyczajnie nie mielismy gumek wiec wlasnie tak sie zabawialismy i przyznam ze to bylo fajne doswiadczenie, ale faceta trzeba instruowac. sam nie ogarnalby na pewno

Zostaw komentarz