Miłość i związki

10 cech, które posiada idealna kobieta

idealna kobieta

Każdy mężczyzna zwraca uwagę na inne cechy przy wyborze partnerki, niemniej istnieją takie zalety, które są przez facetów szczególnie pożądane. Sprawdź, czy je posiadasz. Przedstawiamy 10 cech, które posiada idealna kobieta.

Kobieta, która się nie wywyższa

Mężczyźni lubią kobiety pewne siebie, ale nie takie, które się wywyższają, uważają za nieomylne i lepsze od innych. Facet z pewnością doceni to, że znasz swoją wartość, akceptujesz swoje ciało i nie wstydzisz się własnej nagości. Jednak nie będzie zachwycony, gdy będziesz innym wytykała błędy, pokazywała, że jesteś od nich lepsza, bo ukończyłaś lepszą szkołę, więcej zarabiasz etc.  Wierz w siebie, ale nie upokarzaj innych i nie wywyższaj się.

10 cech, które posiada idealna kobieta. Niezależna

Kobieta niezależna pracuje i sama zarabia na swoje wydatki. Ma też grono własnych znajomych i nie wisi nieustannie na mężczyźnie, robiąc mu co pewien czas sceny zazdrości.  Faceci bywają bardzo hojni i nierzadko chętnie wręczają swoim wybrankom kwiaty. Nie znoszą jednak kobiet o roszczeniowej postawie, które wymagają, żeby mężczyzna zabierał je do najdroższych restauracji, kupował drogie prezenty bez okazji etc.  Faceci nie znoszą materialistek, które traktują ich niczym chodzący bankomat.

Wesoła

Mężczyźni lubią uśmiechnięte kobiety, które potrafią cieszyć się z życiem i mogą pochwalić się poczuciem humoru. Trudno bowiem wytrzymać z wieczną smutaską, która nie rozumie dowcipów i odbiera je wprost jako atak. Wesołe kobiety jawią się jako dużo bardziej atrakcyjne, gdyż można z nimi swobodnie rozmawiać i zarażają swoim optymizmem oraz pogodą ducha.

Inteligentna

Wbrew obiegowej opinii mężczyźni nie lubią głupich kobiet, które mają pusto w głowie i są nieskażone myśleniem. Nie musisz zatem udawać idiotki, aby zyskać ich przychylność. Bądź sobą, pokaż się z najlepszej, inteligentnej strony. To świetna strategia, ponieważ pozbędziesz się kretynów, którzy lecą na słodkie idiotki, a przyciągniesz do siebie wartościowych mężczyzn.

Z własną pasją

Nic tak nie odbiera kobiecie atrakcyjności jak brak jakiejkolwiek pasji w życiu.  Jeśli ona tylko wrzuca zdjęcia na Instagram, szuka marchewek ekologicznych i nie ma żadnego hobby, to normalny facet szybko się nią znudzi. Panowie nie wymagają, żebyś kochała motoryzację tak jak oni, ale miała własną pasję – fotografię, salsę, muzykę, literaturę. Możesz być zakręcona na punkcie różnych rzeczy, ale nie możesz być pusta i nudna.

Opanowana i wolna od fochów

Kobiety miewają gorsze chwile, w tym PMS, kiedy czują się naprawdę okropnie. Ale nie oznacza, że mają się wyżywać na facecie, robić mu karczemne awantury, strzelać fochy o nic i czekać, aż ten je przeprosi, choć jest niewinny. Mężczyźni nie znoszą kobiet niezrównoważonych emocjonalnie. Jeśli masz problemy z samokontrolą, zrób coś z tym, bo żaden normalny facet z tobą nie wytrzyma, nawet jeśli cię kocha.

Niemarudna

W ogóle  nie widzisz jasnych stron życia? Na ogół narzekasz na wszystko – zbyt słoną zupę, kiepską pogodę, niskie zarobki, za małe piersi i zbyt wystający brzuch? Nie dziw się, że większość facetów nawet nie proponuje ci drugiej randki, bo ma tego naprawdę dość. Zastanów, czy ty sama chciałabyś spotykać się z mężczyzną-zgrzędą? Zapewne nie.

Czuła i kochająca

Mężczyźni lubią czułe i delikatne kobiety, które nie boją się wyrażać uczuć. Jeśli masz z tym problem, spróbuj nad tym popracować. Pamiętaj, że to żaden wstyd, gdy przytulisz się do swojego faceta, złapiesz go za rękę czy pocałujesz. Inicjatywa nie zawsze musi wychodzić z męskiej strony.

Życzliwa

Nie życzysz źle swoim znajomym ani obcym, starasz się być życzliwa dla innych. Odpowiadasz, gdy ktoś pyta cię o drogę. Rozumiesz, gdy twój facet nie może się z tobą spotkać, bo musi dłużej zostać w pracy. Życzliwość to dla mężczyzn absolutna podstawa. Żaden facet nie chce przebywać w towarzystwie zołzy.

Komentarze

Mindi

5 lat temu

Nie wiem czy się znajdzie gdzieś taki ideał. Dodałabym do tego zawsze młoda, pracowita, rodzinna a do tego posiadającą dobę, która ma 48 godzin i kilka par rąk dodatkowych … 🙂 🙂 🙂

Zostaw komentarz