Seks

Jak zaproponować wspólną noc?

jak zaproponować wspólną noc

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni często zastanawiają się, jak zaproponować wspólną noc. To normalne, że ludzie czasem chcą się spotkać i miło spędzić ze sobą czas. Nie zawsze potrafimy jednak swoje oczekiwania właściwie ubrać w słowa. Poza tym boimy się, że nasza propozycja zabrzmi kiepsko.

Po pierwsze, zrób to z wyprzedzeniem

Nie musisz umawiać się z tygodniowym czy kilkudniowym wyprzedzeniem, ważne jednak, by nie wyskakiwać z propozycją w ostatniej chwili. Postępując w ten sposób, ryzykujesz, że druga strona ma już plany lub będzie zmęczona.  Jeśli chcesz się spotkać, zaproponuj to kilka godzin wcześniej, by druga osoba też mogła sobie to zaplanować. Nikt z marszu nie jest gotowy, aby po prostu wyjść z domu i spędzić razem noc. Im dłużej zwlekasz, tym większe ryzyko, że druga osoba położyła się lub za chwilę położy się spać.

Po drugie, zrób to kulturalnie

Niektórzy mają problem w sposobie konstruowania propozycji.  Unikamy wulgarnych tekstów. Zawsze można to samo ubrać w normalne słowa i wypaść o wiele korzystniej w oczach drugiej osoby. Szczególnie kobiety zwracają uwagę na styl wypowiedzi. Wulgarne teksty raczej je odrzucają niż zachęcają.

Po trzecie, stwórz nastrój

Zawsze w SMS-ie czy wiadomości na Messengerze możesz przemycić jakiś miły tekst. To drobiazg, ale w przypadku kobiet działa zachęcająco. Mile widziane są komplementy wplecione w propozycję. Np. chciałbym zobaczyć cię w koronkowej sukience, w której wyglądasz bardzo kobieco. Może wpadniesz w niej do mnie?

Po czwarte, nie rób tego po pijaku

Jeśli świetnie bawiłeś się z kumplami, oglądając wraz z nimi mecz przy piwie i teraz naszła cię ochota na seks, to daruj sobie dzwonienie do kobiety z propozycją. Żadna normalna nie odbierze pozytywnie sytuacji, w której chcesz się  z nią umówić na noc, gdy ledwo trzymasz się na nogach. Wspólną noc przełóż na wieczór, gdy będziesz w lepszej formie.

Po piąte, nie zrażaj się odmową

Mężczyźni często przyjmują odmowę zbyt personalnie, podczas gdy kobiety w ogóle nie mają im nic do zarzucenia. Mówią: nie, dlatego że mają okres i nie bardzo wiedzą, jak to powiedzieć wprost mężczyźnie. Zwróć uwagę na sposób odmowy, jeśli oprócz słowa: nie, występuje tam jakieś wyjaśnienie i propozycja spotkania się kiedy indziej, to nie masz powodów do obaw.

Jak zaproponować wspólną noc? Przykładowe teksty

Stęskniłam się za tobą, masz ochotę wpaść do mnie na noc?

Właśnie myślałem o tobie, może byśmy się spotkali u mnie?

Lubię twoją miękką skórę. Wieczór u mnie, co ty na to?

Masz ochotę miło spędzić czas? Jeśli tak, to może wpadniesz do mnie na noc.

Jest zimno, może chcesz się trochę rozgrzać i wpaść do mnie na noc?

Może chcesz się dzisiaj wieczorem poprzytulać?

Mam dla ciebie niespodziankę. Może wpadniesz do mnie wieczorem?

Pakuj ubrania do pracy. Dziś śpisz u mnie, co ty na to?

Nie planuj niczego na wieczór, tylko wpadnij do mnie.

Masz czas dzisiaj wieczorem? Jeśli tak, wpadnij do mnie wraz z ubraniem do pracy.

Dodaj komentarz