Miłość i związki

Jak wprowadzić się w erotyczny nastrój?

erotyczny nastrój

Panowie to prawdziwi szczęściarze, niewiele im trzeba, aby wprawić się w erotyczny nastrój. Kobiety, niestety, nie mają tak dobrze i ochoty na seks nabierają stopniowo pod wpływem różnych bodźców. Jak wprowadzić się w erotyczny nastrój i spędzić namiętną noc z ukochanym mężczyzną?

Naucz się żyć chwilą!

Przede wszystkim musisz postarać się nauczyć tym, co trwa tu i teraz. Żyj chwilą, skup się na drobnych zmysłowych przyjemnościach zamiast zadręczać problemami w pracy czy kłótnią z przyjaciółką. Musisz opanować sztukę nabierania dystansu, a zaczniesz czerpać więcej przyjemności z seksu.  Ustal, że problemy zawodowe zostają za drzwiami firmy, podobnie jak te związane z rodzicami, a kiedy jesteście razem w mieszkaniu, po prostu skupiacie się na sobie. Znajdź formę relaksu, która ci odpowiada. Może to być popołudniowy jogging, słuchanie ulubionej muzyki, oglądanie niezbyt ambitnego serialu lub rozmowa z przyjaciółką. Ważne, aby odreagować i zapomnieć o stresie, a wieczorem skoncentrować całą uwagę na erotycznych igraszkach.

Erotyczny nastrój zacznij budować już z rana

O erotyczny nastrój zadbaj już z rana. Załóż do pracy seksowną, aczkolwiek elegancką, sukienkę, buty na obcasie, wykonaj makijaż, w którym czujesz się świetnie.  Użyj swoich ulubionych perfum, w których pobrzmiewa  zmysłowa nuta. W przerwie na śniadanie przypomnij sobie wasze ostatnie erotyczne igraszki, możesz też powrócić myślami do chwil, w których twój mężczyzna był czuły i romantyczny. To pomoże ci rozpalić w sobie pożądanie i namiętność.

Napisz mu, że go pragniesz

Wyślij do niego gorącą wiadomość. Możesz napisać wprost, co masz ochotę zrobić z nim dziś wieczorem. Możesz też postawić na MMS-a ze zdjęciem nowej, koronkowej bielizny. Ważne, aby wiadomość pobudzała wyobraźnię zarówno twoją, jak i twojego mężczyzny. Jeśli  należysz do odważnych kobiet, napisz wprost, że go pragniesz.

Kup sobie seksowną bieliznę

Aby wprawić się w erotyczny nastrój, po pracy możesz podskoczyć do sklepu z bielizną i zaopatrzyć się w coś pobudzającego wyobraźnię. Wykazano, iż kobiety, które mają na sobie seksowny stanik i stringi, czują się atrakcyjniejsze i bardziej pewne siebie.  Jeśli bielizna rozbudza twoją seksualność, to od czasu do czasu zrób mały prezent wam obojgu.

Zmysłowa muzyka a ochota na seks

Erotyczny nastrój może zbudować też odpowiednio dobrana muzyka, jeśli lubisz rytmy latino, to ułóż stosowną playlistę na wieczór. Nie może na niej zabraknąć Thalii, Malumy czy Shakiry. Jeśli lubisz kochać się przy balladach, to uprawiaj seks przy piosenkach Phila Collinsa. Pamiętaj, że do odbierania pełnej satysfakcji z życia erotycznego potrzebujesz czerpać z niego wszystkimi zmysłami. Tym właśnie kobiety różnią się od mężczyzn.

Aromatyczna kąpiel a apetyt na seks

Zanim pójdziesz z nim do łóżka, przygotuj sobie aromatyczną kąpiel, sięgnij po ulubiony peeling lub balsam do ciała. Rozpieszczaj samą siebie, zadbaj, aby przyjemność, którą sobie fundujesz, była odbierana intensywnie poprzez wszystkie zmysły. Zadbaj o węch, dotyk, smak, oczy i słuch.  Gdy rozbudzisz wszystkie swoje zmysły i wprawisz się w erotyczny nastrój, ta noc z pewnością będzie gorąca.

Gdy masz wysokie libido

Czasem potrzebujemy więcej bodźców, aby wprawić się w erotyczny nastrój, a czasem namiętność wybucha nagle. Daj ponieść się chwili. Jeśli nagle nabrałaś ochoty na seks ze swoim partnerem podczas wspólnego oglądania telewizji, to daj temu wyraz. Namiętnie go pocałuj, na pewno twoje pieszczoty okażą się ciekawsze nawet od samego finału Ligi Mistrzów;)

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz