Gdy pojawia się problem... Seks

Co mówią erotyczne sny?

erotyczne sny

Choć nie każda kobieta chce i potrafi się do tego przyznać, erotyczne sny przytrafiają się każdej z nas. Nie ma to nic wspólnego z nimfomanią ani uzależnieniem od seksu. Podświadomość lubi nas czasem zaskakiwać, ujawniając nasze rzeczywiste pragnienia i tęsknoty.  Co mówią erotyczne sny, które towarzyszą ci od kilku nocy?

 

Erotyczne sny powiedzą ci prawdę

Sny często zdradzają nasze rzeczywiste emocje, na co dzień staramy się ukryć przed światem to, co naprawdę czujemy. Robimy to w obawie przed wyśmianiem, odrzuceniem etc. Tymczasem nasze pragnienia nagle nie znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wręcz przeciwnie, nierealizowane z czasem nabierają na sile. Nic dziwnego, że w snach nagle przeobrażamy się w demony seksu i zaczynamy spełniać swoje marzenia erotyczne.

Seks z ukochanym mężczyzną świadczy o sile pożądania w związku

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, kto jest głównym bohaterem twoich erotycznych snów. Czy jest to mężczyzna, z którym jesteś związana lub zakochana? Jeśli to on powraca do ciebie w snach, nie masz żadnych powodów do niepokoju. Twoje erotyczne sny pozostają w zgodzie z tym, co czujesz i tylko potwierdzają siłę pożądania, jaką on w tobie wyzwala.  Jeśli śnisz o seksualnych igraszkach z mężczyzną, którego znasz, ale nie jesteście parą, to niewykluczone, że choć na co dzień nie myślisz o nim w kategoriach erotycznych, to w rzeczywistości ma w sobie to coś, co wyzwala w tobie namiętność. Takie sny mają osoby, które w ciągu dnia wypierają swoje prawdziwe uczucia.

Seks z byłym – wciąż nie możesz o nim zapomnieć

Gdy mężczyzna, z którym masz erotyczne sny, niegdyś był ci bliski, ale między wami wydarzyło się coś, co nadszarpnęło znajomość, to prawdopodobnie nie zdążyłaś jeszcze o nim zapomnieć. Niestety, w ciągu dnia często czujemy się silne i na każdym kroku podkreślamy, że on już stanowi przeszłość, ale nie zawsze jest to prawdą.  W nocy, gdy zasypiamy, przestajemy kontrolować swoje emocje i wtedy z zakątków naszego umysłu wychodzi rzeczywiste pragnienie. Nie możesz uciec przed swoimi uczuciami, możesz jedynie czekać, aż się wypalą. Czasem trwa to nawet kilka lat. Ewentualnie, gdy pozwala na to sytuacja, próbować uratować znajomość.

Rozbuchane libido podczas owulacji

Erotyczne sny świadczą też o wysokim libido, które nie potrafi znaleźć ujścia. Pojawiają się często w okresie owulacji, czyli wtedy gdy stężenie estrogenów w naszym organizmie osiąga maksimum. Jak widać hormony oddziałują nie tylko na naszą fizjologię, ale wywierają też ogromny wpływ na naszą psychikę i samopoczucie.

Przenieś erotyczne igraszki ze snów do życia

Co robisz w erotycznym śnie? Może przełamujesz swoje wewnętrzne ograniczenia i jesteś bardziej namiętna niż na co dzień? Może to właśnie ty rzucasz się na swojego faceta i zaczynasz go pieścić, choć w realnym życiu seks wychodzi zawsze z jego inicjatywy? A może erotyczne igraszki z sennych marzeń są pełne czułości? Sny erotyczne zdradzają nasze rzeczywiste potrzeby. Może nadszedł czas, aby odkryć ukrytą w sobie boginię seksu i zaciągnąć ukochanego mężczyznę do łóżka, przygotowując dla niego liczne niespodzianki? Jeśli w twojej sypialni brakuje czułości i delikatności, pokaż partnerowi, jak lubisz być pieszczona.  Połóż jego rękę na swoim udzie i poprowadź go w swoim ulubionym tempie do guziczka rozkoszy, zwanego też punktem G.

Dodaj pikanterii do związku

Erotyczne sny to nic złego, naucz się rozmawiać o nich ze swoim partnerem, w ten sposób dodasz odrobinę pikanterii do waszej codziennej relacji. Twoje marzenia mogą okazać się źródłem wielu ciekawych inspiracji, dzięki którym nie tylko osiągniesz orgazm, ale też zbudujesz z partnerem wyjątkową więź.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz