fetysze kobiet

Nie tylko mężczyźni mają swoje fetysze – wielu panów zwraca uwagę na kobiece stopy. Panie, choć rzadziej się do tego przyznają, także mają swoje drobne słabostki.  Fetysze kobiet bywają równie zaskakujące jak te, do których przyznają się mężczyźni.  Na co zwracają uwagę panie?

 

Ponętne usta

Kobiety uwielbiają namiętne pocałunki, dlatego zwracają uwagę na męskie usta. Jeśli te mają w sobie coś całuśnego i ponętnego, mężczyzna jawi się jako atrakcyjny i wart grzechu.  Choć panowie nie podkreślają swych warg za pomocą makijażu, kobiety często nie potrafią oderwać od nich oczu.  Mamy jednak to szczęście, że w przeciwieństwie do mężczyzn nie musimy wpatrywać się w nie lubieżnym wzrokiem, ponieważ mamy szersze pole widzenia.  To, gdzie wędruje wzrok panów, można łatwo ustalić. Nie da się tego uczynić w przypadku kobiecych oczu.  Ot, taki bonus od natury, dzięki któremu możemy bezkarnie lustrować mężczyzn na wszystkie sposoby, a później dokładnie opisywać ich ponętne usta swoim przyjaciółkom;)

Fetysze kobiet. Zarost

Dla wielu pań kilkudniowy  zarost, nie mylić z brodą drwala, to silny afrodyzjak, który rozpala ich wyobraźnię.  Jest w nim coś dzikiego i pierwotnego. Posiadacze zarostu uchodzą za ociekających testosteronem, męskich i namiętnych kochanków, z którymi seks zawsze jest ekscytującym przeżyciem.

Roześmiane oczy

Dla wielu kobiet fetyszem są roześmiane oczy, widząc chochliki w jego spojrzeniu, czujemy, jak nasze ciało przechodzą przyjemne dreszcze. Rozszerzone źrenice zdradzają męskie zainteresowanie, które samo w sobie jest podniecające i zaostrza apetyt na namiętny seks.

 

Owłosione, wyrzeźbione nogi

Jedynaczki, które wraz z tatą śledziły piłkarskie zmagania FC Barcelony i Realu Madryt, nie tylko lubią dynamiczne akcje, ale też mają słabość do owłosionych, wyrzeźbionych nóg.  A te najlepiej widać latem, gdy panowie chętnie zakładają krótkie spodenki. Zgrabne, męskie łydki potrafią doprowadzić do szaleństwa, a z pewnością bywają dekoncentrujące dla kobiet, dla których stanowią silny fetysz.

Męska klata

Jedne panie lubią wyrzeźbione, gładkie torsy, inne preferują zgrabne klaty, za to bogato owłosione. W męskim owłosieniu jest bowiem coś dzikiego i atawistycznego, co sprawia, że facet od razu jawi się jako bardziej męski i zdecydowany.  Podświadomie łączymy to z życiem erotycznym, gdzie ważna jest męska fantazja i kreatywność.

Zadbane dłonie

Fetysze kobiet obejmują też duże, silne, zadbane dłonie. Ważne, aby były czyste. Kobiecy wzrok  szybko dostrzeże brud za paznokciami, który wymaga usunięcia. Wprawne kobiece oko zauważy też i doceni rękę silnego mężczyzny, który bez problemu poradzi sobie z rzeczami wymagającymi siły, które przerastają możliwości pań.

Magdalena Kukurowska