Libido Miłość i związki

Kobiece ciało bez tajemnic – co uwielbiają mężczyźni?

Ciało kobiety jest niczym mapa, którą z wielką chęcią odkrywają faceci. Na tej wyjątkowej mapie mają swoje ulubione miejsca. Które części ciała najbardziej uwielbiają mężczyźni?

Ideał kobiecego piękna

Ideał kobiety zmieniał się na przestrzeni wieków. Były okresy, kiedy obfite kształty inspirowały mistrzów malarstwa. Kobiece krągłości były niezwykle pożądane. Ale były również czasy, kiedy chwalono zupełnie inne sylwetki płci pięknej. Od zarania dziejów kobiety inspirują. Ciało jest nie tylko obiektem pożądania, ale wielką inspiracją dla świata sztuki. Każdy facet ma swój własny ideał kobiecego piękna, choć są jego charakterystyczne elementy, które podobają się większości. Biust, nogi czy pupa to niektóre z nich. Zdrowy facet zawsze obejrzy się za piękną dziewczyną, dostrzeżoną na ulicy i nie ma w tym nic dziwnego. Całe ciało kobiety skrywa wiele lokalizacji godnych odkrycia. Dziś odkrywamy jego tajemnice i prezentujemy miejsca, które zachwycają mężczyzn. Przekonajcie się, dlaczego!

Plecy kobiety

Co szczególnego jest w plecach kobiety? Według mężczyzn wiele, ponieważ plecy są dla nich bardzo zmysłowe. Stanowią idealną część do masażu czy dotyku podczas przytulania. Ich kształt, odsłonięta skóra – to wszystko niesamowicie pobudza męskie zmysły. Wystarczy założyć sukienkę z wyciętymi plecami, by zaobserwować reakcję faceta. Gwarantujemy, że nie będzie mógł się oprzeć, by przesunąć dłonią po nagiej skórze. W sezonie letnim częściej i chętniej odsłaniamy plecy, więc przygotujmy się na błogie spojrzenia mężczyzn.

Uda

Uda są symbolem kobiecości. Szczupłe czy nie, nie matu najmniejszego znaczenia. Kobiety bardzo często mają kompleksy związane z ich rozmiarem, rozstępami czy cellulitem, ale panowie kompletnie nie zwracają na to uwagi. Podobają się im kobiece uda, które tylko proszą się o zmysłowy dotyk w chwilach sam na sam. Zostawiamy więc kompleksy i odsłaniamy uda, oczywiście wtedy, kiedy nadarzy się idealna ku temu okazja…

Stopy

Niezwykle atrakcyjną częścią kobiecego ciała są stopy. Pewnie słyszałyście o fetyszystach stóp. Miłośnicy zadbanych stóp uwielbiają je masować i całować. Dla niektórych to dość dziwne, ale o gustach się nie dyskutuje. Stopy mogą być pociągające dla faceta, więc jeśli mogą go podniecić, to nie mamy nic przeciwko temu.

Uszy

ciałoSkóra za uszami jest dobrze ukrwiona, dlatego aplikujemy tam perfumy. Małżowina uszna to doskonałe miejsce do zmysłowych pieszczot i pocałunków. Co najważniejsze, kobiety uwielbiają być całowane w tych okolicach. Zapewniamy, że taka gra wstępna dostarczy obydwojgu partnerom wielu przyjemnych wrażeń, włącznie z dreszczem na całym ciele. Nie pomijamy więc uszu, które są bardzo erotycznym miejscem na mapie ciała kobiety.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

pati25

6 lat temu

Mężczyźni lubią różne miejsca na ciele kobiety.Uwielbiają je dotykać,całować,pieścić.Ale ważne są też oczy kobiety.One zdradzają nasze uczucia.Oczy są zwierciadłem duszy 🙂

Aneta

6 lat temu

No i nie mozna zapomnieć o tym, że oczy mężczyzn wędrują tez zazwyczaj po kobiecych biustach ;-). Zwłaszcza teraz latem, kiedy jest sezon na duze dekolty 😉

Mindi

6 lat temu

Cóż, mężczyźni po prostu lubią kobiece ciała 🙂 Ale są miejsca, które ich bardziej pociągają. Wydaje mi się, że oprócz tych wymienionych lubią dotykać talii, miejsce nad krągłymi biodrami, oraz kolan.

dulcynea

6 lat temu

Ciało kobiety to mapa , którą można odkrywać . To piękne stwierdzenie .
To ciekawe co facetów kręci , mnie w ciele ludzkim (kobiety czy mężczyzny) bardzo interesują dłonie . Po twarzy zawsze na nich zawieszam wzrok.

Zostaw komentarz