Seks

Dlaczego mężczyźni udają orgazm?

dlaczego mężczyźni udają orgazm

Przywykliśmy do tego, że to kobiety udają orgazm, a mężczyźni mają go na zawołanie. Tymczasem nawet panom zdaje się symulować. Jak to robią? Dlaczego mężczyźni udają orgazm?

Prezerwatywa ze środkiem opóźniającym wytrysk

Mężczyźni uważają, że dłuższy seks równa się lepszy seks. Naczytali się, że kobiety wolniej dochodzą, dlatego starają się odwlec moment kulminacyjny na różne sposoby.  Niektórzy sięgają po prezerwatywę ze środkiem opóźniającym wytrysk. Niestety, substancja ta czasem wykazuje zbyt duże działanie znieczulające i mężczyzna nic nie czuje, nawet penetracji. W rezultacie wielu panów korzystających z tego rodzaju środków udaje orgazm, bo i tak wiedzą, że nie dojdą.

Za duży stres wywołany atrakcyjną partnerką

Mężczyźni czasem uważają, że ich partnerka jest z wyższej ligi, co dodatkowo ich deprymuje. Zamiast cieszyć się, że trafiła im się wspaniała kobieta, której inni mogą im tylko pozazdrościć, ci mocno stresują się erotycznymi igraszkami.  Efekt?  Trudno im osiągnąć orgazm, dlatego wolą go udawać. Warto nabrać więcej zaufania do partnerki, w końcu kobieta, która kocha, nie ocenia surowo. I można się z nią po prostu bawić seksem. Teraz nie wyjdzie, za jakiś czas spróbujemy znowu albo będziemy się namiętnie całować.

 

Dlaczego mężczyźni udają orgazm? Długi seks, ale bez szans na orgazm

Czasem mężczyzna dochodzi do wniosku, że już dosyć długo uprawia seks, ale przez stres, zmęczenie itp. i tak nie dojdzie, dlatego woli zakończyć stosunek, udając rozkosz. Kobiety kłamią w tej kwestii z dokładnie tych samych powodów.

Suchość i nieprzyjemne doznania w prezerwatywie

Czasem stosunek trochę trwa, a mężczyźnie robi się sucho i nieprzyjemnie w prezerwatywie. Aby pozbyć się dyskomfortu, postanawia jak najszybciej zakończyć stosunek i symuluje orgazm.  W tym przypadku na przyszłość warto pomyśleć o lubrykancie na bazie wody, który może okazać się nieoceniony.

Za dużo wypiłem

Drinki tylko do pewnego momentu pomagają się rozluźnić i nabrać odwagi. Nadmiar etanolu prowadzi do zaburzeń erekcji i braku satysfakcji. W rezultacie mężczyzna, który wypił za dużo, nie potrafi osiągnąć orgazmu i go udaje.

Aby nie obrazić partnerki

Niektórzy faceci udają orgazm, aby nie urazić swojej partnerki, którą kochają. Boją się bowiem, że ona weźmie to do siebie, że nie doprowadziła ich do orgazmu. Nie podnieca ich, jest za brzydka, czegoś jej brakuje. Chcąc jej oszczędzić zmartwień, symulują rozkosz.

Niespodziewane skurcze

Czasem mężczyzna po prostu musi szybciej skończyć, bo dopadają go skurcze lub bolą mięśnie. Szybki, teatralny orgazm wydaje się wtedy najlepszym rozwiązaniem problemu. Tymczasem można by po prostu powiedzieć o tym kobiecie. Na pewno by zrozumiała.

Jak mężczyźni udają orgazm?

Mężczyznom w udawaniu orgazmu pomaga prezerwatywa – kobieta nie czuje, czy doszło do wytrysku, ciemność – łatwiej ukryć fakt, że prezerwatywa jest pusta i szybkie zmycie się do łazienki, aby pozbyć się obciążającego „dowodu”.

Dodaj komentarz