Seks

Czy ona udaje orgazm?

czy ona udaje orgazm

O kobiecym orgazmie narosło sporo mitów, wielu mężczyzn można łatwo oszukać, po prostu pojękując. Panowie często nie wiedzą, jakie zmiany zachodzą w kobiecym organizmie podczas szczytowania. Nie zdają sobie także sprawy, że sygnały potrafią być naprawdę subtelne. Jak rozpoznać, czy ona udaje orgazm?

Czy ona udaje orgazm?

Krzyki i jęki, choć tak pożądane przez mężczyzn, niektórzy nawet zgłaszają się do seksuologa, że ich była wrzeszczała na pół osiedla, a obecna milczy, o niczym nie świadczą. Tak naprawdę niewiele kobiet wydaje z siebie tego rodzaju dźwięki podczas szczytowania. Głośno krzyczą i pojękują te panie, które niewiele wiedzą o orgazmie, bo go nie doświadczają, ale oglądały filmy i nauczyły się w ten prosty sposób udawać.  Tak naprawdę każda kobieta może w dowolnym momencie wydać z siebie taki dźwięk, to nic trudnego. Niektóre panie specjalnie pojękują po to, aby on jak najszybciej skończył i dał im spokój. Jeśli do tego dochodzą zachowania typu: kobieta nie pozwala po seksie na to, aby mężczyzna trzymał jej ręce na biuście, pupie czy w majtkach, to znak, że orgazm był udawany. Skoro było jej tak dobrze, to dlaczego ukraca sytuację, które mogą doprowadzić do powtórki?

Przyspieszony oddech i bicie serca

To są typowo fizjologiczne objawy orgazmu. Gdy znajdujemy się o krok od erotycznego spełnienia, nasze serce zaczyna szybciej bić, a krew krążyć, do tego dochodzi przyspieszony oddech. Nie oznacza to, że kobieta ma ciężko dyszeć, często jest to bardzo delikatna zmiana, ale świadczy o tym, że partnerka osiągnęła erotyczny szczyt.

Wilgotność pochwy

Wagina staje się wilgotna już podczas udanej gry wstępnej, ale podczas orgazmu ilość wydzieliny zdecydowanie wzrasta. Wynika to z silnego podniecenia i stymulacji. Niektóre panie, dość nieliczna grupa, mają nawet wytrysk.

Rumieniec

To także jeden z objawów zbliżającego się orgazmu. Gdy twarz kobiety czerwienieje, podobnie jak jej dekolt, to znak, że znajduje się o krok od erotycznego spełnienia. Podobnie działa na panie silne podniecenie w obecności właściwego mężczyzny.

Rytmiczne skurcze pochwy

Podczas orgazmu pochwa kobiety zaczyna się regularnie kurczyć, ta zmiana zachodząca w obrębie mięśni świadczy o erotycznym spełnieniu. Niestety, aby nauczyć się rozpoznawać skurcze, potrzeba nieco czasu, praktyki i dobrego poznania ciała obecnej partnerki.

Wtulanie się, pocałunki, czyli mniej oczywiste sygnały

Każda kobieta inaczej przeżywa orgazm, niektóre panie lubią się podczas niego wtulać całym ciałem w partnera. To zapewnia im równowagę i dodatkową rozkosz. Niektóre zaczynają się namiętnie całować, ściskają jego pośladki, oplatają ramiona etc.  Jeśli ona robi coś takiego, ale nie jęczy na pół bloku, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że mężczyzna stanął na wysokości zadania.  Kobiecy orgazm potwierdzają czasem także takie niewinne gesty jak wtulanie się po stosunku. Panie chcą się wówczas czuć bezpieczne. Jeśli coś pójdzie nie tak, seks nie był satysfakcjonujący, to partnerka raczej nie będzie chciała się splatać nago w miłosnym uścisku, gdyż grozi to powtórką z rozrywki w środku nocy.

Dodaj komentarz