Kultura Styl życia

Wygraj książkę Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju Joanny Jax!

Zemsta i przebaczenie

Kolejny tom emocjonującego cyklu Joanny Jax! Tym razem czytelnicy przeniosą się do Doliny spokoju, ale czy rzeczywiście bohaterowie powieści będą wiedli spokojne życie? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie się o tym przekonać, wygrywając egzemplarz książki Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju!

Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju – Joanna Jax

Bohaterowie próbują odpowiedzieć sobie na pytania, co jest w życiu najważniejsze i czym dla nich jest prawdziwe szczęście. Niektórym z nich przyjdzie zapłacić za to najwyższą cenę, a tkwiące w ludzkich duszach demony kolejny raz dadzą o sobie znać. Inni po wielu życiowych dramatach odnajdą spokój i swoje miejsce na ziemi. Dla kogo los okaże się łaskawy, a kogo nie oszczędzi? Jak wiele determinacji musi mieć w sobie człowiek, by poświęcić tak wiele dla miłości? Czym jest prawdziwa przyjaźń w egoistycznym, brutalnym świecie? Co zwycięży – zemsta czy przebaczenie?

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju!

Aby wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju Joanny Jax, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czym dla Ciebie jest dolina spokoju?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 1.05.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Dolina spokoju”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 1.05.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagrody – 2 egzemplarzy książki Zemsta i przebaczenie. Tom VI. Dolina spokoju jest Wydawnictwo Videograf.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Videograf, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz