sephora podkład korygujący

Podkład to taki kosmetyk, który musi być dla nas idealnie dopasowany do rodzaju cery i jej koloru. Sephora podkład korygujący to kosmetyk nowej generacji, spełniający wysokie wymagania kobiet. Co wyróżnia ten fluid?

Podkład korygujący

Nieskazitelna i wygładzona cera jest możliwa z podkładem od Sephora Collection. Kosmetyk nadaje cerze blasku, ale niweluje nieestetyczne świecenie się skóry. Cera staje się jasna i świeża. Podkład bardzo dobrze stapia się ze skórą, pięknie wyrównując jej koloryt. Wygładza i zapewnia efekt promiennej cery. Jednocześnie kryje niedoskonałości i nie obciąża skóry.

sephora podkład korygujący

Lekki podkład

Sephora Collection oferuje podkład, którego lekka formuła sprawia, że już niewielka ilość kosmetyku wystarcza do makijażu. Kosmetyk nie jest wyczuwalny na skórze, ale za to daje zniewalający efekt promiennej skóry o jednolitej barwie. Ma wszystko to, czego wymagamy od dobrego podkładu. Jest trwały, więc makijaż spokojnie utrzyma się cały dzień.

Wygodna aplikacja

Podkład korygujący ukryty jest w szklanym opakowaniu z wygodną pompką. Dzięki takiemu rozwiązaniu dozujemy tyle kosmetyku, ile potrzebujemy. Z łatwością nałożymy go przy pomocy pędzli do makijażu, palców czy gąbki. Opakowanie zawiera czarno-srebrną nakrętkę, która skutecznie chroni kosmetyk. Podkład korygujący Sephora Collection  jest dostępny w aż 12 odcieniach. Każda z kobiet bez problemu znajdzie odcień idealny dla swojej cery. Kosmetyk jest dostępny w sklepach marki Sephora.

Cena: 62,00 zł