Gorący temat! Konkursy Kultura Styl życia

Wygraj najnowszą powieść Hanny Cygler pt. Nowe niebo!

nowe niebo

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Dom Wydawniczy Rebis ufundował pięć egzemplarzy powieści Hanny Cygler pt. Nowe niebo. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Matylda Halman stawia wszystko na jedną kartę i wraz z osieroconymi przez brata dziećmi emigruje za ocean. Trafia do Winony w Ameryce, gdzie już wcześniej osiedliło się wielu Kaszubów. Zderzenie z nową rzeczywistością jest twarde. Los nie oszczędza rodziny Halmanów, jednak ani Matylda, ani jej podopieczni się nie poddają. Walczą o lepsze życie, choć jego ścieżki są kręte i pełne wybojów. Najtrudniejszą wybiera Felicja, ulubienica Matyldy, która chce być sobą. A to kosztuje…

Czy bohaterowie odnajdą się w nowym świecie? Czy otworzy się przed nimi nowe niebo?

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści obyczajowe, których akcja rozgrywa się zarówno współcześnie, jak i w minionych dekadach.  Przez dziennikarzy i krytyków literackich okrzyknięta polskim Jeffreyem Archerem w spódnicy. Cygler jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystującą historie z życia wzięte (jak w przypadku powieści Tylko kochanka), które podrasowuje fabularnie, umiejętnie posługując się schematami prozy gatunkowej (romansu, kryminału czy sensacji).

Wygraj najnowszą powieść Hanny Cygler pt. Nowe niebo!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Hanny Cygler pt. Nowe niebo, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jaką trudną drogę wybrała Felicja? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Jakie książki wchodzą w skład dorobku literackiego Hanny Cygler? Podaj trzy tytuły inne niż Nowe niebo. W celu udzieleniu odpowiedzi na to pytanie skorzystaj ze strony internetowej

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 27.04.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Nowe niebo”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 27.04.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Nowe niebo Hanny Cygler jest Dom Wydawniczy Rebis.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Dom Wydawniczy Rebis w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl.
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

Mindi

4 lata temu

Kolejny świetny konkurs z nagrodami książkowymi. Mam kilka książek tej autorki, bo pisze ciekawe powieści, na tę także mam ochotę, mam dużo miejsca w biblioteczce 🙂 Jak wpadnę na jakiś sensowny pomysł to napiszę odpowiedź.

Irena

4 lata temu

Super. Postaram się coś napisać, chociaż nie mam szczęścia w konkursach tutaj. A fajnie byłoby przeczytać jakąś nowość.

Zostaw komentarz