Seks

Mężczyźni i kobiety wybrali swoje ulubione pozycje seksualne. Poznaj zaskakujące wyniki!

pozycje seksualne

Każdy człowiek ma inne preferencje. Jeden woli szybki numerek, drugi długi i namiętny seks. Niektórym wystarczą pozycje zapewniające bliskość, drudzy sięgają po gadżety erotyczne. Mogłoby się wydawać, że tyle upodobań, ilu ludzi, w rzeczywistości jednak jesteśmy dość zgodni co do ulubionej pozycji seksualnej. Poznaj ulubione pozycje seksualne kobiet i mężczyzn!

Pozycja na pieska łączy kobiety i mężczyzn

Z badań amerykańskich naukowców wynika, że obie płcie w sposób szczególny lubią pozycję na pieska. Aż 35% ankietowanych wybrało właśnie ją. Kobiety wskazywały tutaj na naprawdę głęboką penetrację i stymulację punktu G, która doprowadza do rozkoszy. Natomiast u mężczyzn pozycja na pieska budzi atawistyczne zachowania. Co tu dużo mówić, panowie lubią dominować, a nam się to podoba, gdyż w tej pozycji jest naprawdę przyjemnie.

Mężczyźni wolą pozycję na kowbojkę, a kobiety misjonarską

Niestety, na pozycji na pieska upodobania kobiet i mężczyzn zaczynają się rozjeżdżać. Panie lubią pozycję misjonarską za bliskość z partnerem. Natomiast mężczyźni preferują kowbojkę ze względu na walory wizualne, jakie zapewnia. Możliwość podziwiania atrakcyjnego ciała partnerki stanowi dla nich silny bodziec stymulujący.

O czym fantazjują panie?

Panie marzą o seksie na stole i na stojąco, gdyż zapewnia im niesamowite doznania. To także doskonałe rozwiązanie, ponieważ w tego rodzaju pozycjach łatwiej osiągają orgazm. Seks na stole silnie pobudza kobiecą wyobraźnię, gdyż ma w sobie coś niegrzecznego, a zarazem jest wygodny. Z kolei seks na stojąco kojarzy się z czymś dzikim i nieposkromionym.

O czym marzą mężczyźni?

Mężczyźni chcieliby wypróbować seks analny, od którego panie raczej odrzuca ze względu na ból. Pamiętajmy, że odbyt nie jest tak rozciągliwy jak pochwa i czasem nawet lubrykanty nie pomagają. Poza tym anal niesie ze sobą wysokie ryzyko infekcji intymnych. Panów kręci też pozycja 69 w wersji stojącej.

Dodaj komentarz