Seks

Co może przynieść orgazm kobiecie, a mężczyźni o tym nie wiedzą?

kobiecy orgazm

Dla mężczyzn często seks równa się penetracja. Są przekonani, że tylko w ten sposób mogą doprowadzić partnerkę do orgazmu. Jak im to nie wychodzi, popadają we frustrację. Tymczasem panie nie dzielą orgazmów na lepsze i gorsze. Najważniejsze, że jest im cudownie. Co może przynieść orgazm kobiecie, a mężczyźni o tym nie wiedzą?

Odpowiedni nastrój

Jeśli stworzysz odpowiedni, erotyczny nastrój, w którym seksualne napięcie aż wisi w powietrzu, w jej głowie zaczną rodzić się zmysłowe scenariusze. W rezultacie gdy zaczniesz jej dotykać podczas gry wstępnej, ona może być tak rozpalona, iż dojdzie pod wpływem twoich pieszczot i obrazów, które powstały w jej głowie.  Zapewne zauważyłeś, że kobiety zachwycają się Greyem. Sama książka nie jest może najwyższych lotów, większość jej czytelniczek nie lubi BDSM, ale odczuwa satysfakcję z lektury. Dlaczego? Bo autorka, jak na kobietę przystało, wie, jak zbudować napięcie seksualne, które przenosi się na czytelniczki i sprawia, że krew w ich żyłach zaczyna szybciej pulsować. Czym może być erotyczny nastrój? Kulturalną wiadomością z podtekstem, którą wyślesz jej w środku dnia. Pocałunkami, którymi będziesz ją obsypywał od początku spotkania. Objęciem ją w talii lub pod biustem i przyciągnięciem do siebie. Trzymaniem ręki na jej udzie. Włożeniem ręki podczas spaceru do kieszeni jej spodni. Trzymaniem rąk pod jej biustem, gdy oglądacie razem film. To może być także jakiś komplement nt. wyglądu, aby wzmocnić jej poczucie atrakcyjności i zachęcić do erotycznych igraszek.

Bardzo długie pocałunki z języczkiem, gdy ona siedzi okrakiem na partnerze

To może wydawać się mężczyznom dość dziwne. Co mają takie czułości wspólnego z orgazmem? Otóż okazuje się, że mogą być bardzo stymulujące. Pocałunki z języczkiem, jeśli mężczyzna naprawdę zna się na rzeczy, stymulują mnóstwo zakończeń nerwowych i sprawiają ogromną frajdę. Do tego dochodzi ich erotyczny wymiar, który stanowi dla kobiet silny bodziec podniecający. Siedzenie okrakiem na partnerze też jest pobudzające, poruszając się w trakcie, kobieta może stymulować łechtaczkę i dojść jeszcze przed seksem.

Ugniatanie pośladków podczas seksu

Klapsy i przemoc to nie są pobudzająco-podniecające czynniki. Ale niektórzy panowie mają naprawdę sprawne ręce. Potrafią ugniatać pośladki z wyczuciem. Nie można ich za mocno ściskać, bo powstaną siniaki, które potem zwyczajnie bolą.  Ale nie trzeba też być tak delikatnym jak przy piersiach. Przypomnij sobie, jak ostatnio ugniatałeś pośladki swojej partnerki i spróbuj dotykać je w podobny sposób. Możesz zawsze zapytać: czy jestem delikatny? Kobiety lubią rytmiczne ugniatanie pośladków, zwłaszcza w pozycji na jeźdźca, na pieska etc.

Muskanie brodawek przy sutkach

Brodawki to czerwone, wystające elementy na piersiach. Są bardzo wrażliwe na dotyk i muskając je opuszkami palców, możesz ją doprowadzić do rozkoszy.  Dobrze sprawdzają się też pocałunki piersi i kreślenie kółek  opuszkami palców. Można też brać piersi w ręce, ale nie ciągnąć i nie ściskać za mocno. Gdy kochacie się i masz wolne ręce, możesz chwycić ją za piersi, ale tak, jakby twoje dłonie były miseczkami od stanika i miały je dobrze podtrzymywać.  Reasumując, mniejsze piersi są wyjątkowo podatne na dotyk i pieszczoty. Ich właścicielki mogą łatwo osiągnąć orgazm sutkowy pod warunkiem, że mężczyzna umie je delikatnie dotykać i nie przygniata ich jak mammograf. Twoje ręce mają być jako dobrze dopasowany stanik, wtedy doprowadzą ją do rozkoszy.

Przyleganie całym ciałem w trakcie miłosnych uniesień

Kobiety to niesamowicie podnieca, gdy mogą przylegać do mężczyzny całym ciałem. Zwróć uwagę, że dla pań takie cytaty z piosenek jak „ja uwielbiam, kiedy nasze ciała są złączone, kiedy cały w twoich objęciach tonę” to niezłe afrodyzjaki.  To jest właśnie ten element, który uruchamia kobiecą wyobraźnię i sprzyja uzyskaniu orgazmu.

Pocałunki w szyję

Szyja jest pełna zakończeń nerwowych, ale pocałunek w tę część ciała uchodzi wśród płci pięknej jako naszpikowany erotyką.  Dlatego nie szczędź jej namiętnych pocałunków w szyję. Jeśli zrobisz to umiejętnie, a następnie zejdziesz niżej do dekoltu i piersi, to na pewno będzie jej bardzo przyjemnie.

Komplementy w trakcie seksu

Powiedz jej coś miłego w trakcie erotycznych igraszek. Niech to będzie komplement związany z wyglądem: np. pragnę cię/ale na mnie działasz/lubię takie drobne kobiety jak ty/ podobają  mi się twoje pośladki/wow, jaką masz jędrną pupcię.

Stymulacja łechtaczki i warg sromowych

Zewnętrzne strefy intymne – łechtaczka, wargi sromowe to miejsca, które delikatnie dotykając palcami, można naprawdę doprowadzić kobietę do orgazmu. Będzie jej bardzo przyjemnie, jeśli w trakcie gry wstępnej lub penetracji zaczniesz ją dotykać właśnie w tych miejscach.  Pamiętaj jednak o tym, aby nie stymulować ich za mocno.

Dotykanie jej po całym ciele, gdy ma na sobie ubranie

To bardzo mocno podnieca kobiety, gdyż daje nadzieję na więcej i pobudza wyobraźnię. Kobiety lubią być dotykane, dlatego nie bój i zacznij ją gładzić po całym ciele, początkowo przez ubranie, a potem wkładając rękę pod bluzkę lub spodnie. Możesz też położyć ręce na jej piersiach, gdy coś razem oglądacie. To jest bardzo ekscytujące i sprzyjające szczytowaniu.

Dodaj komentarz