Miłość i związki

Dlaczego pocałunki są tak ważne dla kobiet?

namiętny pocałunek

Mężczyźni nie przywiązują do pocałunków aż takiej wagi jak kobiety. Oczywiście nie wszyscy, czasem zdarzają się wyjątki. Niemniej dla pań pocałunki są ważne, podobnie jak przytulanie, obejmowanie czy trzymanie za rękę. Każda lubi inną formę pocałunków, niemniej wszystkie kobiety są raczej zgodne: lubimy, gdy mężczyźni nas całują. Dlaczego pocałunki są tak ważne dla kobiet?

Francuskie pocałunki nie tylko podczas gry wstępnej i seksu

Delikatne muśnięcia, odważniejsze pocałunki bez języczka, francuskie pocałunki i całusy w policzek lub czoło. Pocałunek niejedno ma imię. Grunt to poznać preferencje drugiej osoby. Niektóre kobiety uwielbiają długie, francuskie pocałunki i bardzo chcą, żeby ich faceci sprawiali im w ten sposób przyjemność. Aby całowali je z języczkiem zarówno podczas gry wstępnej, jak i seksu oraz tuż po nim. Panie lubią też, gdy francuskie pocałunki są im serwowane przez mężczyzn podczas spaceru, imprezy etc., czyli w wielu codziennych sytuacjach, które nie zawsze bezpośrednio prowadzą do seksu. Wiele zależy od temperamentu pań. Jedne uwielbiają francuskie pocałunki, które są namiętne, ponieważ pobudzają ich pożądanie i podnoszą temperaturę w relacji z mężczyzną. One będą chciały całować się  z języczkiem także na powitanie i pożegnanie. Będzie to dla nich bardzo zmysłowe doznanie. Po czym poznać, że kobieta lubi francuskie pocałunki i nigdy nie ma ich dość? Po tym, że gdy jest całowana  w ten sposób, odwzajemnia pocałunki i trwają one naprawdę długo. O pozytywnym odbiorze, świadczy też zarzucanie rąk na szyję mężczyzny.

Namiętny całus w szyję da jej znać, że masz na nią ochotę

Miłośniczki francuskich pocałunków często lubią całusy w szyję, kark i dekolt.  Warto o tym pamiętać i nie szczędzić takich pieszczot zwłaszcza podczas gry wstępnej. Pocałunkiem w szyję można zasygnalizować kobiecie, że pora zbierać się z kawiarni/restauracji, bo mamy ochotę na upojną noc. Kobiety lubią takie erotyczne, subtelne sygnały.

Delikatne muśnięcia w usta

Nie wszystkie kobiety preferują francuskie pocałunki, niektóre wolą lekkie muśnięcia w usta. Jeśli widzisz, że kobieta ma bardziej zaciśnięte wargi i sama tylko muska cię ustami, to znak, że taką formę pieszczot lubi. Warto mieć to na uwadze. Jeśli kobieta przerywa bardziej namiętne pocałunki, nie odwzajemnia ich lub odruchowo zaciska usta, ale sama delikatnie cię muska, to znak, że musisz zrezygnować z mokrych pocałunków na rzecz tych delikatniejszych.

Niewinne pocałunki w zatłoczonych miejscach

Nie zawsze okoliczności pozwalają na francuskie pocałunki, nawet ich miłośniczki muszą się czasem powstrzymać, bo np. nie wypada okazywać sobie namiętności podczas imprez firmowych. W takich sytuacjach sprawdzą się niewinne pocałunki w czoło, policzek czy włosy. Kobiety lubią takie drobne gesty, nawet jeśli na co dzień preferują pocałunki  z języczkiem, ponieważ całusy w policzek stanowią doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy okazać sobie czułość w miejscach publicznych np. w kolejce w sklepie.

Dlaczego pocałunki są tak ważne dla kobiet?

Dla kobiet pocałunki to wyraz bliskości i czułości, panie lubią być nimi obsypywane niezależnie od okazji. Ponadto pocałunki, zwłaszcza te z języczkiem, rozbudzają kobiece pożądanie i stanowią doskonały element gry wstępnej. Mężczyzna, który chce, aby kobieta wciąż pragnęła tylko jego, powinien podsycać jej pożądanie, regularnie całując ją w usta, nie tylko podczas seksu, ale przy każdym spotkaniu. Panie są tutaj dość konsekwentne. Jeśli raz przełamaliście lody, doprowadziliście do namiętnego pocałunku, możecie śmiało całować kobietę podczas kolejnych spotkań. O jakimkolwiek odrzuceniu nie ma tutaj mowy. Trzeba tylko pamiętać o kontekście sytuacyjnym – nie całujemy z języczkiem na imprezach firmowych, urodzinach babci, w kolejce w supermarkecie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby zrobić to podczas spaceru czy powitania, tudzież pożegnania. Całus w usta na pożegnanie gwarantuje, że kobieta nie będzie potrafiła przestać o tobie myśleć w kontekście erotycznym.

Jeśli nie wiesz, kiedy ją pocałować, to obejmij ją zdecydowanie w pasie, przytul mocno do siebie, pogładź jej włosy i możesz przejść do pocałunku. To parę drobnych gestów, dzięki którym kobieta wie, co się święci i będzie gotowa na pocałunek.

Dodaj komentarz