Seks

Boję się, że nie sprawdzę się jako kochanek

boję się że będę kiepskim kochankiem

Kobiety na ogół obawiają się, że ich ciało zostanie ocenione krytycznie. Facet powie im coś przykrego albo utnie z nimi kontakt, bo go nie podniecają. Woli większe biusty, płaskie brzuchy i duże pośladki. Z kolei mężczyźni często myślą sobie: boję się, że nie sprawdzę się jako kochanek. Mamy jednak dobrą wiadomość, początki mogą być trudne, ale w końcu wszystko się uda.

Trening czyni mistrza

Jak uczyłeś jeździć się na rowerze, też od razu nie szło ci perfekcyjnie. Seks też trzeba wytrenować ze stałą partnerką, aby nauczyć, na jakie pieszczoty reagują wasze ciała.  W ogóle nie przejmuj się, że pierwszy czy drugi seks nie był perfekcyjny. Skoro ona chciała się przytulić do ciebie po wszystkim, to poszło ci lepiej, niż sądzisz. Nie bądź dla siebie taki krytyczny. Nawet ludzie z dużym doświadczeniem seksualnym, gdy trafiają na nowego partnera, muszą się z nim zgrać. To wymaga czasu. To, że nie wszystko wychodzi perfekcyjnie, to nie dowód na brak doświadczenia, bycie kiepskim kochankiem etc. Po  prostu musicie razem potrenować. Im regularniej będziecie uprawiali seks, tym lepiej. Sam zauważysz, że po tygodniu, w którym często pozwalaliście sobie na erotyczne igraszki, idzie wam coraz lepiej. Ty wiesz, co ona lubi, ona wie, co lubisz ty. Jesteście bardziej zgrani, mniej skrępowani, nabieracie pewności siebie. Coraz rzadziej zdarzają się sytuacje, w których wyglądacie i zachowujecie się niezdarnie. Seks będzie dla was przyjemnością, a nie dodatkowym źródłem stresu.

Seks to zabawa, a nie egzamin

Pamiętaj, że seks to dobra zabawa,  a nie egzamin, dlatego nie musisz do niego podchodzić tak poważnie. Dotykajcie się, całujcie, nie żałujcie sobie pieszczot. Już jest miło prawda? Może być co najwyżej jeszcze fajniej, jak na luzie podejdziecie do finału. Nie zadaniowo, a bardziej odkrywczo i hedonistycznie. Nie myśl o tym, czy osiągnięcie orgazm, będziesz miał super erekcję, po prostu działaj z wyczuciem. Wiesz, dlaczego ona bardzo wysoko ocenia wasze erotyczne igraszki, a ty bardzo nisko? Bo kobieta cieszy się z tego, że ją dotyka taki przystojniak jak ty, to ją dodatkowo podnieca i intensyfikuje doznania. Docenia to, że o nią dbasz i jesteś dla niej delikatny. A ty martwisz się, że bo to nie była pełna erekcja, ona nie doszła podczas penetracji, wytrysk za szybko nastąpił. Za drugim razem kombinujesz z prezerwatywami z dodatkiem znieczulającego lubrykantu, tak skupiasz się, żeby penis nie wypadł i robić wszystko, jak należy, że znowu nie wychodzi przez stres i za duże znieczulenie. Zmień podejście.  Pomyśl, jak fajnie jest dotykać swojej pięknej partnerki, za którą oglądają się inni faceci na ulicy. To ty jesteś tutaj zwycięzcą. Może pozachwycać się jej pięknem, a poczujesz, jak twoje podniecenie narasta. Bawcie się seksem. Coś nie wyjdzie, obróćcie to w żart, dajcie sobie całusa, przytulcie się. Dużo się dotykajcie, całujcie, gładźcie po całym ciele. Jak osiągniecie orgazm, to super, jak po prostu będziecie ekscytować się swoją bliskością, też super. Podczas seksu pełnego pieszczot zawsze się wygrywa i osiąga sukces. Udany seks to nie tylko orgazm, ale wiele drobiazgów.

Więcej luzu i otwartości

Coś nie wyjdzie, żartujcie. Bądźcie dla siebie mili, życzliwi i uśmiechnięci. Nie bójcie się próbować nowych rzeczy, pozycji, eksperymentować z seksowną bielizną i różnymi miejscami na seks.  Postawcie na większą otwartość i luz, a seks sam zacznie wam wychodzić. Teraz problem tkwi prawdopodobnie w głowie mężczyzny, który żyje w przeświadczeniu, że jest beznadziejnym kochankiem. Kobieta z kolei może przejmować się, że nie wychodzi, bo cię niedostatecznie podnieca. Mówcie sobie miłe rzeczy. Tak bardzo mnie kręcisz – te słowa mogą zdziałać prawdziwe cuda.  Przestańcie skupiać się na swoich wyimaginowanych brakach. Pomyślcie o tym, że będziecie mogli się wzajemnie dotykać i jeśli to zakończy się orgazmem w trakcie penetracji, to super, a jeśli nie, też fajnie, bo pieszczoty też są przyjemne.

Zaufaj partnerce

Spróbuj jej zaufać. Nigdy cię nie wyśmiała, często chwali, widzi w tobie mnóstwo zalet. Jest dla ciebie czuła i wyrozumiała, dlatego nie bój się, że z ciebie zakpi lub odejdzie, gdy coś pójdzie nie tak. Ona wciąż chce z tobą być.  Nie bój się jej negatywnych reakcji, tylko kochaj się z nią częściej.

Możesz ją zadowolić na wiele sposobów

Nie zapominaj o tym, że kobiety są bardzo wrażliwe na dotyk. Jak wiesz, jak jej dotykać, możesz ją doprowadzić do orgazmu w inny sposób.  Jeśli jest szczupła, masz naprawdę szerokie pole manewru. Delikatne pieszczoty piersi – całowanie, lizanie, dotykanie opuszkami palców, ściskanie pośladków z wyczuciem w pozycji na jeźdźca, pocałunki z języczkiem, pocałunki w szyję i wewnętrzną stronę ud. Wiesz, jakie to dla niej cudowne doznania? Możesz też pieścić palcami łechtaczkę, uprawiać z nią seks oralny.

Pamiętaj, że ona też cię kocha i jest dla ciebie wyrozumiała

W ogóle pomyśl o tym, że ona też cię kocha i naprawdę lubi, jak ją dotykasz. Wasze erotyczne igraszki mają dla niej nieco szerszy wymiar i potrafi docenić rzeczy, których ty w ogóle nie dostrzegasz.  Przytulaj ją mocno podczas seksu, całuj, a zobaczysz, że będzie tym faktem zachwycona, podobnie jak samym seksem, nawet jeśli w twoim mniemaniu coś poszło nie tak.

Unikaj gadżetów i cudownych specyfików

Mężczyźni szukają natychmiastowej pomocy w sex shopach. Sięgają po lubrykanty, które mają osłabić doznania w trakcie penetracji, biorą tabletki na podtrzymanie erekcji, chociaż nie muszą. Tymczasem to wszystko bardziej im szkodzi, niż pomaga. Spróbuj się  z nią kochać tak, jak lubi, a jeśli dojdziesz za szybko, to trudno. Ona uzna to za komplement, większość kobiet uważa, że to dlatego, że tak mocno działają na swojego faceta.  To je podnieca i to jest doskonały moment, żebyś zaczął ją całować z języczkiem i dotykać łechtaczki. Zobaczysz, że i ona po chwili dojdzie, tylko w inny sposób.

Problemy z erekcją? Postaw na luz i pieszczoty

Masz problemy z erekcją, bo się zestresowałeś? Spróbuj się odprężyć, oddając wzajemnym pieszczotom. Oderwiesz się od czarnych myśli i za chwilę będziesz mógł dalej uprawiać seks.  Zawsze możesz powiedzieć, że tak bardzo cię kręci, że się stresujesz i to z tego wynikają problemy. Ona to zrozumie.

Dodaj komentarz