związek z facetem

Nie w każdej relacji układa się idealnie, ale są pewne aspekty, które przemawiają raczej za rozstaniem, a nie kontynuowaniem znajomości. Ty inwestujesz, zwłaszcza emocje, a nie jest to warte niczego. Sprawdź, czy tracisz czas na taki związek!

Często płaczesz przez faceta

Łzy pojawiają się w naszym życiu, ale raczej chcemy płakać ze szczęścia niż smutku czy złości. Facet, który doprowadza kobietę do łez, nie powinien nazywać siebie prawdziwym mężczyzną. Co to za związek, w którym średnio raz w tygodniu płaczesz przez faceta? Nie ma sensu tkwić w takiej relacji, która wykańcza cię psychicznie i energetycznie. Tym bardziej, jeśli facet zupełnie nie przejmuje się twoimi reakcjami i uważa, że z jego strony wszystko jest w normie.

On nie chce rozmawiać

Nie uważasz, że związek z facetem, który nie chce rozmawiać na poważne tematy nie ma przyszłości? Po co to ciągnąć? Przy takiej osobie nigdy nie będziesz miała należytego wsparcia. Jeśli twój mężczyzna nie chce cię wysłuchać, unika rozmów na temat problemów, masz zostać z tym wszystkim sama? Skoro teraz tak się dzieje, nie oczekuj, że facet nagle się zmieni i otworzy się dla ciebie. To tak nie działa. Po prostu potrzeba ci kogoś, kto będzie dawał z siebie tyle samo, ile serca dajesz ty.

Nie czujesz tego, co powinnaś czuć

Pewnie kojarzysz to niezwykłe uczucie, które pojawia się, gdy poznajesz wartościową osobę. Wtedy czujesz, że jest bliska twemu sercu. Możesz jej nie znać zbyt dobrze, ale to coś, coś wyjątkowego pojawia się w twoim sercu. Czy czujesz to przy swoim mężczyźnie? Tęskno ci, gdy nie ma go blisko? Jeśli nie, być może to nie jest osoba, którą kochasz i z którą powinnaś budować piękną przyszłość.

Przeprasza cię, ale się nie zmienia

Ile razy słyszałaś przeprosiny? Facet ciągle cię przeprasza, ale nie robi nic, co mogłoby to zmienić. Przecież nie chcesz wysłuchiwać takich słów, tylko pragniesz być szczęśliwa. Tracisz czas na związek z osobą, która wcale nie zamierza się poprawić. Nieustannie będzie cię przepraszać, a tobie będą towarzyszyć rozczarowania i stres. Czy tego oczekujesz od swojego związku?

Wciąż nie poznałaś jego bliskich

Poznanie rodziny to ważny krok w związku i całkiem normalne zachowanie. Jeśli ktoś pojawia się w naszym życiu, chcemy by stał się jego częścią. Poznanie rodziny to kwestia czasu. Mogą to być tygodnie czy miesiące, ale na pewno nie lata. Jeśli facet wciąż nie przedstawił cię swoim rodzicom, być może ma ku temu powód. Problem pojawia się wtedy, kiedy nie chce ci tego logicznie wytłumaczyć. Może nie planuje z tobą przyszłości i dlatego nie ma zamiaru wprowadzać cię do rodziny.

Nigdy nie jesteś na pierwszym planie

związekZnasz to uczucie, kiedy zawsze jest coś ważniejsze od ciebie? Mężczyzna spycha cię na drugi plan, bo to jego osoba, potrzeby i plany się na piedestale. Nie powinno tak być, ponieważ w związku tak samo liczą się oboje z partnerów, a przynajmniej powinni. Jeśli czujesz, że nie jesteś ważna dla drugiej osoby, być może tracisz czas na ten związek. Zasługujesz przecież na to, by być kochaną.

Katarzyna Antos