Miłość i związki

10 znaków, że ona nie widzi świata poza tobą

10 oznak że ona świata poza tobą nie widzi

Spotykasz się z kobietą, coraz bardziej ci na niej zależy, ale nie jesteś pewien, czy ona odwzajemnia twoje uczucia i traktuje cię poważnie. Przedstawiamy 10 znaków, że ona nie widzi świata poza tobą i nie musisz się obawiać, że zdradzi cię z innym lub zostawi.

Interesuje się twoim życiem

Kobieta, która nie widzi świata poza mężczyzną, interesuje się jego życiem. Wszystko jest dla niej ważne, w tym jego pasje, sukcesy, zmartwienia itp. Jeśli ona dopytuje cię o różne rzeczy, to wiedz, że szczerze się tobą interesuje, bo wszystko, co związane z tobą, jest dla niej ważne i intrygujące.

Jest zachwycona twoimi osiągnięciami i szczerze cię podziwia

Kobiety mają to do siebie, że na ich szczery zachwyt z reguły trzeba sobie zasłużyć. Jeśli ona zachwyca się tym, co zrobiłeś i szczerze cię podziwia, to na pewno jesteś dla niej kimś wyjątkowym. Zaimponowałeś jej? To cudownie, tak trzymaj!

Pamięta wszystkie szczegóły, o których jej opowiadałeś

Ona pamięta dosłownie wszystko. Kiedy masz zajęcia, co chciałeś naprawić, co lubisz oglądać etc. Kobieta, która nie widzi świata poza mężczyzną, będzie zapamiętywała każdy szczegół, o którym jej powiedziałeś. Jesteś dla niej absolutnym numerem jeden, dla którego warto wygospodarować specjalne miejsce w swojej pamięci.

10 znaków, że ona nie widzi świata poza tobą. Nie krytykuje cię i nie atakuje

Kobieta, dla której naprawdę wiele znaczysz, nie krytykuje cię, bo w pełni akceptuje cię takiego, jakim jesteś. Spokojnie, ona dostrzega też twoje wady, ale najwyraźniej doszła do wniosku, że twoje zalety z nawiązką je kompensują. Gdy się kogoś traktuje poważnie, to dostrzega się jego wady, ale też rozumie, że ideały nie istnieją. Każdy ma jakieś przywary i należy się z tym pogodzić.

W twoim towarzystwie często się śmieje

Tylko wyjątkowy mężczyzna może sprawić, że z jej twarzy praktycznie nie schodzi uśmiech. To znaczy, że przy tobie jest bardzo szczęśliwa i zapomina o wszelkich troskach. To także potwierdzenie, że udało ci się stworzyć poczucie bezpieczeństwa.

Uwielbia, jak ją przytulasz i dotykasz

Kobieta, która świata poza tobą nie widzi, będzie chciała, żebyś jak najczęściej ją dotykał. Nie będzie miała nic przeciwko, abyś robił to także w miejscach publicznych. Nawet obejmowanie połączone z łapaniem za pośladki będzie dla niej czymś miłym i akceptowalnym.

W nocy chętnie się w ciebie wtula choć na chwilę

To, że jesteś dla niej naprawdę ważny i wyjątkowy, poznasz po tym, że w nocy będzie chętnie wtulała się w ciebie choć na chwilę. To bowiem daje jej poczucie bezpieczeństwa i szczęście. Na pewno warto pokazać, że akceptujesz tego rodzaju gesty, mocno ją obejmując.

Nie ma nic przeciwko, abyś zasypiał z rękami w jej majtkach czy na piersiach

Jeśli jesteś dla niej wyjątkowym facetem, nie będzie protestowała, gdy będziesz zasypiał z ręką w jej majtkach czy na piersiach. Kobieta, której zależy na mężczyźnie, cieszy się z tego rodzaju gestów. Wyzwalają one w niej same pozytywne odczucia.

Często prosi cię o radę

Kobiety rzadko proszą innych o radę, jeśli zatem to właśnie do ciebie pisze z różnego rodzaju zapytaniami, to znaczy, że traktuje cię jako eksperta w swojej dziedzinie. Nie traktuj tego jako wykorzystywania, lecz wyraz uznania i zaufania oraz tego, że ciągle o tobie myśli.

Liczy się z twoim zdaniem

Kobieta, która jest tobą zachwycona, będzie liczyła się z twoim zdaniem. Na pewno nie pominie uwagi nt. części garderoby, w której chcesz ją zobaczyć.  Jeśli skomplementujesz jakąś część jej ciała, na pewno będzie z niej dumna i zacznie chętniej ją podkreślać.  Gdy widzisz, że pozytywnie reaguje na twoje komplementy i naprawdę w nie wierzy, to bardzo dobry prognostyk na przyszłość.

Dodaj komentarz