Miłość i związki

7 znaczników udanej relacji kobiety z mężczyzną, które chronią przed zdradą

jak uniknąć zdrady

Udana relacja kobiety z mężczyzną opiera się na wielu czynnikach. Niemniej występowanie pewnych z nich skutecznie chroni nas przed niewiernością. Przedstawiamy 7 znaczników udanej relacji kobiety z mężczyzną, które chronią przed zdradą.

Silna namiętność

Jeśli druga połówka działa na ciebie tak, że w środku pracy masz ochotę wyjść z biura i kochać się z nią namiętnie w samochodzie, na blacie kuchennym czy gdziekolwiek indziej, to bardzo dobry znak. Wbrew pozorom namiętność to jeden z elementarnych czynników w relacjach damsko-męskich. Możemy sobie oczywiście wmawiać, że najważniejsze jest wnętrze, że ta osoba sporo zyskuje przy bliższym poznaniu, ale prawda jest taka, że jeśli nigdy nie pociągała nas tak, że ciągle myśleliśmy o seksie z nią, to ryzyko zdrady jest wysokie. Wspaniały charakter jest dużym atutem. Ale  zapewne masz wielu cudownych kumpli, którzy zasługują na miłość, ale są dla ciebie zupełnie aseksualni. Silna  namiętność nie ma nic wspólnego z perfekcyjnym wyglądem. Ty nie musisz mieć wielkich piersi, on dużego penisa i sześciopaku jak Cristiano Ronaldo. Między wami powinna być taka chemia, że macie ochotę zrywać z siebie ubranie. To, czy druga strona jest perfekcyjna w łóżku nie ma tutaj żadnego znaczenia, przy silnej namiętności każde zbliżenie jest przyjemne.

Wysoka fascynacja fizyczna

Tutaj znowu nie chodzi o perfekcyjny wygląd, ale o to, że druga osoba ma nas fizycznie pociągać. Jak mawiają seksuolodzy, nie ma idealnego biustu. Jednego faceta kręcą duże biusty, drugiego małe. Jedną kobietę podniecają szczupli faceci, drugą dobrze zbudowani. Koniec końców druga strona powinna być przez nas odbierana jako atrakcyjna fizycznie.

Umiejętność rozmowy

Ludzie zdradzają wówczas, gdy brakuje pociągu fizycznego lub rozmowy, która odpowiada za bliskość emocjonalną. Jeśli od miesięcy nie potraficie ze sobą zwyczajnie porozmawiać, istnieje ryzyko, że wasze miejsce zajmie ktoś inny, np. koleżanka/kolega z pracy, który ma nieco więcej czasu na pogaduchy.

Miło spędzany czas

Jeśli każda wspólnie spędzona chwila jest miła, po prostu lubicie razem oglądać film, chodzić na spacer czy do pubu, to znaczy, że nie nudzicie się w swoim towarzystwie. Zdradzie sprzyja też nuda, która oddala od siebie partnerów.

7 znaczników udanej relacji kobiety z mężczyzną, które chronią przed zdradą.  Czułość

Trzymajcie się za ręce, całujcie i obejmujcie w miejscach publicznych. Ryzyko zdrady jest odwrotnie proporcjonalne do ilości dotyku. Jeśli mężczyzna zaspokaja potrzeby swojej partnerki związane z czułością, na pewno nie musi bać się zdrady.

Tolerancja i szacunek

Jeśli ty respektujesz jej uwagę, żeby nie dawać jej klapsów w pupę, bo zwyczajnie tego nie lubi. Ona natomiast nie dziwi się, że pracujesz nad samochodem i go tuningujesz. W parach, w których panuje tolerancja i wzajemny szacunek, rzadziej dochodzi do zdrad i spięć.

Poczucie bezpieczeństwa i zaufanie

Czujecie się bezpiecznie w swoim towarzystwie, wiecie, że druga osoba nie zrobi niczego, czym mogłaby wam zaszkodzić lub zranić. Macie do siebie zaufanie, dlatego w łóżku jesteście otwarci i nie boicie się eksperymentować.

Komentarze

Irena

4 lata temu

Tych punktów bez wątpienia powinni się trzymać wszyscy, którzy marzą o idealnym związku. Ale do bycia jak najlepszym partnerem dla swojej drugiej polówki też trzeba dojrzeć. Trzeba się umieć ze sobą porozumieć i rozumieć potrzeby drugiej strony. Istotną rolę odgrywa na pewno zaufanie, którego brak może zburzyć szczęście nawet jeśli miłość jest gorąca i namiętna. Brak zaufania może oddalać i sprawić, że zaczniemy szukać wsparcia poza domem.

Zostaw komentarz