Miłość i związki

8 dowodów na to, że nie stworzycie związku

czy ona chce związku

Spotykasz się z mężczyzną, ale zasadniczo sama nie wiesz, co wyniknie z tej znajomości. Zastanawiasz się, czy z tej mąki będzie chleb. Przedstawiamy 8 dowodów na to, że nie stworzycie związku.

Między wami brakuje namiętności

Spotykacie się, ale wizja wspólnego seksu wydaje ci się mało atrakcyjna. Chcesz odwlec ten moment w czasie, a najlepiej całkowicie mu zapobiec. Jeśli nigdy nie wyobrażałaś go sobie w kontekście seksualnym, nie myślałaś o tym, co moglibyście razem zrobić w łóżku, to znak, że między wami brakuje namiętności. Gdy facet nas naprawdę kręci, to mamy z nim sny erotyczne, po których wstajemy z łóżka w zdecydowanie lepszym humorze. Jeśli ty unikasz każdej sytuacji, która mogłaby doprowadzić do seksu między wami, to znaczy, że go w ogóle nie pożądasz.

Między wami nie ma czułości

Gdy tylko on próbuje cię pocałować, przytulić lub chwycić za rękę, robisz unik. Wykręcasz się za każdym razem, gdy dochodzi do okazywania czułości. Robisz to dlatego, że zwyczajnie tego nie czujesz. On nie jest dla ciebie na tyle ważny, abyś chciała się do niego przytulać czy całować.  Czym innym jest czekanie, aż mężczyzna zainicjuje czułe gesty, a czym innym uciekanie przed nimi i wzbranianie się przed przytulaniem.

Nie wyobrażasz sobie, że miałabyś pójść z nim na imprezę jako osoba towarzysząca

Jeśli za żadne skarby świata nie wyobrażasz sobie, że miałabyś mu towarzyszyć podczas urodzin jego kolegi lub wesela kuzynki, to znak, że z waszej relacji nic nie wyjdzie. Ty po prostu nie chcesz poznawać jego znajomych i bliskich, żeby nikt nie uznał, że jesteście parą lub jesteś nim zainteresowana jak kobieta mężczyzną.

Nie lubisz z nim spacerować i po prostu rozmawiać

Irytujesz się, gdy on chce zwyczajnie pogadać i zabiera cię na spacer. Możecie wyjść razem na imprezę, do klubu etc., ale nie lubisz takich szczerych rozmów o wszystkim. To znaczy, że nie zależy ci na lepszym poznaniu faceta i budowaniu bliskości.

Nie cieszysz się, gdy przypadkiem trafisz na niego na mieście

Umówiłaś się z przyjaciółką na mieście i nagle wpadasz na niego. Zamiast cieszyć się, że go spotkałaś, ty jesteś niezadowolona z tego faktu. Wolałabyś nie widywać go zbyt często, a na pewno nie teraz, gdy dobrze się bawisz na mieście. Masz nietęgą miną, bo nie zależy ci na nim.

8 dowodów na to, że nie stworzycie związku. Masz gdzieś, czy mu się podobasz czy nie

Jest ci wszystko jedno, czy on uważa, że wyglądasz atrakcyjnie, czy ma zupełnie inne zdanie w tej  materii. Nie zależy ci na tym, aby wypaść atrakcyjnie w jego oczach. Gdyby ci na nim zależało jak na mężczyźnie, to założyłabyś nawet tę część garderoby, za którą nie przepadasz. W końcu raz na jakiś czas możesz wyjść z domu w spodniach, czerwonej sukience czy pończochach.

Wizja spędzenia z nim czasu kilka dni pod rząd napawa cię lękiem

On zaprasza cię na spotkanie kilka dni pod rząd, a ty zamiast cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, czujesz się zmęczona jego towarzystwem i w końcu mu odmawiasz, podając pierwszą lepszą wymówkę. Gdyby ci na nim zależało, to z przyjemnością umówiłabyś się z nim nawet kilka dni pod rząd. Koleżanki mogą poczekać. Zawsze możesz umówić się z nimi w inny dzień.

Boisz się, że on poruszy temat charakteru waszej relacji

Jak diabeł święconej wody boisz się, że on pewnego dnia rozpocznie temat charakteru waszej relacji. Nie chcesz z nim o tym rozmawiać, ponieważ musiałabyś powiedzieć wprost, że nic do niego nie czujesz.  Gdy czujesz, że zaczyna robić się poważnie, ratujesz się ucieczką.

Dodaj komentarz