Miłość i związki

5 rzeczy, które możesz zrobić wiosną ze swoim mężczyzną

romantyczny spacer w parku

Wiosna na dobre rozgościła się w Polsce, zrobiło się ciepło i słonecznie, czyli dokładnie tak, jak lubimy. Aż żal nie korzystać z tak pięknych warunków atmosferycznych.  Przedstawiamy 5 rzeczy, które możesz zrobić wiosną ze swoim mężczyzną.

Spacer w parku

Kobiety lubią romantyczne spacery w parku, niestety, mężczyźni nie zawsze to rozumieją i tutaj pojawia się problem. Warto wykorzystać piękną aurę i wybrać się na łono natury. To wprawia panie w dobry humor, zwłaszcza jeśli mężczyzna pamięta o tym, jak ważna dla płci pięknej jest czułość. Kobiety lubią spacerować po parku, trzymając się za ręce, przytulając do swojego faceta etc.  Takimi prostymi gestami można poprawić atmosferę w związku i mieć namiastkę pierwszych randek. Taka podróż sentymentalna dobrze zrobi obydwu stronom. Pozwala ożywić związek i tchnąć w niego dobrą energię. Przypomina nam, dlaczego kiedyś zachwyciliśmy się drugą osobą.

5 rzeczy, które możesz zrobić wiosną ze swoim mężczyzną. Wspólne zdjęcia

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Przyroda budzi się do życia, kwitną kwiaty i drzewa. Taka sceneria aż prosi się o sesję fotograficzną. Piękną aurę warto wykorzystać na zrobienie sobie wspólnych zdjęć w parku. To zawsze miła pamiątka, na którą można zerkać podczas pracy. Najlepsze zdjęcia można wywołać lub zamieścić na portalach społecznościowych.

Wycieczka za miasto

Piękna aura sprzyja wypadom za miasto. Można wyjechać do lasu, na łąkę lub na jakąś krótką wycieczkę. Wspólne odkrywanie nowych miejsc zbliża do siebie. Z kolei ciepłe promienie słońca dodatkowo potęgują nasz dobry nastrój.    W wolne popołudnie można pojechać np. na wały za miasto, aby się tam przespacerować i odkryć nowe miejsca.

Piknik na łące

Wysoka temperatura i słońce stwarzają także dogodne warunki na piknik na łące. Warto spędzić ze sobą troszkę czasu w miłej atmosferze.  Można razem zjeść coś dobrego, porozmawiać i odpocząć. Piknik na łące zbliża do siebie ludzi i pozwala oderwać się od wszelkich zmartwień.

Seks w samochodzie

To marzenie wielu kobiet i mężczyzn.  Warto jednak wybrać miejsce na totalnych obrzeżach, gdzie nikt nie będzie wam przeszkadzał i nie dostaniecie mandatu za seks w miejscu publicznym. Seks w samochodzie może być fajny, ale trzeba pamiętać o tym, aby odpowiednio się ubrać. Spodnie należy zastąpić spódniczką lub sukienką, to znacznie ułatwia sprawę. Zamiast rajstop, załóż pończochy. Nie należy zapominać też o prezerwatywie i grze wstępnej. W przypadku tej drugiej sprawa jest nieco utrudniona, ale zawsze możecie się długo i namiętnie całować przed i w trakcie. Dla kobiet francuskie pocałunki są niezwykle podniecające, zwłaszcza gdy mężczyzna zna się na rzeczy. Dodatkowo podniecenie intensyfikuje świadomość, że uprawiacie seks w samochodzie. Warto go jednak potraktować jako początek upojnej nocy i po wszystkim oddać się erotycznym igraszkom w sypialni.

Komentarze (2)

pati25

3 lata temu

Nareszcie wiosna.Ciepłe dni zachęcają do wyjścia z domu.Jest tyle różnych możliwości.Spacer po parku z ukochanym mężczyzną to miłe spędzenie wspólnie czasu 🙂

Mindi

3 lata temu

Chyba wszyscy czekaliśmy na wiosnę i ciepłe dni. Nie zamierzam siedzieć w domu, wykorzystam ten czas zarówno z mężem jak z dziećmi. Obowiązkowy spacer do parku lub nad rzekę, przy okazji zawsze robię zdjęcia. Może na piknik dziś jeszcze za wcześnie bo ziemia jest jeszcze bardzo zimna ale już wkrótce i o tym pomyślę 🙂

Zostaw komentarz