Miłość i związki

15 rzeczy, którymi możesz zrazić do siebie kobietę

czym można zrazić do siebie kobietę

Kobiety nie lubią pewnych rzeczy, z czego mężczyźni nierzadko nie zdają sobie sprawy.  Nawet nie wiedzą, gdy popełniają błąd i ze świetnie zapowiadającego się faceta zostają zepchnięci do kategorii: temu panu już podziękujemy.  Przedstawiamy 15 rzeczy, którymi możesz zrazić do siebie kobietę.

 

Zbyt długie milczenie

Jeśli mężczyzna zbyt długo milczy, to kobieta najczęściej dochodzi do wniosku, że tę znajomość należy spisać na straty i zaczyna zajmować się innymi sprawami. W końcu mamy znajomych, swoje pasje i mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego popołudnia. Nie będziemy się wiecznie zastanawiać, dlaczego on się nie odzywa i czy kiedyś to się zmieni. Nie zrobiłyśmy nic złego, nie powiedziałyśmy też nic przykrego. Nie odzywa się, cóż, tak wybrał, jego sprawa.

Nieodpowiadanie na wiadomości

To jest najbardziej irytująca męska przypadłość, która wkurza wszystkie kobiety. Piszesz wiadomość i oczekujesz odpowiedzi, gdy on będzie miał na nią chwilę. 2 minuty w ciągu dnia na tę prostą czynność z pewnością się znajdą. Jeśli on nie odpowiada na wiadomości lub robi to po kilku dniach, to niech nie dziwi się, że kobieta niespecjalnie wykazuje zainteresowanie jego osobą.

Nachalność i nieustanna kontrola

Jedni panowie w ogóle nie raczą odpisywać na wiadomości, a drudzy są tak namolni, że zaczynasz się zastanawiać nad blokadą ich numeru lub konta na Facebooku. Facet, który ciągle wypytuje,  czy przypadkiem nie masz kogoś innego, to totalna porażka. Podobnie jak mężczyzna, który przegląda twój telefon i myszkuje na twoim komputerze, gdy nie masz o tym bladego pojęcia. Ma naturę psychopaty i stalkera w jednym. Aż chce się brać nogi za pas i uciekać. W pytaniu gdzie jesteś i z kim nie ma nic złego, ale w przeglądaniu cudzej korespondencji już tak.

Bezceremonialne dążenie do seksu

Ledwo się spotkaliście, a on już usiłuje zdjąć ci majtki. Nie, to nie jest to, co lubią kobiety. Takie zachowanie  tylko doprowadza je do szału. Napaleniec, który bezceremonialnie dąży do seksu to nie jest facet, z którym chcemy utrzymywać kontakt.

15 rzeczy, którymi możesz zrazić do siebie kobietę.  Brutalność podczas seksu

Niespodziewane klapsy, podduszanie etc.  to nie są zachowania, które kręcą kobiety. Brutalność podczas seksu nie rozbudzi pożądania w twojej partnerce. Wręcz przeciwnie, może doprowadzić do sytuacji, że ona przestanie odbierać od ciebie telefony i odpisywać na wiadomości. Gdy zobaczy cię na mieście, będzie uciekać na drugą stronę ulicy.

Zbyt krótka gra wstępna

Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna od razu podchodzi do rzeczy. Z badań naukowych wynika, że optymalna gra wstępna powinna trwać 20 minut. Wtedy kobieta jest wystarczająco rozgrzana i nawilżona na dole. Podczas gry wstępnej jej pochwa się nieco rozciąga, przez co penetracja jest przyjemna. Pominięcie gry wstępnej prowadzi do bolesnych otarć. Mężczyzna, który od razu dąży do penetracji,  z pewnością nie nadaje się na kochanka i po takiej akcji powinien liczyć się z całkowitym brakiem zainteresowania ze strony kobiety.

Za mało czułości

Dla kobiet pocałunki, przytulanie, trzymanie za rękę i szeroko pojęty dotyk stanowią podstawę.  Jeśli coś kuleje w tej kwestii, to kobieta zaczyna tracić zainteresowanie mężczyzną. Po co jej bowiem facet, który nawet jej nie dotyka? Taki sam z niego pożytek jak z roweru bez kół.

Zerowy romantyzm

Nie chodzi nam o serenady pod oknem, obsypywanie prezentami. Wiemy, że mężczyźni nie są szczególnie romantyczni. Ale naprawdę korona by im z głowy nie spadła, gdyby zabrali nas na spacer do parku, raz na jakiś czas kupili różę etc.

Brak kultury

Facet, który nie umie otworzyć przed kobietą drzwi, przepuścić jej przodem i mówi do niej: niezła z ciebie d*pa, jawi się jako ostatni gbur i burak, od którego trzeba uciekać czym prędzej. Nadmierna wulgarność, chamstwo itp. z pewnością nie dodają atrakcyjności mężczyznom.

Głupota

Facet nieskalany intelektem to przypadek tragiczny. Z niego już nic nie ulepisz. Jeśli rozmowa z nim sprawia, że czujesz się żenująco i czujesz, jak zalewa cię fala ciepła na samą myśl, że twoi znajomi mieliby go poznać, uciekaj od niego, ile sił w nogach.

Brawura

Facet, który lubi znajdować się na krawędzi, to także nie najlepszy materiał na partnera czy nawet kochanka. Nie chciałabyś przecież, aby w trakcie uznał, że seks bez prezerwatywy jest bardziej ekscytujący i po prostu ją wywalił. Nie chcesz bawić się z nim w erotyczną, rosyjską ruletkę. Nie ekscytuje cię myśl, że może właśnie zaszłaś w ciążę lub zaraziłaś się HIV lub kiłą.

Lenistwo

Facet nie lubi kalać się pracą, jest leniwy do potęgi entej. Taki sam zapewne będzie podczas seksu. Kobiety nie znoszą leniwych mężczyzn, którzy godzinami kwitną na kanapie, czekając, aż partnerka ich obsłuży.

Traktowanie kobiet jako podludzi, sprzątaczek, kucharek etc.

Mężczyzna, który w kobiecie widzi gorszy, pozbawiony inteligencji gatunek, to chodząca tragedia. Normalna kobieta w ogóle nie ucieszy się z perspektywy spędzenia czasu z kimś, kto uważa, że nadaje się jedynie do sprzątania i gotowania, bo na inne rzeczy jest zwyczajnie za głupia. Kobiety nie znoszą być traktowane jak idiotki.

Chamskie teksty dotyczące wyglądu

Kobiety nie znoszą chamskich tekstów nt. wyglądu. Lepiej daruj sobie mądrości w stylu: kiepsko wyglądasz w spódnicach, bo masz krzywe nogi.  Chyba że chcesz stracić jakąkolwiek szansę na rozmowę z kobietą.  Ona ci takich obelg nie wybaczy.

Przechwałki nt. byłych

Opowiadasz, ile ich miałeś, co z nimi robiłeś etc. Dla kobiet jest to bardzo żenujące zachowanie. Nie dodaje mężczyźnie atrakcyjności, sprawia natomiast, że kobieta zastanawia się, czy warto rozmawiać z tym facetem.

Dodaj komentarz